Dodatkowe bilety na PŚ w Wiśle już w sprzedaży!

Dodatkowe bilety na PŚ w Wiśle już w sprzedaży!

Wisla Malinka fot.B.Leja - Dodatkowe bilety na PŚ w Wiśle już w sprzedaży!Zawsze wydaje się, że spóźnialscy mają gorzej. Zasada sprawdza się jednak w wielu możliwych przypadkach, ale nie przy zakupie biletów na Puchar Świata w Wiśle-Malince, który już w dniach 4-5 marca zagości na skoczni im. Adama Małysza. Kto zapomniał albo wahał się, czy warto zawitać do Wisły, może nadrobić zaległości! 

 

Puchar Swiata Wisla 2016 sektory 300x215 - Dodatkowe bilety na PŚ w Wiśle już w sprzedaży!
Podział skoczni na sektory podczas PŚ w Wiśle 2016

Puchar Świata w Wiśle pojawił się pierwszy raz w sezonie 2012/13 i od tego czasu cieszy się nieprzerwaną popularnością. Dlatego też organizatorzy najpierw postanowili rozpocząć sprzedaż biletów już w czerwcu, a teraz uznali, że zwiększą pulę wejściówek. Dodatkowe bilety w liczbie tysiąca obejmują sektory A7 i A8, a koszt ich nabycia wynosi 100 złotych za każdy dzeń zawodów. Wejściówki na kwalifikacje kosztują 30 złotych.

W sprzedaży pojawią się również wejściówki VIP w cenie 400 złotych. Za ich dystrybucję, a takze za sprzedaż grupową odpowiedzialny jest Paweł Witczak (tel. 664463011, mail: pawel.witczak@pzn.pl).

Bilety można zakupić od wczoraj na stronie kupbilet.pl oraz w sklepie Wiślaczek znajdującym się w centrum Wisły, przy Placu Hoffa 2. 

Warto przypomnieć, że od tego sezonu skocznia im. Adama Małysza będzie jedyną areną zmagań skoczków, na której funkcjonują wyłącznie miejsca siedzące. Nowa trybuna A8 zastąpiła tym samym funkcjonujący dotychczas sektor B1 obejmujący miejsca stojące. 

 

 

źródło: Alicja Kosman / PZN / informacja własna

  

Podziel się:

Dodaj komentarz