Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IV „rosyjsko-kazachski” (+ wyniki etapu III)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IV „rosyjsko-kazachski” (+ wyniki etapu III)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IV "rosyjsko-kazachski" (+ wyniki etapu III)Za nami trzeci (japoński) etap letniego typera na SkokiPolska.pl. W poszczególnych konkursach w Hakubie triumfowali: Michael Neumayer i Kento Sakuyama, który został też nowy liderem cyklu Grand Prix. Najdłuższym skokiem okazała się 132 metrowa próba Simona Ammanna, natomiast jedynym zdyskwalifikowanym był Lars Antonissen.

 

Najlepiej z typowaniem poradziła sobie użytkowniczka merry109, do której powędruje nagroda w postaci zestawu autografów i gadżetów SkokiPolska.pl oraz Drony.net. Prosimy o wysłanie danych korespondencyjnych na adres mailowy: konkursy.skokipolska@gmail.com. Poniżej pełne wyniki drugiego etapu konkursu, w których uwzględniony został oczywiście regulamin:

 
użytkownik
punkty
strata
1
merry109
8,5
 
2
hubertoza
6,5
-2
3
Izabela
6
-2,5
4
Sebastian Sawicki
5,5
-3
5
Stella Aga
4,5
-4
 
arween
4,5
-4
 
Metłuż
4,5
-4
 
hipster
4,5
-4
9
k4loos
4
-4,5
 
mowmipaulina
4
-4,5
 
Paulina G.
4
-4,5
12
Kasia Kantyka
3,5
-5
 
Ravensky
3,5
-5
14
Magdalena Strąk
3
-5,5
 
Natalia Ewelina Karina Zając
3
-5,5
 
Aleksandra Klińska
3
-5,5
17
Adrian Adi Wojcieszek
2,5
-6
 

Kolejnymi arenami rywalizacji w ramach LGP będą skocznie w Czajkowskim (Rosja) i Ałmatach (Kazachstan). Aby wygrać kolejny zestaw atrakcyjnych nagród, wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać:

  • kto będzie liderem klasyfikacji generalnej LGP po zakończeniu drugiego konkursu w Ałmatach (czas macie do 5 września do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu w Czajkowskim) – 2 punkty;
  • jaki będzie najdłuższy konkursowy (bez kwalifikacji) skok oddany podczas weekendu w Czajkowskim (czas macie do 5 września do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu w Czajkowskim) – 2 punkty;
  • jaki będzie najdłuższy konkursowy (bez kwalifikacji) skok oddany podczas weekendu w Ałmatach (czas macie do 12 września do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu w Ałmatach) – 2 punkty;
  • ile będzie łącznie dyskwalifikacji we wszystkich konkursach w Czajkowskim i Ałmatach (bez kwalifikacji) – (czas macie do 5 września do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu w Czajkowskim) – 2 punkty;
  • typy na podium pierwszego konkursu w Czajkowskim (do 5 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w pierwszym konkursie w Czajkowskim zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 5 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego konkursu w Czajkowskim (do 6 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w drugim konkursie w Czajkowskim zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 6 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium pierwszego konkursu w Ałmatach (do 12 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w pierwszym konkursie w Ałmatach zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 12 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego konkursu w Ałmatach (do 13 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce w drugim konkursie w Ałmatach zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 13 września do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt.

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie aż 24 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodami w tym etapie będą gadżety SkokiPolska.pl, Drony.net i zestaw autografów.

Zobaczie pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do udziału!

 

Drony.net .reklama.750x100 - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap IV "rosyjsko-kazachski" (+ wyniki etapu III)

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 51 komentarzy

  1. Aleksandra Klińska

    Typy na podium
    Konkurs indywidualny ( niedziela 13.09)
    1. Stefan Kraft
    2. Robert Kranjec
    3. Kento Sakuyama

    Polacy nie biora udziału

  2. Metłuż

    1. Kranjec
    2. Kraft
    3. Sakuyama

    Polacy nie startują

  3. arween

    11. Typy na podium drugiego konkursu w Ałmatach
    1) Stefan Kraft 2) Kento Sakuyama 3) Robert Kranjec
    12. Polacy nie startują w konkursie.

