PK Brotterode: Stanisław Biela prowadzi po pierwszej serii

PK Brotterode: Stanisław Biela prowadzi po pierwszej serii

Biela Stanislaw FIS.Cup Szczyrk.2014 fot.Julia .Piatkowska - PK Brotterode: Stanisław Biela prowadzi po pierwszej serii

Stanisław Biela prowadzi po pierwszej serii konkursu Pucharu Kontynentalnego w Brotterode (114,5 m/136,9 pkt). Drugie miejsce aktualnie zajmuje Krzysztof Biegun (112,5 m/136,2 pkt), na trzecim miejscu plasuje się Kim Rene Elverum Sorsell (111,0 m/ 133,9 pkt).

Kolejny Polak, Stefan Hula, zajmuje obecnie 13. pozycję (117,0 m/ 130,3 pkt), Bartłomiej Kłusek jest klasyfikowany na 14. miejscu (114,0 m/129,9 pkt), Krzysztof Miętus jest 21. (106,5 m/123,7 pkt), a Tomasz Byrt 25. (105,0 m/ 120,6 pkt).

Wyniki pierwszej serii konkursowej:

 
zawodnik
kraj
skok I
punkty
1
Stanisław Biela
POL
114,5
136,9
2
Krzysztof Biegun
POL
112,5
136,2
3
Kim Rene Elverum Sorsell
NOR
111
133,9
4
Daniel Wenig
GER
116,5
133,8
5
Joachim Hauer
NOR
111,5
133,8
6
Robert Johansson
NOR
114
133,6
7
Rok Justin
SLO
114,5
133,2
8
Markus Schiffner
AUT
117,5
132
9
Karl Geiger
GER
113
130,8
10
Jaka Hvala
SLO
115,5
130,6
11
Mitja Meznar
SLO
111,5
130,5
12
Danny Queck
GER
112,5
130,4
13
Stefan Hula
POL
117
130,3
14
Clemens Aigner
AUT
113,5
129,9
15
Bartłomiej Kłusek
POL
114
129,9
16
Ulrich Wohlgennant
AUT
117
129,7
17
Andreas Wank
GER
116
129,2
18
Nicolas Mayer
FRA
110,5
127,5
19
Florian Altenburger
AUT
108,5
126,2
20
Vegard Swensen
NOR
106,5
124,9
21
Krzysztof Miętus
POL
106,5
123,7
22
Alexey Romashov
RUS
108,5
123,3
23
Atle Pedersen Roensen
NOR
107,5
123
24
Roberto Dellasega
ITA
105
122,9
25
Tomasz Byrt
POL
105
120,6
25
Cestmir Kozisek
CZE
107
120,6
27
Federico Cecon
ITA
107,5
120,3
28
Daniel Huber
AUT
106
119,6
28
Anders Johnson
USA
106,5
119,6
28
Niko Kytoesaho
GRE
105
119,6
31
David Siegel
GER
106,5
119,4
32
Fredrik Bjerkeengen
NOR
106
119,3
33
Miran Zupancic
SLO
109,5
119,2
34
Christian Frieberg
USA
103
118,9
35
Pascal Kaelin
SUI
101,5
118,4
36
Andraz Pograjc
SLO
106
117,8
37
Milos Kadlec
CZE
103
116,5
38
Anze Semenic
SLO
112
115,3
38
Antonin Hajek
CZE
104
115,3
40
Pascal Egloff
SUI
101,5
114,9
41
Anton Kalinitschenko
RUS
102,5
114,8
42
Ossi- Pekka Valta
FIN
103,5
114,6
43
Alexander Shuvalov
RUS
103
114,3
44
Stefan Huber
AUT
103
113,8
45
Andrea Morassi
ITA
104
112,7
46
Tim Heinrich
GER
100,5
110,2
47
Oldrik Aalst van der
SLO
103,5
114,6
48
Chil-ku Kang
KOR
96,5
101,7
DNS
Seou Choi
KOR
0
0

 

Początek drugiej serii o godzinie 14:00.

 

Źródło: informacja własna

Podziel się: