Rusza druga edycja biegu „Kill The Devil Hill” na skoczni w Karpaczu (WIDEO)

Rusza druga edycja biegu „Kill The Devil Hill” na skoczni w Karpaczu (WIDEO)

kill.the .devil .hill Karpacz.Orlinek.2014 - Rusza druga edycja biegu "Kill The Devil Hill" na skoczni w Karpaczu (WIDEO)Prawie rok temu na skoczni „Orlinek” w Karpaczu odbył się ekstremalny bieg „Kill The Devil Hill” stanowiący połączenie sprintu i przeprawy wodnej. Niedawno ruszyły zapisy do drugiej edycji tej wyjątkowej imprezy. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz możliwość sprawdzenia sił w jedynym takim biegu w Polsce.

 
Kill The Devil Hill Karpacz.2014 Orlinek fot.killthedevilhill.pl  300x200 - Rusza druga edycja biegu "Kill The Devil Hill" na skoczni w Karpaczu (WIDEO)
Skocznia w Karpaczu podczas ‚Kill The Devil Hill’ w 2014 r.

Na normalnej skoczni w Karpaczu, na której już od kilku lat nie odbywają się żadne zawody w skokach narciarskich znowu zatętni życie. 29 sierpnia odbędzie się na niej druga edycja imprezy „Kill The Devil Hill”. Podczas ekstremalnego biegu śmiałkowie będą musieli pokonać 50-metrowy zbieg wprost do zbiornika wodnego (do 3 m głębokości) umieszczonego na odjeździe skoczni. Po przepłynięciu 50-metrów sprinterów będzie czekać 140-metrowy podbieg na zeskoku (32° nachylenia), a na końcu 60-metrowy rozbieg (34° nachylenia). Zwycięży osoba, która jako pierwsza pojawi się na szczycie skoczni „Orlinek”.

Dla zwycięzców przewidziane są m.in. atrakcyjne nagrody pieniężne (w dwóch kategoriach – męskiej i żeńskiej: za 1. miejsce 3000 zł, za 2. miejsce 1000 zł, za 3. miejsce 500 zł).

Przed rokiem najlepsze czasy udało się osiągnąć Piotrowi Łobodzińskiemu (3:17,00) oraz Danucie Piskorowskiej (4:10,02). Wszystkich entuzjastów biegów oraz ekstremalnych wyzwań zachęcamy do wzięcia udziału w tym nietypowym sprincie.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na www.killthedevilhill.pl >>

 

Zaproszenie wideo:

 

źródło: killthedevilhill.com / informacja własna

 
Podziel się:

Dodaj komentarz