  4. Stella Aga

    Ałmaty niedziela:
    1. Kranjec
    2. Krat
    3. Sakuyama

    Polacy nie startują

  5. Paulina G.

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (13.09.):
    1. Robert Kranjec
    2. Stefan Kraft
    3. Kento Sakuyama

    Polacy nie biorą udziału w konkursie.

  6. hipster

    Konkurs indywidualny w Ałmatach niedziela :

    1.Robert Kranjec
    2.Stefan Kraft
    3.Kenet Gangnes
    Polacy nie biorą udziału w konkursie.

  7. hubertoza

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (13.09):

    1.Stefan Kraft
    2.Robert Kranjec
    3.Kento Sakuyama
    Polacy nie biorą udziału w konkursie.

  8. Izabela

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (13.09):
    – typy na podium drugiego konkursu w Ałmatach:
    1. Stefan Kraft
    2. Kento Sakuyama
    3. Robert Kranjec

    Polacy nie biorą udziału w konkursie.

  9. merry109

    Drugi konkurs w Ałmatach:
    1. Stefan Kraft
    2. Anze Semenic
    3. Robert Kranjec

  10. Aleksandra Klińska

    1.) Najdłuższy oddany skok podczas weekendu w Ałmatach to : 133,5
    2.) Typy na podium pierwszego konkursu w Ałmatach:
    1 Stefan Kraft
    2 Kento Sauyama
    3 Robert Kranjec

    3.) Polacy nie startują.

  11. arween

    3. Najdłuższy konkursowy (bez kwalifikacji) skok oddany podczas weekendu w Ałmatach: 135,5m
    9. Typy na podium pierwszego konkursu w Ałmatach:
    1) Kento Sakuyama 2)Robert Kranjec 3) Stefan Kraft
    10. Polacy nie startują w konkursie.

  12. Metłuż

    Najdłuższy skok w Ałmatach 136 m

    Sobota:
    1. Kraft
    2. Kranjec
    3. Sakuyama

    Polacy nie startują

  13. Kasia Kantyka

    Konkurs w Ałmatach 12-13.09.

    1. Podium pierwszego konkursu indywidualnego:
    1) Kento Sakuyama
    2) Stefan Kraft
    3) Robert Kranjec
    2.Polacy nie startują w konkursie
    3. Podium drugiego konkursu indywidualnego:
    1) Stefan Kraft
    2)Anze Semenic
    3)Kento Sakuyama
    4. Polacy nie startują w konkursie

  14. Stella Aga

    Najdłuższy skok w Ałmatach – 139 m

    Sobota Ałmaty:
    1. Stefan Kraft
    2. Robert Kranjec
    3. Kento Sakuyama

    Polacy nie startują

  15. Paulina G.

    – najdłuższy konkursowy skok oddany podczas weekendu w Ałmatach: 134 m.

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (12.09):
    1. Anze Semenic
    2. Robert Kranjec
    3. Kento Sakuyama

    – Polacy nie biorą udziału w konkursie

  16. hubertoza

    pierwszy konkurs w Ałmatach:
    1.Stefan Kraft
    2.Anze Semenic
    3.Robert Kranjec
    polacy nie biorą udziału

  17. hipster

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (12.09):
    1. Najdłuższy konkursowy skok oddany podczas weekendu w Ałmatach to 136,5 m.
    2. Typy na podium pierwszego konkursu w Ałmatach:
    – Kento Sakuyama
    – Anze Semenic
    – Robert Kranjec
    3. Polacy nie biorą udziału w konkursie.

  18. Izabela

    Konkurs indywidualny w Ałmatach (12.09):
    1. Najdłuższy konkursowy skok oddany podczas weekendu w Ałmatach to 136,5 m.
    2. Typy na podium pierwszego konkursu w Ałmatach:
    – Kento Sakuyama
    – Anze Semenic
    – Robert Kranjec
    3. Polacy nie biorą udziału w konkursie.

