Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap III “rosyjsko-szwajcarski” (+ wyniki etapu II)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap III “rosyjsko-szwajcarski” (+ wyniki etapu II)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap III “rosyjsko-szwajcarski” (+ wyniki etapu II)Fani skoków! Za Wami II etap typera na SkokiPolska.pl. Szyki związane z zawodami w Kuusamo pokrzyżowała pogoda, za to w Lillehammer udało się rozegrać dwa konkursy, w których triumfowali Freund i Gangnes, a wśród Polaków najlepsi byli Stoch i Hula. Skoczkowie byli dyskwalifikowani 9-krotnie, a najdłuższe konkursowe wyniosły 129,5 oraz 103 metry.

 

Najlepiej z konkursowym typowaniem rywalizacji w Kuusamo i Lillehammer poradziła sobie użytkowniczka merry109, której gratulujemy i prosimy o kontakt drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com) celem wysyłki nagród.

Oto pełne wyniki drugiego etapu:

 
typujący
punkty
strata
1
merry109
3,5
 
2
Natalia Ewelina Karina Zając
2,5
-1
 
Kacper Kwaśny
2,5
-1
 
Sebastian Sawicki
2,5
-1
 
Paulina G.
2,5
-1
 
dorota514
2,5
-1
 
Stella Aga
2,5
-1
 
Aleksandra Klińska
2,5
-1
9
Kuba Wilk
2
-1,5
 
arween
2
-1,5
 
Metłuż
2
-1,5
12
Beata Skrzypczyk
1,5
-2
 
Izabela
1,5
-2
14
Przemysław Zembrzuski
1
-2,5
 
Monika Bryś
1
-2,5
 
Kamilowski
1
-2,5
 
korus
1
-2,5
 
Kasia Kantyka
1
-2,5
 
k4loos
1
-2,5
 
Kolejoman
1
-2,5
 
Ben
1
-2,5
 
Kevin
1
-2,5
23
Anna Świątkowska
0,5
-3
 
hubertoza
0,5
-3
25
Adrian Wojcieszek
0
-3,5
 
Klara Kutnik
0
-3,5
 
kasia14001
0
-3,5
 
Pilaszkowice i okolice
0
-3,5
 
Damian 1999
0
-3,5
 
dawid12345
0
-3,5
 
Magda Wójcik
0
-3,5

W związku z brakiem typera przed pierwszym konkursem w Rosji, dzisiaj zapraszamy Was do specjalnego etapu, w którym do wygrania jest wyjątkowy zestaw nagród zawierający autografy polskich i zagranicznych skoczkiń i skoczków oraz pamiątkowe plakaty z międzynarodowych zawodów w skokach narciarskich. Aby mieć szansę na wygranie tych atrakcyjnych nagród wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać:

1. kto zwycięży w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu w Niżnym Tagilu (do 13 grudnia do czasu rozpoczęcia kwalifikacji) – 1 punkt;
2. jaki będzie najdłuższy konkursowy skok oddany w niedzielę Niżnym Tagilu (do 13 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
3. typy na podium niedzielnego konkursu w Niżnym Tagilu (do 13 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
4.
które miejsce w niedzielnym konkursie w Niżnym Tagilu zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 13 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt za poprawne wskazanie lokaty, osobno 1 punkt za poprawne wskazanie zawodnika;
5. jaki będzie najdłuższy konkursowy skok oddany podczas dwóch konkursów w Engelbergu (do 19 grudnia do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu) – 1 punkt;
6. ile będzie konkursowych dyskwalifikacji w Engelbergu (do 19 grudnia do czasu rozpoczęcia pierwszego konkursu) – 1 punkt;
7. typy na podium pierwszego konkursu w Engelbergu (do 19 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
8. które miejsce w pierwszym konkursie w Engelbergu najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 19 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt za poprawne wskazanie lokaty, osobno 1 punkt za poprawne wskazanie zawodnika;

9. typy na podium drugiego konkursu w Engelbergu (do 20 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
10. które miejsce w drugim konkursie w Engelbergu najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 20 grudnia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt za poprawne wskazanie lokaty, osobno 1 punkt za poprawne wskazanie zawodnika.

 

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który punkt aktualnie typujecie (numerem), a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie aż 20 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzcę etapu.

Zobaczcie pełny terminarz typowań (10 etapów), klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do udziału!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 50 komentarzy

  1. Aleksandra Klińska

    Drugi konkurs w Engelbergu (20.12 – niedziela)
    1.Typy na podium :
    1- Peter Prevc
    2- Anders Fannemel
    3- Severin Freund
    2.Najwyżej sklasyfikowany Polak to Kamil Stoch. Zajmie miejsce 6.

  2. 5. 140 metrów
    6. Brak
    9. Prevc p., kraft, stoch
    10. stoch – 3 miejsce

    Zobaczcie strone na facebooku – Pilaszkowice i okolice

  3. Stella Aga

    Engelberg niedziela:
    1. Peter Prevc
    2. Fannemel
    3. Hauer
    Najlepszy Polak Kamil Stoch 9 miejsce

  4. dorota514

    c.d
    9. 1)P.Prevc 2)Fannemel 3)Freund
    10. 9 miejsce, Stoch

  5. merry109

    Drugi konkurs w Engelbergu
    1.Prevc
    2.Fannemel
    3.Hayboeck
    Najlepszym Polakiem będzie Stoch 10 miejsce

  6. Kasia Kantyka

    20.12.15
    1.
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch
    4. Kamil Stoch- 3 miejsce

  7. Paulina G.

    Konkurs indywidualny w Engelbergu (20.12.2015):
    1. Peter Prevc
    2. Richard Freitag
    3. Domen Prevc

    8. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  8. Izabela

    Konkurs indywidualny w Engelbergu (20.12.2015):
    1. Peter Prevc
    2. Kenneth Gangnes
    3. Domen Prevc

    10. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  9. Aleksandra Klińska

    Konkurs w Engelbergu (19.12-sobota)
    1.) Najdłuższy skok wyniesie: 137,5 m
    2.) Liczba dyskwalifikacji: 4
    3.)Typy na podium:
    1-Severin Freund
    2-Kenneth Gangnes
    3-Peter Prevc
    4.) Najwyżej sklasyfikowany Polak to Kamil Stoch. Zajmie miejsce 5.

  10. Kasia Kantyka

    19.12.15
    1. 138.5m
    2. 4
    3.
    1. Peter Prevc
    2.Michael Hayboeck
    3.Kamil Stoch
    4. Kamil Stoch – 3 miejsce

  11. dorota514

    5.140m
    6.3 dyskwalifikacje
    7. 1) Gangnes 2)Kraft 3)freund
    8. 5 miejsce Stoch

  12. Paulina G.

    Najdłuższy skok w Engelbergu: 140 m.

    3 dyskwalifikacje

    Typy na podium (19.12.2015):
    1. Stefan Kraft
    2. Peter Prevc
    3. Anze Lanisek

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  13. merry109

    Najdłuższy skok w Engelbergu wyniesie 139m
    Łącznie będą 2 dyskwalifikacje
    Podium w pierwszym konkursie
    1.Stefan Kraft
    2.Severin Freund
    3.Peter Prevc
    Najlepszym Polakiem będzie Stoch 5 miejsce

  14. Stella Aga

    Engelberg:
    4 dyskwalifikacje
    139m najdłuższy skok
    Sobota:
    1. Kraft
    2. Freund
    3. P. Prevc
    Najlepszy Polak: Stoch 5 miejsce

  15. Izabela

    Najdłuższy skok w Engelbergu: 137,5 m.

    2 dyskwalifikacje

    Typy na podium w Engelbergu (19.12.2015):
    1. Stefan Kraft
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  16. kasias

    Engelberg
    5. 139,5 m
    6. 3
    7. S. Kraft
    P. Prevc
    K. Stoch
    8. Kamil Stoch będzie 3

    1. kasias

      9. P. Prevc
      A. Fannemel
      S. Freund

      10. Kamil Stoch 6 miejsce

  17. Kamilowski

    5. najdłuższy konkursowy skok oddany podczas dwóch konkursów w Engelbergu: 140m
    6. konkursowych dyskwalifikacji w Engelbergu będzie: 6
    7. typy na podium pierwszego konkursu w Engelbergu:
    1 Peter Prevc, 2 Jochan Andre Forfang, 3 Severin Freund

    8. najwyżej sklasyfikowany Polak w pierwszym konkursie w Engelbergu:
    Kamil Stoch – miejsce 4
    9.typy na podium drugiego konkursu w Engelbergu:
    1 Peter Prevc, 2 Jochan Andre Forfang, 3 Severin Freund

    10. najwyżej sklasyfikowany Polak w drugim konkursie w Engelbergu:
    Kamil Stoch – miejsce 4

  18. Kolejoman

    ENGELBERG

    5. 140 m
    6. 3 dyskwalifikacje
    7. 1. Peter Prevc 2. Severin Freund 3. Johan Andre Forfang
    8. Kamil Stoch miejsce 6.
    9. 1 Severin Freund 2. Michael Haybock 3. Peter Prevc
    10. Kamil Stoch miejsce 5.

  19. Aleksandra Klińska

    Konkurs indywidualny Niżny Tagile (13.12. – niedziela )

    1.) Najdłuższy konkursowy skok wyniesie 135 m .
    2.) Typy na podium niedzielnego konkursu w Niżnym Tagilu :
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Joachim Hauer
    3.) Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem będzie Kamil Stoch . Zajmie miejsce 7

  20. Kolejoman

    NIŻNY TAGIŁ

    2. 139 m
    3. 1. Peter Prevc 2. Severin Freund 3 . Joachim Hauer
    4. Kamil Stoch , miejsce 5.

  21. merry109

    najdłuższy skok wyniesie 137m w Niżnym Tagile
    Podium:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3. Hauer
    Najlepszym Polakiem będzie Stoch 12 miejsce

  22. Kamilowski

    1. Wellinger
    2. 135 m
    3. 1 Prevc peter
    2. Freund severin
    3. Gangnes kenneth

    4. Kamil stoch i bedzie 5

  23. korus

    2. Najdłuższy skok konkursowy w NT – 133m
    3. Typy na podium w NT (niedziela)
     1. Severin Freund
     2. Peter Prevc
     3. Johann Andre Forfang
    4. Najlepszy Polak – Stoch 14. miejsce

    1. korus

      5. Najdłuższy konkursowy skok w Engelbergu – 138.5m
      6. Ilość dyskwalifikacji – 1
      7. Podium pierwszego konkursu w Engelbergu
       1. Stefan Kraft
       2. Severin Freund
       3. Peter Prevc
      8. Najlepszy Polak w pierwszym konkursie – Kamil Stoch – 5. miejsce

      1. korus

        9. Podium drugiego konkursu w Engelbergu
         1. Peter Prevc
         2. Kenneth Gangnes
         3. Stefan Kraft
        10. Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 12. miejsce

  24. MILENA ZIELIŃSKA

    1.Joachim Hauer
    2.135m
    3. 1Freund, 2Prevc P, 3Gangnes
    4. 13 miejsce -Kamil Stoch
    etap rosyjsko szwajcarski

  25. arween

    1. Jurij Tepes

    1. arween

      2. 135,0 m
      3. 1) Peter Prevc 2) Johann Andre Forfang 3) Severin Freund
      4. 8. miejsce

      1. arween

        4. 8. miejsce Kamil Stoch

    2. arween

      5. 137,0 m
      6. 1 DSQ
      7. 1) Stefan Kraft 2) Severin Freund 3) Michael Hayboeck
      8. 7. miejsce Kamil Stoch

    3. arween

      9. 1) Peter Prevc 2) Anders Fannemel 3) Kenneth Gangnes
      10. 7. miejsce Kamil Stoch

  26. Kasia Kantyka

    13.12.15
    1 .Kwalifikacje wygra Joachim Hauer
    2. 134,5 m
    3.
    1. Freund
    2. Prevc
    3. Hauer
    4. Maciek Kot – 11 miejsce

  27. hubertoza

    Kwalifikacje wygra Joachim Hauer
    Typy na podium drugiego konkursu:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Daniel Andre Tande
    Najlepszy Polak Maciej Kot 12 miejsce
    najdłuższy skok:135m

  28. Aleksandra Klińska

    1.) Kwalifikacje wygra Joachim Hauer.

