Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VII “Mistrzowski″ (+ wyniki etapu nr VI)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VII “Mistrzowski″ (+ wyniki etapu nr VI)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VII “Mistrzowski″ (+ wyniki etapu nr VI)Fani skoków, za nami juz szósty etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15” (norweskie loty). Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w siódmym, „mistrzowskim” etapie zabawy (MŚ w Falun). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

 

W szóstym etapie typera zwyciężyła marzena2982, a nagrodę pocieszenia wyślemy do użytkowniczki Izabeli, która uzyskała taką samą liczbę punktów. Prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.

Wyniki:

 
użytkownik
punkty
strata
1
marzena2982
4,5
 
 
Izabela
4,5
 
3
Łukasz Jarosz
4
-0,5
4
szczerbatek
3,5
-1
5
Kuba Wilk
3
-1,5
 
korus
3
-1,5
 
Mary
3
-1,5
 
agnieszka2424
3
-1,5
 
Metłuż
3
-1,5
 
Stella_Aga
3
-1,5
11
Michał
2,5
-2
 
Kamilowski
2,5
-2
 
hubert0201
2,5
-2
14
Damian Bogucki
2
-2,5
 
Michau
2
-2,5
 
Magda Jarosz
2
-2,5
 
agrafka1991
2
-2,5
18
Paulina G.
1,5
-3
 
hubertoza
1,5
-3
20
Krzysiek Stachu Stasiak
0,5
-4
 
Kuba Stępień
0,5
-4
 

Zapraszamy jednocześnie do zabawy w siódmej części typera. Tym razem skoczkowie i skoczkinie będą rywalizować w trzech indywidualnych i dwóch drużynowych konkursach w ramach Mistrzostw Świata w Falun. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium indywidualnego konkursu kobiet (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn na skoczni normalnej (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w indywidualnym konkursie mężczyzn na skoczni normalnej zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium konkursu mieszanego (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn na skoczni dużej (26.02 – do czasu rozpoczęcia konkurs) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w indywidualnym konkursie mężczyzn na skoczni dużej zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (26.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium konkursu drużynowego mężczyzn (28.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w drużynowym konkursie mężczyzn zajmie reprezentacja Polski (28.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie aż 18 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodami w tym etapie będą autografy: Line Jahr, Emy Klinec, Andersa Bardala, wielki pamiątkowy plakat z MŚ w lotach w Harrachovie (2014) oraz smycz SkokiPolska.

Pełny program MŚ w Falun jest dostępny tutaj >>. Zobaczie też pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 62 komentarzy

  1. agnieszka2424

    Sobota druz
    1. Niemcy
    2. Norwegia
    3. Austria
    5. Polska

  2. agrafka1991

    Druzynowka
    1. norwegia
    2.niemcy
    3. austria
    Polska 5

  3. marzena2982

    sobota drużynówka:
    1. Norwegia
    2. Niemcy
    3. Japonia
    5. Polska

  4. Stella_Aga

    Drużynowy sobota:
    1. Niemcy
    2. Norwegia
    3. Austria
    4. Polska

  5. Metłuż

    Sobota, team:
    1. Niemcy
    2. Norwegia
    3. Japonia
    4. Polska

  6. hubert0201

    Sobota
    1.Niemcy
    2.Austria
    3.Norwegia
    4.Polska

  7. hubertoza

    Sobota
    1.Norwegia
    2.Niemcy
    3.Slowenia
    6.Polska

  8. szczerbatek

    Sobota
    1.Niemcy
    2.Norwegia
    3.Austria
    5.Polska

  9. Izabela

    Konkurs drużynowy (sobota):
    1. Norwegia
    2. Niemcy
    3. Słowenia

    5. Polska

  10. Paulina G.

    Konkurs drużynowy (sobota):
    1. Norwegia
    2. Niemcy
    3. Polska

  11. szczerbatek

    Czwartek
    1.K.Stoch-naj Polak
    2.R.Velta
    3.S.Freund

  12. korus

    Konkurs ind. panów (HS134):
    1. Severin Freund
    2. Stefan Kraft
    3. Rune Velta

    Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 4. miejsce

  13. hubertoza

    Czwartek
    1.K.Stoch-naj Polak
    2.S.Freund
    3.N.Kasai

  14. agnieszka2424

    czwartek panowie:
    1. Stoch najlepszy Polak
    2. Velta
    3. Freud

  15. hubert0201

    Czwartek indywidalne panów
    1.Stoch naj Polak
    2.Freund
    3.Velta

  16. Metłuż

    Czwartek, panowie:
    1. Stoch, najlepszy Polak
    2. Freund
    3. Kraft

  17. marzena2982

    Typer czwartek:
    1. Velta
    2. Freud
    3. Kraft
    Stoch najlepszy z Polaków 4 miejsce
    Koniec rozmowy na czacie

