Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs – pytanie nr 3)

Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs – pytanie nr 3)

Zakopane Wielka.Krokiew S.Piwowar TTPoland - Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs - pytanie nr 3)Jak co roku w styczniu na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi im. Stanisława Marusarza pojawią się najlepsi skoczkowie narciarscy, aby walczyć o punktu Pucharu Świata. W stolicy polskich Tatr zjawią się także tysiące kibiców. W tym gronie możecie być także i Wy. Mamy dla Was pięć zestawów biletów na zawody drużynowe. Dzisiaj rusza etap trzeci.

 

Morze biało-czerwonych flag, znakomita atmosfera na trybunach, wielkie sportowe emocje i największe gwiazdy skoków narciarskich w jednym miejscu – wszystko będzie się działo podczas styczniowych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. To wydarzenie, które każdy fan sportu musi choć raz przeżyć.

Specjalnie dla Was razem ze sklepem internetowym Tour&Travel Poland Zakopane (www.skoki2016.eu) organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie pięć zestawów wejściówek (po 2 bilety) na sobotni konkurs drużynowy (23.01.2016 r.). Przygotowaliśmy 5 konkursowych pytań, a na odpowiedzi czekamy przez najbliższe kilka tygodni. Po każdym z etapów wśród laureatów wylosujemy zwycięzcę jednego zestawu. Na trzecie konkursowe pytanie możecie odpowiadać od dzisiaj do 31 grudnia do godz. 23:59 pod tym artykułem oraz na naszym Fan Page’u na Facebooku pod tym postem >>

Szczegóły znajdziecie także na naszym oficjalnym profilu na Facebooku >> Zapraszamy też na stronę Tour&Travel Poland >>

Informacja dla zwycięzców poszczególnych etapów – prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku (Fan Page SkokiPolska.pl) lub drogą mailową konkursy.skokipolska@gmail.com celem wysyłki biletów.

 

Terminarz konkursowych pytań:

 • pytanie nr 1 (14-19 grudnia 2015): Którzy polscy skoczkowie kiedykolwiek stawali na podium w indywidualnych zawodach Pucharu Świata w Zakopanem? (odpowiedź: Stanisław Bobak, Piotr Fijas, Adam Małysz, Kamil Stoch) – zwycięzca: Karolina Kwiecińska
 • pytanie nr 2 (20-26 grudnia 2015): Ile dokończonych (także jednoseryjnych) konkursów PŚ (indywidualnych i drużynowych łącznie) odbyło się do tej pory na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi? (odpowiedź: 38) – zwycięzca: Karolina Anna
 • pytanie nr 3 (27-31 grudnia 2015): Który zawodnik najczęściej (i ile razy) plasował się na podium indywidualnych konkursów zakopiańskiego Pucharu Świata?
 • pytanie nr 4 (1-6 stycznia 2016)
 • pytanie nr 5 (7-13 stycznia 2016)
 

Wszystkie informacje dotyczące Pucharu Świata w Zakopanem oraz pełny program znajdziecie tutaj >>

 
Tour.Travel.Poland bilety Puchar.Swiata.Zakopane.2016 - Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs - pytanie nr 3)

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Podziel się:

Ten post ma 9 komentarzy

 1. Natalia

  Adam Małysz i Janne Ahonen, po 8 razy

 2. Weronika

  Adam Małysz i Janne Ahonen – obaj po 8 razy

 3. Ewelina

  Janne Ahonen i Adam Małysz- obaj po 8 razy 🙂

 4. Weronika

  Adam Małysz i Janne Ahonen 8 razy

 5. Krzysiek

  Adam Małysz i Janne Ahonen po 8 razy

 6. Katarzyna Turza

  Janne Ahonen
  Adam Małysz

 7. merry109

  Małysz i Ahonen po 8 razy

 8. Aleksandra Klińska

  1.)Adam Małysz Polska 4(1.miejsce) 2(2.miejsce) 2(3.miejsce) 8(razem)
  2.)Janne Ahonen Finlandia 1(1.miejsce) 6(2.miejsce) 1(3.miejsce) 8(razem)

  Skoczkowie stawali na podium po 8 razy.

 9. Baska

  Adam Małysz i Janne Ahonen – 8 razy

Dodaj komentarz