  29. dorota514

    1) Anze Lanisek
    2)136m
    3) 1.Freund 2.Gangnes 3.Prevc
    4) 12 miejsce Kamil Stoch

  30. merry109

    Kwalifikacje w Niżnym Tagile wygra Hauer

  31. Paulina G.

    Kwalifikacje wygra: Anders Fannemel

    Najdłuższy skok: 138 m.

    Konkurs indywidualny w Niżnym Tagilu (13.12.2015):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kenneth Gangnes

    10. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  32. Izabela

    – Kwalifikacje zwycięży: Anze Lanisek
    – Najdłuższy skok konkursowy to: 136 m
    – Typy na podium niedzielnego konkursu w Niżnym Tagilu (13.12):
    1. Severin Freund
    2. Joachim Hauer
    3. Peter Prevc
    – Najwyżej sklasyfikowany Polak: 14. Dawid Kubacki – najlepszy Polak

  33. Stella Aga

    Kwalifikacje 13.12.15 wygra Joachim Hauer
    Najdłuższy skok 134.5 m
    Podium 13.12.2015:
    1. Freund
    2. Gangnes
    3. Hauer
    Najlepszy Polak – Piotr Żyła 13

  34. k4loos

    @Metłuż
    Nie zgadzam się z tobą. Ja też ‚śledziłem’ i nie szukałem sobie miejsca, żeby wpisać swoje typy. A argument z przebudową strony sprzed dwóch lat nie ma tutaj zastosowania.

    1. Metłuż

      Ma jak najbardziej. Wówczas zabrano mi w ten sposób wygraną w całym cyklu, a sytuacja była bardzo analogiczna – nie było oficjalnych artykułów do typowania, a policzono innym użytkownikom punkty bez informacji, że można taki manewr zrobić. Wtedy było to kilka konkursów z rzędu, więc teraz jeden symboliczny punkt nikogo nie zbawi.

  35. k4loos

    etap III “rosyjsko-szwajcarski”:
    1. Anze Lanisek
    2.135,0m
    3.1.S. Freund
    …2.P. Prevc
    …3.J. Hauer
    4.9.K. Stoch

    1. k4loos

      9. 1.S. Kraft
      2.P.Prevc
      3.M. Hayboeck
      10. K. Stoch 6 miejsce

  36. Metłuż

    Wytypowałem wczorajszy konkurs w artykule do II etapu ( https://www.skokipolska.pl/2015/11/25/typuj-skoki-ze-skokipolska-pl-etap-ii-finsko-norweski-wyniki-etapu-i/ ), mam nadzieję, że zostanie mi doliczony dodatkowy 1 punkt za zwycięstwo Freunda. Przypominam, że 2 lata temu podczas przebudowy strony użytkownikom były doliczane punkty („bo znaleźli miejsce do typowania, więc im się należy nagroda”) za typy wysyłane przez wiadomość na fb, pomimo braku jakiejkolwiek informacji o takiej możliwości.

    Kwalifikacje dzisiaj wygra Fannemel.
    Podtrzymuję typ, że najdłuższy skok wyniesie 139 m.

    1. Metłuż

      Drugi konkurs w NT:
      1. Freund
      2. Prevc
      3. Forfang

      12. Stoch, najlepszy Polak

      1. Metłuż

        Najdłuższy skok w Engelbergu: 140 m

        3 DSQ

        I konkurs:
        1. Kraft
        2. Freund
        3. Stoch, najlepszy Polak

        1. Metłuż

          II konkurs:
          1. P.Prevc
          2. Freund
          3. Freitag

          8. Stoch, najlepszy Polak

Dodaj komentarz