Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap II “fińsko-norweski” (+ wyniki etapu I)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap II “fińsko-norweski” (+ wyniki etapu I)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap II “fińsko-norweski” (+ wyniki etapu I)Fani skoków! Za Wami pierwszy etap zimowego typera na SkokiPolska.pl, w którym licznie wzięliście udział. Pucharowa inauguracja zawsze jest pełna niespodzianek, a co za tym idzie – typowanie nie jest łatwe. Przypomnijmy, że w Klingenthal triumfy odnosili Niemcy oraz Daniel-Andre Tande. Już teraz zapraszamy Was do etapu „fińsko-norweskiego”.

 

Najlepiej z konkursowym typowaniem rywalizacji w Klingenthal poradziła sobie użytkowniczka Paulina G., której gratulujemy i prosimy o kontakt drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com) celem wysyłki nagród.

Oto pełna tabela typerów pierwszego etapu:

 
zawodnik
punkty
strata
1
Paulina G.
6
 
2
Aleksandra Klińska
5,5
-0,5
3
Metłuż
5
-1
 
Kolejoman
5
-1
5
Kacper Kwaśny
4,5
-1,5
 
merry109
4,5
-1,5
 
Ben
4,5
-1,5
 
KaEn
4,5
-1,5
9
Natalia Wójcik
4
-2
 
Beata Skrzypczyk
4
-2
 
Monika Bryś
4
-2
 
Kasia Kantyka
4
-2
 
Stella Aga
4
-2
 
korus
4
-2
15
Przemysław Zembrzuski
3
-3
 
k4loos
3
-3
 
dawid12345
3
-3
 
hubertoza
3
-3
 
dorota514
3
-3
 
arween
3
-3
 
Izabela
3
-3
22
Kamilowski
2,5
-3,5
 
Kevin
2,5
-3,5
24
Natalia Ewelina Karina Zając
2
-4
 
Kuba Wilk
2
-4
 
Mateusz Zawiślan
2
-4
 
Patryk Wacławek
2
-4
28
Stanisław Szostak
1,5
-4,5
 
Sebastian Sawicki
1,5
-4,5
 
Pilaszkowice i okolice
1,5
-4,5
31
Adrian Wojcieszek
1
-5

 

Już teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w drugim, „fińsko-norweskim” etapie rywalizacji. Aby mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród (m.in. autografów skoczków, unikalnych narciarskich pamiątek i gadżetów SkokiPolska), wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać:

  1. jaki będzie najdłuższy konkursowy (bez treningów i kwalifikacji) skok oddany podczas weekendu w Kuusamo (do 27 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  2. ile będzie konkursowych dyskwalifikacji w Kuusamo i Lillehammer; łącznie (do 27 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu w Kuusamo) – 2 punkty;
  3. typy na podium pierwszego konkursu w Kuusamo (do 28 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  4. które miejsce w pierwszym konkursie w Kuusamo zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak (do 28 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  5. typy na podium drugiego konkursu w Kuusamo (do 28 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  6. które miejsce w drugim konkursie w Kuusamo zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak (do 28 listopada do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  7. jaki będzie najdłuższy konkursowy (bez treningów i kwalifikacji) skok oddany podczas weekendu w Lillehammer (do 5 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  8. typy na podium pierwszego konkursu w Lillehammer (do 5 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  9. które miejsce w pierwszym konkursie w Lillehammer zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak (do 5 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  10. typy na podium drugiego konkursu w Lillehammer (do 6 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  11. które miejsce w drugim konkursie w Lillehammer zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak (do 6 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie aż 20 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Atrakcyjne nagrody (autografy skoczków, gadżety SkokiPolska.pl) czekają na zwycięzcę etapu.

Zobaczie pełny terminarz typowań (10 etapów), klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do udziału!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 59 komentarzy

  1. Metłuż

    Z racji tego, że nie ma artykułu do typera na NT, swoje typy wstawiam tutaj:

    7 dyskwalifikacji w NT & Engelbergu [lub 4 w NT, nie wiem jak Redakcja ma zamiar ułożyć pytanie ;)]

    Najdłuższy skok w NT: 139 m

    Pierwszy konkurs:
    1. Freund
    2. Tande
    3. Kraft

    12. Kubacki, najlepszy Polak

  2. Aleksandra Klińska

    1.) Typy na podium w drugim konkursie w Lillehammer :
    1. Severin Freund
    2.Kenneth Gangnes
    3. Johann Andre Forfang

    2.) Najlepszym z Polaków będzie Kamil Stoch, który zajmie miejsce 5.

  3. Stella Aga

    Niedziela Lillehammer:
    1. Freund
    2. Forfang
    3. Gangnes
    Najlepszy Polak Kamil Stoch 9

  4. hubertoza

    Drugi konkurs
    1 freund
    2TANDE
    3PREVC.P
    NAJ POLAK 10 STTOCH

  5. merry109

    Drugi konkurs w Lillehammer
    1.Freund
    2.Gangnes
    3.Forfang
    Najlepszym Polakiem będzie Stoch 13 miejsce

  6. Kasia Kantyka

    06.12.15
    1.
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Andreas Stjernen
    2. Kamil Stoch- 9 miejsce

  7. Paulina G.

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (06.12.2015):
    1. Kenneth Gangnes
    2. Severin Freund
    3. Stefan Kraft

    8. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  8. Izabela

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (06.12.2015):
    1. Severin Freund
    2. Kenneth Gangnes
    3. Peter Prevc

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  9. Aleksandra Klińska

    1. Najdłuższy oddany skok to 100 M ( mała skocznia)
    2.typy na podium
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Stefan Kraft
    3. Polak na miejscu 7. Kamil Stoch

  10. Stella Aga

    Lillehammer:
    1. Najdłuższy skok: 102 m
    Podium sobota:
    1. Freund
    2. Kraft
    3. Gangnes
    Najlepszy Polak: Stoch 9

  11. dorota514

    konkurs Lillehamer
    7) jeżeli mała skocznia to 101,5m jeżeli duża 142m
    8) 1.Freund 2.P. Prevc 3.Freitag
    9) 7miejsce

    1. dorota514

      c.d
      10) 1.Freund 2.Gangnes 3. Forfang
      11) 8miejsce Stoch

  12. Paulina G.

    Najdłuższy skok: 137 m.

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (05.12.2015):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kenneth Gangnes

    7. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  13. merry109

    Pierwszy konkurs w Lillehammer
    1.Freund
    2.Gangnes
    3.Kraft
    najlepszym Polakiem będzie Stoch 10 miejsce
    Najdłuższy skok wyniesie 99m

  14. Kasia Kantyka

    05,12,15
    1. 100,5m
    2.
    1. Peter Prevc
    2. Danel Andre-Tande
    3. Noriaki Kasai
    4. Kamil Stoch – 6 miejsce

  15. Kamilowski

    Ad 7/ jeśli bedzie skocznia normalna HS 100 to typuje najdłuzszy skok weekendu 104 m

    A jeśli duża to tak jak podałem już wcześniej czyli 143,5

  16. Kamilowski

    2/ Lillehammer – łącznie 2 dyskwalifikacje

    7/ najdłuższy skok weekendu 143,5m

    8/ 1. Prevc Peter
    2. Stoch Kamil
    3. Freund Severin

    9/ najlepszy polak Kamil Stoch – 2miejsce

    10/ 1. Prevc Peter
    2. Stoch Kamil
    3. Freund Severin

    11/ najlepszy polak Kamil Stoch – 2 miejsce

  17. Izabela

    Najdłuższy skok: 135 m.

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (05.12.2015):
    1. Daniel-Andre Tande
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

    6. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  18. Izabela

    Najdłuższy skok: 135 m

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (05.12.2015):
    1. Daniel-Andre Tande
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

    6. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  19. Izabela

    Najdłuższy skok: 137m

    Konkurs indywidualny w Lillehammer (05.12.2015):
    1. Daniel-Andre Tande
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

    6. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  20. Kevin

    7. 141m
    8. 1m.Severin Freund,2m Peter Prevc 3. Daniel Andre Tande
    9. Kamil Stoch 10m.

  21. Ben

    2. 2 dyskwalifikacje
    7. 142,5 m
    pierwszy konkurs w Lillehammer:
    8. 1. P.Prevc, 2. Freitag, 3. Freund
    9. 6 miejsce
    drugi konkurs w Lillehammer:
    10. 1. Freund, 2. Tande 3. P.Prevc
    11. 8 miejsce

  22. Aleksandra Klińska

    Konkurs indywidualny w Kussamo (28.11)
    1.) Typy na podium :
    1. Peter Prevc
    2. Jurij Tepes
    3. Severin Freund
    2.) Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie Kamil Stoch . Zajmie miejsce 5.
    3.) Najdłuższy konkursowy skok -> 143m
    4.) Liczba dyskwalifikacji : 4

  23. Ben

    1. 143,5 m
    2. 2 dyskwalifikacje
    3. sobotni konkurs w Kuusamo: 1. Prevc, 2. Freund, 3. Tepes
    4. 5 miejsce

  24. Metłuż

    Kuusamo skok: 143,5 m

    DSQ: 4

    Kuusamo konkurs:
    1. Kasai
    2. Prevc
    3. Stoch, najlepszy Polak

    1. Metłuż

      Najdłuższy skok w Lillehammer: 100.5 m; jeżeli jutrzejsze zawody odbędą się na dużej skoczni, to 139 m

      Sobotni konkurs Lillehammer:
      1. Kraft
      2. Freund
      3. Hauer

      8. Stoch, najlepszy Polak

      1. Metłuż

        Niedzielny konkurs Lillehammer:
        1. Freund
        2. Gangnes
        3. Forfang

        7. Stoch, najlepszy Polak

  25. arween

    1. 141.0 m
    2. 3 dyskwalifikacji
    3. 1) Peter Prevc 2) Jurij Tepes 3) Kamil Stoch
    4. trzecie miejsce
    5. 1) Peter Prevc 2) Jurij Tepes 3) Kamil Stoch
    6. 3. miejsce

    1. arween

      7. 100.0 m
      8. 1) Severin Freund 2) Stefan Kraft 3) Kenneth Gangnes
      9. 7. miejsce

    2. arween

      10. 1) Severin Freund 2) Kenneth Gangnes 3) Kamil Stoch
      11. 3. miejsce

  26. merry109

    Najdłuższy skok wyniesie 140m
    1. Jurij Tepes
    2.Peter Prevc
    3.Tande
    najlepszym Polakiem będzie Stoch – 7 miejsce
    łącznie będą 4 dyskwalifikacje

  27. Kasia Kantyka

    28.11.15
    1.
    1.Peter Prevc
    2. Kamil Stoch
    3.Daniel Andre- Tande
    2. Kamil Stoch- 2 miejsce

  28. Stella Aga

    Drugi konkurs:
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Noriaki Kasai

    Najlepszy Polak: Kamil Stoch 10 miejsce

  29. hubertoza

    będzie 4 dyskwalifikacje
    Podium pierwszego konkursu

    1.Peter Prevc
    2.Daniel-Andre Tande
    3.Severin Freund
    7.KAMIL STOCH
    NAJDŁUZSZY SKOK 144

    Drugi konkurs

    1.daniel andre tande
    2.freund
    3.prevc peter

    5kamil stoch naj polak

  30. Kolejoman

    KUUSAMO

    1. 143 m
    2. Trzy
    3. Peter Prevc, Daniel Andre Tande, Severin Freund
    4. 10.
    5. Severin Freund, Peter Prevc, Noriaki Kasai
    6. 9.

    LILLEHAMMER

    7. 140 m
    8. Peter Prevc, Severin Freund, Daniel Andre Tande
    9. 6.
    10. Daniel Andre Tande, Richard Freitag, Peter Prevc
    11. 8.

  31. Kamilowski

    Drugi Konkurs indywidualny Kussamo:

    5/ 1. P. Prevc
    2. K. Stoch
    3. S. Freund

    6/ najlepszy polak Kamil Stoch – 2 miejsce

  32. k4loos

    etap II “fińsko-norweski”
    1. 144,5m
    2. 3dyskwalifikacje
    Kuusamo:
    3. 1.P.Prevc
    2.S.Freund
    3.S.Kraft
    4. 12.K.Stoch
    5. 1.P.Prevc
    2.S.Freund
    3.S.Kraft
    6. 12.K.Stoch
    7.