    1. Izabela

      Żeby nie było niedomówień:
      1. Kento Sakuyama
      2. Anze Semenic
      3. Robert Kranjec

  19. merry109

    pierwszy konkurs w Ałmatach:
    1. Stefan Kraft
    2. Anze Semenic
    3. Robert Kranjec

  20. Metłuż

    Niedziela:
    1. Kranjec
    2. Gangnes
    3. Stoch, najlepszy Polak

  21. Aleksandra Klińska

    Etap IV ,,rosyjsko-kazachski”
    konkurs indywidualny w Czajkowskim niedziela (06.09.)

    1.) Typy na podium:
    1. Robert Kranjec
    2. Kamil Stoch
    3. Joachim Hauer

    2.) Kamil Stoch będzie najwyżej sklasyfikowanym Polakiem , zajmie drugie miejsce.

  22. arween

    7. Typy na podium drugiego konkursu w Czajkowskim:
    1) Kento Sakuyama 2)Kenneth Gangnes 3) Kamil Stoch
    8. Najwyżej sklasyfikowany Polak w drugim konkursie w Czajkowskim: Kamil Stoch – 3. miejsce

  23. hipster

    Niedziela
    1.K.Gangnes
    2.R.Kranjec
    3.J.Hauer
    6.K.Stoch naj polak

  24. hubertoza

    Niedziela:
    1. Gangnes
    2. Stoch naj polak
    3. Kranjec

  25. Stella Aga

    Sobota Czajkowski:
    1. Kenneth Gangnes
    2. Kento Sakuyama
    3. Robert Kranjec

    Najlepszy Polak Kamil Stoch 5 miejsce

  26. Paulina G.

    Konkurs indywidualny Czajkowski (06.09):
    1. Kenneth Gangnes
    2. Robert Kranjec
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  27. Izabela

    Konkurs indywidualny Czajkowski (06.09):
    1. Kento Sakuyama
    2. Robert Kranjec
    3. Kenneth Gangnes

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  28. k4loos

    W związku ze zmianą obiektu najdłuższym skokiem będzie 97,5 m.

    1. k4loos

      Czy cza9pa i hipster to jedna i ta sama osoba? Jestem o tym przekonany.

      1. Bartosz Leja

        Monitorujemy każde typowanie zgodnie z nowym regulaminem i w związku z tym nie wszystkie typowania bierzemy pod uwagę, w tym jednego z wymienionych użytkowników, także bez obaw.

  29. Kasia Kantyka

    Etap rosyjski 05.09.

    1. Liderem Kento Sakuyama
    2. 99,5 m
    3.1 dyskwalifikacja
    4.
    1) Jan Ziobro
    2) Robert Kranjec
    3) Piotr Żyła
    5. Najlepszy polak – Jan Ziobro – 1 miejsce

  30. Metłuż

    Lider Sakuyama

    3 DSQ

    Najdłuższy skok w Czajkowskim 100.5 m (jeśli jutrzejszy konkurs odbędzie się na dużej skoczni, to 139 m)

    Sobota:
    1. Gangnes
    2. Ziobro, najlepszy Polak
    3. Kranjec

  31. Aleksandra Klińska

    Etap IV ,,rosyjsko-kazachski”
    1.) Liderem zostanie Kento Sakuyama
    2.)Najdłuższy skok w Czajkowskim to 138 m.
    3.)Liczba dyskwalifikacji – 3
    4.)Typy na podium pierwszego konkursu w Czajkowskim :
    1. Kamil Stoch
    2. Robert Kranjec
    3. Kento Sakuyama
    5.) Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem w pierwszym konkursie w Czajkowskim będzie Kamil Stoch.Zajmie miejsce pierwsze.

  32. cza9pa

    liderem będzie: Kento Sakuyama.
    najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 35,5 m
    łącznie będzie cztery dyskwalifikacje
    podium pierwszego konkursu w Czajkowskim 1.Kento Sakuyama
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3.Robert Kranjec

    1. hipster

      1. PIOTR ŻYŁA

    2. hipster

      1. PIOTR ŻYŁA NAJLEPSZY POLAK

  33. hipster

    liderem będzie: Kento Sakuyama.
    najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 35,5 m
    łącznie będzie cztery dyskwalifikacje
    podium pierwszego konkursu w Czajkowskim 1.Kento Sakuyama
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3.Robert Kranjec