  18. Stella_Aga

    Konkurs indywidualny czwartek:
    1. Stoch – najlepszy z Polaków
    2. Velta
    3. Freund

  19. Slainte

    Konkurs indywidulany Mężczyzn (Duża Skocznia):

    1. Severin Freund
    2. Rune Velta
    3. Stefan Kraft

    Najlepszy Polak Kamil Stoch – 8 MIEJSCE

    Konkurs drużynowy:

    1. Niemcy
    2. Norwegia
    3. Japonia

    Polska – 5 miejsce

  20. Kamilowski

    Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):

    1. Kamil Stoch – najlepszy polak
    2. Severin Freund
    3. Peter Prevc

    Konkurs drużynowy:

    1. Niemcy
    2. Austria
    3. norwegia

    5. polska

  21. agrafka1991

    Czwartek panowie
    1. freud
    2. stoch
    3. vej

    1. agrafka1991

      Czwartek
      1.freud
      2.stoch naj polak
      3.velta

  22. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (czwartek):
    1. Rune Velta
    2. Severin Freund
    3. Stefan Kraft

    9. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  23. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (czwartek):
    1. Severin Freund
    2. Rune Velta
    3. Stefan Kraft
    10. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  24. marzena2982

    mieszany konkurs
    1. Japonia
    2. Austria
    3. Niemcy

  25. korus

    Konkurs mieszany:
    1. Japonia
    2. Austria
    3. Niemcy

  26. szczerbatek

    Mix niedziela
    1.Japonia
    2.Niemcy
    3.Austria

  27. hubertoza

    Mix niedziela
    1.Japonia
    2.Austria
    3.Niemcy

  28. hubert0201

    Mix niedziela
    1.Niemcy
    2.Japonia
    3.Austria

  29. Stella_Aga

    Niedziela mix:
    1. Japonia
    2. Austria
    3. Niemcy

  30. Izabela

    Konkurs drużynowy mieszany (niedziela):
    1. Niemcy
    2. Japonia
    3. Austria

  31. agnieszka2424

    niedziela konkurs mieszany:
    1. Japonia
    2. Niemcy
    3. Austria

  32. Paulina G.

    Konkurs drużynowy mieszany (niedziela):
    1. Niemcy
    2. Japonia
    3. Austria

  33. agrafka1991

    Mix niedziela
    1. niemcy
    2. japonia
    3. austria

  34. Metłuż

    Niedziela, mix:
    1. Japonia
    2. Niemcy
    3. Austria

  35. agnieszka2424

    typer sobota panowie pierwszy konkurs indywidualny:
    1. Bardal
    2. Stoch najlepszy polak
    3. Kasai

  36. Stella_Aga

    Sobota, konkurs mężczyzn
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Severin Freund
    3. Noriaki Kasai

  37. Metłuż

    Sobota, panowie:
    1. Stoch, najlepszy Polak
    2. Koudelka
    3. Freund

  38. szczerbatek

    Sobota Indywidualne
    1.K.Stoch-naj Polak
    2.S.Freund
    3.A.Bardal
    🙂

  39. hubertoza

    Sobota
    1.A.Bardal
    2.K.Stoch-naj Polak
    3.P.Prevc

  40. hubert0201

    Sobota Mężczyżni
    1.K.Stoch- naj Polak
    2.S.Freund
    3.A.Bardal

  41. agrafka1991

    sobota skoki panów pierwszy konkurs:
    1. Stoch najlepszy polak
    2. Freud
    3. Koudelka

  42. korus

    Konkurs ind. panów (HS100):
    1. Severin Freund
    2. Anders Bardal
    3. Roman Koudelka

    1. korus

      Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 8. miejsce

  43. Magda Jarosz

    Konkurs indywidualny mężczyzn (normalna skocznia):

    1. Peter Prevc
    2. Roman Koudelka
    3. Severin Freund

    Najlepszy Polak Kamil Stoch – 6 miejsce

    Konkurs mieszany:

    1. Japonia
    2. Austria
    3. Niemcy

    Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):

    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Stefan Kraft

    Najlepszy Polak Kamil Stoch – 4 miejsce

    Konkurs drużynowy:

    1. Niemcy
    2. Austria
    3. Japonia

    1. Magda Jarosz

      Reprezentacja Polski na miejscu 4

  44. marzena2982

    sobota panowie 1 konkurs
    1. Severin Freud
    2. Simon Amman
    3. Anders Bardal
    Naj Polak Piotr Żyła 10

  45. Damian Bogucki

    Sobota:
    1.Simon Ammann
    2.Noriaki Kasai
    3.Anders Bardal
    5.Naj Polak Piotr Zyla

  46. Kamilowski

    Sobota mężczyzn:
    1. Kamil Stoch -najepsz Polak
    2. Bardzo Anders
    3. Severin Freund

    Konkurs mieszany (Mix):
    1. Japonia
    2. Niemcy
    3. Austria

    miałem też typy na kobiety ale wiem ze juz za późno. Napisze tylko tak pozapunktowo 🙂
    1. Takanashi
    2. Irashko stoltz
    3. Ito yuki

    Pozdrawiam 🙂

  47. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Simon Ammann

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  48. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Anders Fannemel

    16. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  49. Metłuż

    Piątek, panie:
    1. Iraschko-Stolz
    2. Ito
    3. Takanashi

  50. agnieszka2424

    piatek panie pierwszy konkurs:
    1. sara hendrickson
    2. yuki ito
    3. henrich taylor

  51. agrafka1991

    Piatek kobiety
    1.takanashi
    2.iraschko stolz
    3. henrich

  52. Stella_Aga

    Piątek konkurs kobiet :
    1. Sara Takanashi
    2. Daniela Iraschko-Stolz
    3. Yuki Ito

  53. marzena2982

    KONKURS PIERWSZY PAŃ (PIĄTEK):

    1. IRASCHKO-STOLZ DANIELA
    2. TAKANASHI SARA
    3. YUKI ITO

  54. Izabela

    Falun, konkurs indywidualny kobiet (piątek):
    1. Sara Takanashi
    2. Daniela Iraschko- Stolz
    3. Yuki Ito

  55. Paulina G.

    Falun, konkurs indywidualny kobiet (piątek):
    1. Sara Takanashi
    2. Daniela Iraschko-Stolz
    3. Yuki Ito

  56. Michau

    Konkurs indywidualny kobiet:

    1. Daniela Iraschko
    2. Sara Takanashi
    3. Carina Vogt

    Konkurs indywidualny mężczyzn (normalna skocznia):

    1. Peter Prevc
    2. Roman Koudelka
    3. Severin Freund

    Najlepszy Polak Kamil Stoch – 6 miejsce

    Konkurs mieszany:

    1. Japonia
    2. Austria
    3. Niemcy

    Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):

    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Stefan Kraft

    Najlepszy Polak Kamil Stoch – 4 miejsce

    Konkurs drużynowy:

    1. Niemcy
    2. Austria
    3. Japonia

  57. korus

    Konkurs ind. kobiet:
    1. Daniela Iraschko-Stolz
    2. Sara Takanashi
    3. Carina Vogt

  58. Michał

    Konkurs Kobiet ( piątek )
    1.Sara Takanashi
    2.Daniela Iraschko Stolz
    3.Carina Vogt

    Konkurs indywidualny mężczyzn ( sobota )
    1.Severin Freund
    2.Stefan Kraft
    3.Kamil Stoch ( najlepszy Polak )

    Konkurs mieszany ( niedziela )
    1.Japonia
    2.Austria
    3.Norwegia

    Konkurs indywidualny mężczyzn ( czwartek )
    1.Peter Prevc
    2.Stefan Kraft
    3.Roman Koudelka
    5.Kamil Stoch ( najlepszy Polak )

    Konkurs drużynowy mężczyzn ( sobota )
    1.Niemcy
    2.Norwegia
    3.Austria
    5.Polska

  59. Łukasz Jarosz

    Pierwszy konkurs kobiet :
    1. Sara Takanashi
    2.D. Iraschko-Stolz
    3.Carina Vogt

    Pierwszy konkurs mężczyzn :
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3. Gregor Schlienzauer

    Najlepszy reprezentant Polski Kamil Stoch na miejscu 6.

    Konkurs mieszany :
    1.Austria
    2.Słowenia
    3.Niemcy

    Drugi konkurs mężczyzn :
    1.Peter Prevc
    2.Kamil Stoch
    3.Severin Freund

    Najlepszy reprezentant Polski na miejscu 2 ( Kamil Stoch )

    Konkurs drużynowy mężczyzn :
    1.Słowenia
    2. Niemcy
    3. Austria
    Reprezentacja Polski na miejscu 4.

Dodaj komentarz