    1. k4loos

      c.d.: Lillehammer
      7. 143,5
      8. 1. P. Prevc
      2. S. Freud
      3. R. Freitag
      9. Stoch 12 miejsce
      10. 1. P. Prevc
      2. S. Freud
      3. R. Freitag
      11. Stoch 12 miejsce

      1. k4loos

        W związku z przeniesieniem konkursu na skocznię normalną typuję, że najdłuższą odległością będzie 100,0 m

  33. Paulina G.

    Konkurs indywidualny Kuusamo, drugi konkurs (28.11.2015):
    1. Peter Prevc
    2. Daniel-Andre Tande
    3. Richard Freitag

    6. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  34. Izabela

    Konkurs indywidualny w Kuusamo, drugi konkurs (28.11.2015):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Richard Freitag

    7. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  35. Kasia Kantyka

    27.11.15
    1. 141,5m
    2. 7 dyskwalifikacji
    3.
    1. Peter Prevc
    2. Daniel Andre- Tande
    3. Severin Freund
    4. Kamil Stoch – 6 miejsce

  36. hubertoza

    będzie 4 dyskwalifikacje
    Podium pierwszego konkursu

    1.Peter Prevc
    2.Daniel-Andre Tande
    3.Severin Freund
    7.KAMIL STOCH
    NAJDŁUZSZY SKOK 144,5

  37. Stella Aga

    Najdłuższy skok: 143m
    4 dyskwalifikacje
    Pierwszy konkurs indywidualny:
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Daniel Andre-Tande
    Najlepszy Polak Kamil Stoch 8 miejsce

  38. Izabela

    Najdłuższy skok: 143 m

    3 dyskwalifikacje

    Konkurs indywidualny w Kuusamo (27.11.2015):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Richard Freitag

    7. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  39. Kasia Kantyka

    Lillehammer 27.11.15
    1. 141,5m
    2. 7 dyskwalifikacji
    3.
    1. Peter Prevc
    2. Daniel Andre-Tande
    3. Severin Freund
    4. Kamil Stoch – 6 miejsce

  40. dawid12345

    Piątek 27.11.15
    1. 144,5
    2. 4
    3.Prevc Freund Tande
    4. Stoch 11

  41. korus

    1. 144,5m – najdłuższy skok konkursowy
    2. 3 dyskwalifikacje
    3. Podium pierwszego konkursu w Kuusamo:
     1. Peter Prevc
     2. Noriaki Kasai
     3. Severin Freund
    4. 10. miejsce – Kamil Stoch

    1. korus

      5. Podium drugiego konkursu w Kuusamo:
       1. Peter Prevc
       2. Severin Freund
       3. Noriaki Kasai
      6. Kamil Stoch – 9. miejsce

      1. korus

        7. Najdłuższy skok konkursowy w Lillehammer – 139.5m
        8. Podium pierwszego konkursu w Lillehammer:
         1. Peter Prevc
         2. Severin Freund
         3. Daniel Andre-Tande
        9. Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 6. miejsce

        1. korus

          10. Podium drugiego konkursu w Lillehammer:
           1. Severin Freund
           2. Kenneth Gangnes
           3. Peter Prevc
          11. Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 9. miejsce

  42. Kamilowski

    2 etap
    Konkurs Kussamo

    1/ 143.5m – najdluzszy skok
    2/ Kussamo – 3 dyskwalifikacje
    Lillehammer – 2 dyskwalifikacje
    Łacznie: 5 dyskwalifikacji

    3/ 1. P. Prevc
    2. K. Stoch
    3. S. Freund

    4/ najlepszy polak Kamil Stoch – 2 miejsce

  43. Damian 1999

    1.Najdłuższy skoko : 142,5m
    2.Liczba dyskwalifikacji : 5
    3. 1.Prevc
    2.Freund
    3 Kasai
    4. 8
    5.1.Freund
    2.Stoch-najlepszy Polak
    3 Andre Tande

  44. Pilaszkowice i okolice

    1. 144 m
    2. 3
    3. P. Prevc
    S. Freund
    S. Kraft
    4. 9
    5. Kasai
    Fannęmel
    D.Prevc
    6. 14

  45. dorota514

    Konkurs Kuusamo:
    1)144,5m
    2) 5 dyskwalifikacji
    3) 1.P.Prevc 2.Freund 3.Tande
    4) Stoch 9 miejsce
    5) 1.Freund 2. Tande 3. Forfang
    6) Stoch 6 miejsce

    1. dorota514

      ad.2) w Kuusamo 3 dyskwalifikacje, w Lillehamer 2, łącznie 5

  46. Paulina G.

    Najdłuższy skok w Kuusamo: 144m

    Liczba dyskwalifikacji: 3

    Konkurs indywidualny w Kuusamo (27.11.2015):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Daniel-Andre Tande

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  47. kasia14001

    1. 140,5 m
    2. 3
    3. 1)P.Prevc, 2)S.Freund, 3)D.A.Tande
    4. 10
    5. 1)S.Freund, 2)J.A.Forfang, 3)P.Prevc
    6. 7

Dodaj komentarz