Wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Czytelników SkokiPolska!

Wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Czytelników SkokiPolska!

Boze.Narodzenie.Swieta.Stroik.Zyczenia.2015 - Wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Czytelników SkokiPolska!Mimo, iż za oknami aura jakby bardziej wiosenna niż zimowa i zazwyczaj próżno szukać białego puchu, mamy nadzieję, że w Waszych sercach zagości prawdziwie świąteczna, bożonarodzeniowa atmosfera. Właśnie z tej okazji cała redakcja SkokiPolska.pl chce złożyć serdeczne życzenia zarówno Wam, Czytelnikom, jak i wszystkim Skoczkom.

 

Chcielibyśmy, aby Wigilia i Boże Narodzenie wzbudziły w Was tę magię, którą czujemy od dziecka. Niech spotka Was radość i miłość, zarówno ta w życiu prywatnym, zawodowym, jak i „kibicowskim”. Abyśmy nareszcie mogli cieszyć się triumfami naszych biało-czerwonych Orłów, które jak wszyscy dobrze wiemy, mają ogromne sportowe możliwości, a świąteczna nadzieja oby dodała im mocy i wiary.

Byłoby pięknie, aby te święta były pozytywnym preludium do nadchodzącego Turnieju Czterech Skoczni, który będzie dla polskich zawodników, jak i dla Was dodatkowym prezentem pod choinkę. Życzymy Wam, aby wigilijna kolacja smakowała wyjątkowo i żebyście spędzili ją w ciepłym i rodzinnym gronie.

Wszystkim Skoczkom życzymy dodatkowo wspominanej już nadziei, dalekich i bezpiecznych lotów połączonych z lądowaniem telemarkiem i wielu, wielu sukcesów, które przysporzą nam pięknych sportowych emocji.

Wesołych Świąt! Merry Christmas! Fröhliche Weihnachten! Vesel božič! God jul! メリークリスマス! Veselé Vánoce! Hyvää joulua! Joyeux Noël! Счастливого Рождества! Buon Natale! Весела Коледа! Feliz Navidad! 🙂

 

z pozdrowieniami, redakcja SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Dodaj komentarz