You are currently viewing Dodatkowa trybuna na PŚ w Wiśle-Malince

Dodatkowa trybuna na PŚ w Wiśle-Malince

Wisla Malinka rozbieg fot.B.Leja - Dodatkowa trybuna na PŚ w Wiśle-MalinceWychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu kibiców organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle postanowili wybudować nową, dodatkową trybunę z miejscami siedzącymi wokół skoczni im. Adama Małysza (HS-134). Tym samym więcej kibiców będzie mogło w komfortowych warunkach zobaczyć konkurs Pucharu Świata, który rozegrany zostanie w dniu 15 stycznia 2015 roku.

 
sektory nowe.Wisla .Malinka.Puchar.Swiata.gif 300x192 - Dodatkowa trybuna na PŚ w Wiśle-Malince
Sektory na skoczni w Wiśle-Malince

Specjalnie na zawody Pucharu Świata, które w styczniu 2015 roku odbędą się na skoczni w Wiśle-Malince powstanie dodatkowa trybuna z miejscami siedzącymi, a to wszystko dzięki dużemu zainteresowaniu biletami na te międzynarodowe zawody. W nowym sektorze A8 dostępnych będzie 578 miejsc siedzących w cenie 80 zł za sztukę.

Nowa pula biletów trafiła do sprzedaży w poniedziałek 24 listopada. Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.kupbilet.pl oraz w sklepie „Wiślaczek” w centrum Wisły. To nie koniec znakomitych wiadomości dla sympatyków skoków narciarskich w naszym kraju. Jeżeli zainteresowanie biletami w sektorze A8 będzie bardzo duże, trybuna ta zostanie powiększona do 1100 miejsc siedzących.

Zobacz więcej informacji na temat PŚ w Wiśle 2015 (bilety, program, zapowiedź) >>

 

Źródło: Anna Karczewska / PZN

 
Podziel się:

Dodaj komentarz