Fani skoków, za nami „japoński” etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15”. Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w pierwszym „niemieckim” etapie zabawy (konkursy PŚ w Willingen). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.
W trzecim etapie typera najtrafniej wyniki przewidział użytkownik Damian Bogucki, gratulujemy! Prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.
Wyniki:
użytkownik | punkty | strata | |
1 | Damian Bogucki | 3 | |
2 | agnieszka2424 | 2,5 | -0,5 |
3 | agrafka1991 | 2 | -1 |
Krzysiek Stachu Stasiak | 2 | -1 | |
szczerbatek | 2 | -1 | |
6 | Kuba Stępień | 1,5 | -1,5 |
Metłuż | 1,5 | -1,5 | |
Paulina G. | 1,5 | -1,5 | |
Łukasz Jarosz | 1,5 | -1,5 | |
Stella_Aga | 1,5 | -1,5 | |
korus | 1,5 | -1,5 | |
hubertoza | 1,5 | -1,5 | |
13 | Kinga Chmura | 1 | -2 |
Izabela | 1 | -2 | |
Natalia Wójcik | 1 | -2 | |
Kuba Wilk | 1 | -2 | |
Tadeusz Siwik | 1 | -2 | |
marzena2982 | 1 | -2 | |
Qacperrro | 1 | -2 | |
hubert0201 | 1 | -2 | |
21 | Angelika072398 | 0,5 | -2,5 |
Mary | 0,5 | -2,5 |
Zapraszamy jednocześnie do zabawy w czwartej części typera. Tym razem skoczkowie będą rywalizować w trzech konkursach w Willingen (dwóch indywidualnych i jednym drużynowym). Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
-
typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego w Willingen (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
-
które miejsce zajmie w pierwszym konkursie indywidualnym w Willingen najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium drużynowego konkursu w Willingen (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w drużynowym konkursie w Willingen reprezentacja Polski (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium drugiego konkursu indywidualnego w Willingen (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w drugim konkursie indywidualnym w Willingen najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie 12 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodą w tym etapie będą autografy Line Jahr, Richarda Freitaga oraz smycz SkokiPolska.
Sprawdźcie program: PŚ w Willingen >>. Zobaczie też pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.
Zapraszamy do zabawy!
SkokiPolska.pl
Niedziela
1. Freud
2 stoch naj polak
3 kraft
Niedziela:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Freund
3. Prevc
Willingen (niedziela)
1.P.Prevc
2.S.Freund
3.K.Stoch-najlepszy Polak
Willingen (niedziela):
1.K.Stoch-najlepszy polak
2.S.Freund
3.S.Kraft
Willingen (niedziela):)
1.S.Kraft
2.K.Stoch-najlepszy polak
3.S.Freund
🙂
Konkurs niedziela
1. Stoch
2. Fannemel
3. Freund
niedziela ind
1. Stoch naj polak
2. Freud
3. Kraft
Niedziela indywidualny:
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch
Najlepszy z Polaków – Stoch – 3 miejsce
Typer niedziela:
1. Freud
2. Prevc
3. Fannemel
Stoch 5 miejsce
Niedziela:
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch
Najlepszy Polak – 3. K. Stoch
Niedziela Willingen
1. Kamil Stoch
2.Peter Prevc
3.Anders Fannemel
Najlepszym z Polakow bedzie Kamil Stoch miejsce 1
Willingen (niedziela):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Willingen (niedziela):
1. Anders Fannemel
2. Severin Freund
3. Jurij Tepes
5. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Chodzilo mi ze Slowenia bedzie 1 nie Slowacja… zle odmienilam…
Sobota:
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Słowenia
4. Polska
Druzynowka
1. niemcy
2. Slowenia
3. norwegia
Polska 5
sobota drużynówka:
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Niemcy
Polska 4 miejsce
Sobota
1.Slowacja
2.Niemcy
3.polska
Sobota drużynowy:
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Niemcy
Polska – 4 miejsce
Sobota:
1. Niemcy
2. Austria
3. Polska
cofam tamto Willingen
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Niemcy
Drużynówka (sobota):
1. Słowenia
2. Niemcy
3. Norwegia
Polska – 4. miejsce
Sobota drużynowy
1.Niemcy
2.Austria
3.Słowenia
4.Polska
Sobota drużyna
1.Austria
2.Niemcy
3.Polska
Sobota drużyna
1.Niemcy
2.Austria
3.Norwegia
5.Polska
Willingen (sobota):
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Polska
Willingen (sobota):
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Niemcy
4. Polska
sobota drużynówka
1. Słowenia
2. Norwegia
3. Niemcy
Polska 4 miejsce
W piątek
1. Michael Hayboeck
2 .Kamil Stoch
3 .Severin Freund
Piątek indywidualny:
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch
Najlepszy z Polaków – Stoch – 3 miejsce
Piątek Willingen 🙂 🙂
1.K.Stoch-Najlepszy Polak 🙂 🙂
2.P.Prevc
3.S.Freund
🙂
Piątek Willingen
1.S.Freund
2.S.Kraft
3.P.Prevc
4.K.Stoch -Najlepszy Polak
piątek:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Freund
3. Prevc
Piątek konkurs
1.P.Prevc
2.S.Freund
3.K.Stoch – najlepszy Polak
piątek konkurs
1. Stoch naj polak
2.Freud
3. Prevc
Piatek
1. Prevc
2. freud
3. Stoch najlepszypolak
Willingen
1.Stoch
2.Prevc
3.Freund
(piątek)
Willingen (piątek):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Willingen (piątek):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Typer piątek:
1. Freud
2. Stoch naj Polak
3. Koudelka
Pierwszy Konkurs Pucharu Świata w Willingen ( PIĄTEK )
1. Severin Freund
2. Kamil Stoch
3. Peter Prevc
Najlepszy z Polaków Kamil Stoch na miejscu 2 !
Drugi Konkurs Pucharu Świata w Willingen ( SOBOTA )
1. Niemcy
2. Austria
3. Słowenia
Reprezentacja Polski na miejscu 5
Trzeci Konkurs Pucharu Świata w Willingen ( NIEDZIELA )
1. Kamil Stoch
2. Peter Prevc
3. Severin Freund
Najlepszy z Polaków Kamil Stoch na miejscu 1
Serdecznie pozdrawiam 🙂
Piątek:
1. Kamil Stoch – najlepszy polak
2. Freund Severin
3. Prevc Peter
Sobota:
1.Niemcy
2.Austria
3.Polska
Niedziela:
1. Kamil Stoch – najlepszy polak
2. Freund Severin
3. Prevc Peter
Piątek:
1.Peter Prevc
2.Stefan Kraft
3.Roman Koudelka
5.Kamil Stoch
Sobota:
1.Austria
2.Niemcy
3.Norwegia
5.Polska
Niedziela:
1.Michael Hayboeck
2.Roman Koudelka
3.Severin Freund
4.Kamil Stoch