Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap V „Niemiecki nr 2” (+ wyniki etapu nr IV)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap V „Niemiecki nr 2” (+ wyniki etapu nr IV)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl - etap V "Niemiecki nr 2" (+ wyniki etapu nr IV)Fani skoków, za nami pierwszy „niemiecki” etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15”. Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w drugim „niemieckim” etapie zabawy (zawody w Titisee-Neustadt). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

 

W czwartym etapie typera najtrafniej wyniki przewidział użytkownik szczerbatek (najwięcej 1-punktowych trafień wśród osób, które zdobyły 5,5 punktu) – gratulujemy! Prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.

Wyniki:

 
użytkownik
punkty
strata
1
szczerbatek
5,5
 
 
Metłuż
5,5
 
 
marzena2982
5,5
 
4
Izabela
5
-0,5
 
Mary
5
-0,5
 
Stella_Aga
5
-0,5
7
Damian Bogucki
4,5
-1
 
Paulina G.
4,5
-1
 
agrafka1991
4,5
-1
10
Kamilowski
4
-1,5
 
korus
4
-1,5
12
Michał
3,5
-2
 
agnieszka2424
3,5
-2
14
Daniel Kloch
3
-2,5
 
Beata Skrzypczyk
3
-2,5
 
Łukasz Jarosz
3
-2,5
 
hubert0201
3
-2,5
 
hubertoza
3
-2,5
19
Angelika072398
2,5
-3
 

Zapraszamy jednocześnie do zabawy w piątej części typera. Tym razem skoczkowie będą rywalizować w dwóch indywidualnych konkursach w Titisee-Neustad . Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego w Titisee-Neustadt (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w pierwszym konkursie indywidualnym w Titisee-Neustadt najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego konkursu indywidualnego w Titisee-Neustadt (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w drugim konkursie indywidualnym w Titisee-Neustadt najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie 8 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodami w tym etapie będą autografy Łukasza Kruczka, Emy Klinec, pamiątkowa broszurka z Hinterzarten (z autografami m.in. Simona Ammanna i Lukasa Hlavy) oraz smycz SkokiPolska.

Zobaczie też pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 29 komentarzy

  1. Metłuż

    Niedziela:
    1. Freund
    2. Stoch, najlepszy Polak
    3. Koudelka

  2. szczerbatek

    niedziela
    1.Stoch-naj polak
    2.Prevc
    3.Freund

  3. Damian Bogucki

    Nidziela
    1.Freund
    2.Koudlka
    3.Prevc
    5.Kami Stoch -naj Polak

  4. agrafka1991

    Niedziela
    1. stoch
    2.prevc
    3. freud

  5. marzena2982

    niedziela:
    1. freud
    2. kraft
    3. koudelka
    stoch 4

  6. hubert0201

    NIEZIELA
    1.S.Freund
    2.P.Prevc
    3.S.Kraft
    4.K.Stoch-naj polak

  7. hubertoza

    Niedziela
    1.S.Freund
    2.S.Kraft
    3.K.Stoch-NAJ POLAK

  8. Mary

    Niedziela
    1. Freund
    2. Kraft
    3. Stoch

  9. agnieszka2424

    niedziela:
    1. Fred
    2. Stoch naj polak
    3. Prevc

  10. korus

    Niedziela:
    1. Severin Freund
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Stefan Kraft

  11. Izabela

    Tisee-Neustadt (niedziela):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  12. Paulina G.

    Titisee-Neustadt (niedziela):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  13. szczerbatek

    sobota Titisee-Neustadt
    1.S.Freund
    2.P.Prevc
    3.K.Stoch-naj Polak

  14. Mary

    Sobota
    1. Freund
    2. Stoch (naj Polak)
    3. Prevc

  15. Damian Bogucki

    Sobota:
    1.Freund
    2.Stoch-najl Polak
    3.Prevc

  16. hubertoza

    Sobota titisee Neustadt
    1.P.Prevc
    2.S.Freund
    3.K.Stoch-naj Polak

  17. agnieszka2424

    konkurs sobota indywidualny:
    1. freud
    2. prevc
    3. stoch najlepszy polak

  18. Metłuż

    Sobota:
    1. Stoch, najlepszy Polak
    2. Freund
    3. Prevc

  19. hubert0201

    SOBOTA (Titise-Neustadt)

    1.K.Stoch-najlepszy Polak
    2.S.Freund
    3.P.Prevc

  20. korus

    Sobota:
    1. Severin Freund
    2. Kamil Stoch
    3. Peter Prevc

  21. marzena2982

    sobota skoki
    1. stoch
    2. freud
    3. prevc

  22. Stella_Aga

    Sobota:
    1. Freund
    2. Prevc
    3. Stoch – najlepszy z Polaków

    Niedziela:
    1. Freund
    2. Stoch – najlepszy z Polaków
    3. Jacobsen

  23. agrafka1991

    Sobota
    1.freud
    2.stoch naj polak
    3.prevc

  24. Izabela

    Titisee-Neustadt (sobota):
    1. Peter Prevc
    2. Rune Velta
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  25. Paulina G.

    Titisee-Neustadt (sobota):
    1. Peter Prevc
    2. Rune Velta
    3. Anders Fannemel

    4. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  26. Kamilowski

    sobota :
    1. Severin Freund
    2. Kamil Stoch
    3. Peter Prevc
    Najlepszy Polak Kamil Stoch na miejscu 2

    Niedziela :
    1. Kamil Stoch
    2. Severin Freund
    3. Peter Prevc
    Najlepszy Polak Kamil Stoch na miejscu 1

  27. Magda Jarosz

    SOBOTA :
    1.Kamil Stoch
    2.Severin Freund
    3.Peter Prevc
    Najlepszy Polak Kamil Stoch na miejscu 1.
    Niedziela :
    1.Severin Freund
    2.Roman Koudelka
    3.Rune Velta
    Najlepszy Polak Kamil Stoch na miejscu 5.

  28. Łukasz Jarosz

    Pierwszy konkurs w Titisee-Neustadt :
    1.Kamil Stoch
    2.Severin Freund
    3.Peter Prevc
    Najlepszy reprezentant Polski Kamil Stoch na miejscu 1.
    Drugi konkurs w Titisee-Neustadt :
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Roman Koudelka
    Najlepszy reprezentant Polski Kamil Stoch na miejscu 4.

    Serdecznie pozdrawiam 🙂

  29. Michał

    Sobota:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Roman Koudelka
    7.Kamil Stoch
    Niedziela:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Rune Velta
    5.Kamil Stoch

Dodaj komentarz