You are currently viewing Zmiany w składzie Polaków na Kuusamo, jutro decyzja ws. Stocha

Zmiany w składzie Polaków na Kuusamo, jutro decyzja ws. Stocha

Biegun Krzysztof Wisla 2 fot.B.Leja - Zmiany w składzie Polaków na Kuusamo, jutro decyzja ws. StochaZgodnie z zapowiedziami polskiego sztabu szkoleniowego, skład naszej kadry na kolejne zawody Pucharu Świata, które odbędą się w Kuusamo, ulegnie zmianie w porównaniu do składu, który wystąpił w Klingenthal. W Finlandii nie pojawią się Stefan Hula i Bartłomiej Kłusek, których zastąpią młodsi skoczkowie.

 

Trener Łukasz Kruczek poinformował nas, że w składzie polskiej kadry na Kuusamo znajdą się: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, a także Krzysztof Biegun i Aleksander Zniszczoł, którzy zastąpią Stefana Hulę i Bartłomieja Kłuska, którzy skakali w Klingenthal.

Polscy skoczkowie obecnie przebywają w kraju, gdzie lider naszej kadry, Kamil Stoch, przeszedł szczegółowe badania pod okiem dr Aleksandra Winiarskiego. - Na tę chwilę Kamil jest po szczegółowych badaniach. Nie ma uszkodzeń kostnych. Obrzęk został ściągnięty. Wygląda to optymistycznie, niemniej jednak ostateczna decyzja co do startu zapadnie w dniu jutrzejszym - powiedział nam trenerm polskiej kadry Łukasz Kruczek.

Nasi reprezentanci wyruszają do Finlandii w środę.

AKTUALIZACJA:

Ostatecznie sztab szkoleniowy podjął decyzję, że Kamil Stoch nie wystąpi w Kuusamo - czytaj wiecej >>

 

informacja własna

 
Podziel się:

Dodaj komentarz