Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “Norweskie loty″ (+ wyniki etapu nr V)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “Norweskie loty″ (+ wyniki etapu nr V)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “Norweskie loty″ (+ wyniki etapu nr V)Fani skoków, za nami juz drugi „niemiecki” etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15”. Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w szóstym etapie zabawy (zawody PŚ w lotach w Vikersund). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

 

W piątym etapie typera najtrafniej wyniki przewidział użytkownik Metłuż – gratulujemy! Prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.

Wyniki:

 
użytkownik
punkty
strata
1
Metłuż
4,5
 
2
korus
4
-0,5
3
Stella_Aga
3,5
-1
 
agnieszka2424
3,5
-1
5
Łukasz Jarosz
2,5
-2
 
Kamilowski
2,5
-2
 
agrafka1991
2,5
-2
 
marzena2982
2,5
-2
 
Damian Bogucki
2,5
-2
 
Mary
2,5
-2
 
Kuba Wilk
2,5
-2
12
Michał
2
-2,5
 
Magda Jarosz
2
-2,5
 
Paulina G.
2
-2,5
 
szczerbatek
2
-2,5
 
Kuba Stępień
2
-2,5
17
hubert0201
1,5
-3
 
hubertoza
1,5
-3
19
Izabela
1
-3,5
 

Zapraszamy jednocześnie do zabawy w szóstej części typera. Tym razem skoczkowie będą rywalizować w dwóch indywidualnych konkursach na Vikersundbakken. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego w Vikersund (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w pierwszym konkursie indywidualnym w Vikersund najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego konkursu indywidualnego w Vikersund (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w drugim konkursie indywidualnym w Vikersund najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie 8 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodami w tym etapie będą autograf Dawida Kubackiego, pamiątkowa pocztówka z PŚ w Engelbergu i broszurka z MŚL w Harrachovie oraz smycz SkokiPolska.

Pełny program PŚ w Vikersund jest dostępny tutaj >>. Zobaczie też pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 31 komentarzy

  1. agrafka1991

    Niedziela
    1. fannemel
    2. Prevc
    3. Freud
    Zyla naj polak 13

  2. Metłuż

    Niedziela:
    1. Fannemel
    2. Prevc
    3. Freund

    13. Żyła, najlepszy Polak

  3. hubert0201

    Niedziela
    1.P.Prevc
    2.A.Fanemel
    3.S.Freund
    10.P.Żyła naj Polak

  4. hubertoza

    Niedziela
    1.P.Prevc
    2.S.Freund
    3.N.Kasai
    11.P.żyła naj polak

  5. szczerbatek

    1.S.Freund
    2.P.Prevc
    3.A.Fanemel
    10.P.Żyła naj polak

    1. szczerbatek

      Niedziela loty

  6. marzena2982

    Niedziela skoki:
    1. Prevc
    2. Fannemel
    3. Freud
    Żyła najlepszy z Polaków 10

  7. Stella_Aga

    Niedziela:
    1. Prevc
    2. Fannemel
    3. Kasai

    Najlepszy z Polaków Żyła 10 miejsce

  8. Mary

    Niedziela
    1.Prevc
    2.Fannemel
    3.Kasai

  9. Izabela

    Vikersund (niedziela):
    1. Peter Prevc
    2. Anders Fannemel
    3. Severin Freund
    13. Piotr Żyła – najlepszy Polak

  10. Paulina G.

    Vikersund (niedziela):
    1. Anders Fannemel
    2. Peter Prevc
    3. Andreas Stjernen

    10. Piotr Żyła – najlepszy Polak

  11. korus

    Niedziela:
    1. Peter Prevc
    2. Anders Fannemel
    3. Noriaki Kasai

    Najlepszy Polak – Piotr Żyła – 9. miejsce

  12. agnieszka2424

    niedziela
    1. Prevc
    2. Fanemel
    3. Kasai
    Żyła 11

  13. hubert0201

    SOBOTA
    1.S.Freund
    2.P.Prevc
    3.A.Fanemel
    7.P.Żyła naj polak

  14. Stella_Aga

    Sobota:

    1. Fannemel
    2. Prevc
    3. Kasai

    Piotr Żyła najlepszy z Polaków – 8.

  15. hubertoza

    sobota
    1.A.Fanemel
    2.P.Prevc
    3.S.Freund
    10.P.Żyła najlepszy polak

  16. Metłuż

    Sobota:
    1. Fannemel
    2. Prevc
    3. Kasai

    7. Żyła, najlepszy Polak

  17. agnieszka2424

    sobota:
    1. Prevc
    2. Fannemel
    3. Freud
    Naj Polak Żyła miejsce 13

  18. szczerbatek

    sobota loty
    1.Prevc
    2.Fanemel
    3.Freund
    11.P.Żyła najlepszy polak

  19. marzena2982

    Sobota:
    1. Prevc
    2. Fannemel
    3. Kasai
    najlepszy z Polaków : Żyła – 9

  20. agrafka1991

    Sobota
    1. Fanemel
    2. Prevc
    3. Freud
    Naj Polak P. Żyła miejsce 11

  21. Mary

    Sobota
    1.Fannemel
    2.Prevc
    3.Freund
    9.Żyła

  22. Magda Jarosz

    Pierwszy konkurs w Vikersund :
    1.Anders Fannemel
    2.Severin Freund
    3.Peter Prevc

    Najlepszy z Polaków Piotr Żyła na miejscu 4

    Drugi konkurs w Vikersund :
    1.Noriaki Kasai
    2.Anders Fannemel
    3.Peter Prevc

    Najlepszy z Polaków Piotr Żyła na miejscu 8

  23. Łukasz Jarosz

    Pierwszy konkurs w Vikersund:
    1. Anders Fannemel
    2. Peter Prevc
    3. Noriaki Kasai

    Najlepszy z Polaków Piotr Żyła na miejscu 7.

    Drugi konkurs w Vikersund:
    1.Severin Freund
    2.Anders Fannemel
    3.Peter Prevc

    Najlepszy z Polaków Piotr Żyła na miejscu 10.

    Serdecznie pozdrawiam 🙂

  24. korus

    Sobota:
    1. Prevc
    2. Fannemel
    3. Freund
    Najlepszy Polak – Piotr Żyła – 8. miejsce

  25. Kamilowski

    Sobota:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Anders Fannemel
    7. Piotr Żyła – najlepszy polak

    Niedziela:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Anders Fannemel
    7. Piotr Żyła – najlepszy polak

  26. Paulina G.

    Vikersund (sobota):
    1. Anders Fannemel
    2. Peter Prevc
    3. Jurij Tepes

    10. Piotr Żyła – najlepszy Polak

  27. Izabela

    Vikersund (sobota):
    1. Peter Prevc
    2. Anders Fannemel
    3. Noriaki Kasai

    1. Izabela

      14. Piotr Żyła – najlepszy Polak

  28. Michał

    Sobota:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Noriaki Kasai
    14.Piotr Żyła

    Niedziela:
    1.Peter Prevc
    2.Severin Freund
    3.Anders Fannemel
    10.Piotr Żyła

  29. Michau

    Pierwszy konkurs:

    1. Fannemel
    2. Freund
    3. Tepes

    Najlepszy Polak – Żyła 16 miejsce

    Drugi konkurs:

    1. Velta
    2. Fannemel
    3. Freund

    Najlepszy Polak – Żyła 8 miejsce

Dodaj komentarz