    1. hipster

      1.Kento Sakuyama

  34. hubertoza

    liderem będzie: Kento Sakuyama.
    najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 33,5 m
    łącznie będzie dwie dyskwalifikacje
    podium pierwszego konkursu w Czajkowskim (05.09.):
    1. Kento Sakuyama
    2. Robert Kranjec
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  35. Stella Aga

    Liderem Kento Sakuyama
    Dwie dyskwalifikacje
    Najdłuższy skok w Czajkowskim 138,5 m
    Sobota Czajkowski:
    1. Robert Kranjec
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Kento Sakuyama

  36. mowmipaulina

    1. Liderem LGP po konkursach w Kazachstanie będzie Kento Sakuyama.
    2. Najdłuższy skok w Rosji – 134,5m
    3. (podam później, przed konkursem)
    4. Będą 2 dyskwalifikacje.
    5. 1) Kamil Stoch 2) Kento Sakuyama 3) Kenneth Gangnes
    6. Kamil Stoch, pierwsze miejsce
    7. 1) Kento Sakuyama 2) Piotr Żyła 3) Robert Kranjec
    8. Piotr Żyła, drugie miejsce
    Resztę podam później

    1. mowmipaulina

      3. 135 m
      9. 1) miejsce : Stefan Kraft 2) Kento Sakuyama 3) Robert Kranjec
      10. Polacy nie startują.
      11. 1) Kento Sakuyama 2) Robert Kranjec 2) Anze Semenic
      12. Polacy nie startują.

  37. Paulina G.

    – liderem klasyfikacji generalnej LGP po zakończeniu drugiego konkursu w Ałmatach będzie: Kento Sakuyama
    – najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 137,5 m
    – łącznie będzie trzy dyskwalifikacje
    – konkurs indywidualny Czajkowski (05.09.):
    1. Robert Kranjec
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Kento Sakuyama

  38. Izabela

    – liderem klasyfikacji generalnej LGP po zakończeniu drugiego konkursu w Ałmatach będzie: Kento Sakuyama
    – najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 136,5 m
    – łącznie będzie dwie dyskwalifikacje
    – podium pierwszego konkursu w Czajkowskim (05.09.):
    1. Kento Sakuyama
    2. Robert Kranjec
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  39. merry109

    -liderem klasyfikacji generalnej LGP po zakończeniu drugiego konkursu w Ałmatach zostanie Kento Sakuyama
    – Najdłuższy skok podczas weekendu w Czajkowskim wyniesie 137 m
    – łącznie będą dwie dyskwalifikacje
    – podium pierwszego konkursu w Czajkowskim:
    1. Robert Kranjec
    2. Kento Sakuyama
    3. Kamil Stoch (najlepszy polak)

  40. k4loos

    Etap rosyjsko – kazachski:

    – Liderem klasyfikacji LGP będzie K.Sakuyama

    – Najdłuższy skok w Czajkowskim: 137,5

    – Będzie 2 dyskwalifikacje

    – 05.09 Czajkowski LGP ind.:
    1. R. Kranjec
    2. K. Stoch
    3. K. Sakuyama

    – 06.09 Czajkowski LGP ind.:
    1. K. Stoch
    2. K. Sakuyama
    3. R. Kranjec

    1. k4loos

      – Najdłuższy skok w Ałmatach: 134,5

      – 12.09 Ałmaty LGP ind.:
      1. K. Sakuyama
      2. A. Semenic
      3. S. Kraft

      – 13.09 Ałmaty LGP ind.:
      1. A. Semenic
      2. R. Kranjec
      3. K. Sakuyama

  41. Ravesky

    1. Sakuyama
    2. 139
    3. 137,5
    4. Zero
    5. 1)Stoch 2)Sakuyama 3)Żyła
    6. 1)Stoch
    7. 1)Żyła 2)Stoch 3)Sakuyama
    8. 1)Żyła
    9. 1)Stoch 2)Sakuyama 3)Kobayashi
    10. 1)Stoch
    11. 1)SSakuyama 2)Żyła 3)Kobayashi
    12. 2)Żyła

Dodaj komentarz