Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “polsko-japoński” (+ wyniki etapu V)

Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “polsko-japoński” (+ wyniki etapu V)

wizualizacja - Typuj skoki ze SkokiPolska.pl – etap VI “polsko-japoński” (+ wyniki etapu V)Fani skoków! Za Wami V „mistrzowski” etap typera na SkokiPolska.pl, który obejmował Mistrzostwa Świata w lotach w Bad Mitterndorf. Poniżej znajdziecie pełne wyniki rywalizacji oraz klasyfikację generalną konkursu. Już teraz zapraszamy Was także do udziału w szóstym, „polsko-japońskim” etapie zabawy. Atrakcyjne nagrody czekają!

 

Zwycięzcą konkursowego typowania w czwartym etapie jest korus – gratulujemy i prosimy o kontakt drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com) celem wysyłki nagród.

Oto pełne wyniki piątego etapu:

 
typujący
punkty
strata
1
korus
7
 
2
Krystian Kuziemkowski
6,5
-0,5
 
Aleksandra Furmańczyk
6,5
-0,5
4
Beata Skrzypczyk
6
-1
 
Aleksandra Klińska
6
-1
 
Stella Aga
6
-1
 
k4loos
6
-1
8
Kuba Wilk
5,5
-1,5
 
Kasia Kantyka
5,5
-1,5
 
kasias
5,5
-1,5
 
arween
5,5
-1,5
12
Natalia Wójcik
5
-2
 
Paulina G.
5
-2
 
karolina927
5
-2
15
Przemysław Zembrzuski
4,5
-2,5
 
Justyna Chorzela
4,5
-2,5
 
Metłuż
4,5
-2,5
 
merry109
4,5
-2,5
 
Kolejoman
4,5
-2,5
 
dorota514
4,5
-2,5
21
Natalia Ewelina Karina Zając
4
-3
 
Paulina Ociepka
4
-3
 
Izabela
4
-3
24
Monika Bryś
3
-4
25
Adrian Wojcieszek
2,5
-4,5
26
Marcel
2
-5
27
Basia Kamińska
1
-6
28
Julia Dyks
0,5
-6,5
 

Dzisiaj zapraszamy Was do „polsko-japońskiego” etapu zabawy, obejmującego zawody w Zakopanem i Sapporo. Do wygrania jest atrakcyjny zestaw nagród zawierający autografy skoczków oraz pamiątki z PŚ w Zakopanem. Aby mieć szansę na wygranie tych nagród wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać:

1. kto wygra kwalifikacje do indywidualnego konkursu w Zakopanem (do 22 stycznia do czasu rozpoczęcia kwalifikacji) – 1 punkt;
2. ile wyniesie najdłuższy konkursowy skok podczas weekendu w Zakopanem (do 23 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
3. typy na podium konkursu drużynowego w Zakopanem (do 23 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
4. które miejsce zajmie w drużynowym konkursie w Zakopanem reprezentacja Polski (do 23 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
5. typy na podium konkursu indywidualnego w Zakopanem (do 24 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
6. które miejsce w indywidualnym konkursie w Zakopanem zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 24 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
7. typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego w Sapporo (do 30 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
8. które miejsce w pierwszym indywidualnym konkursie w Sapporo zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 30 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
9. typy na podium drugiego konkursu indywidualnego w Sapporo (do 31 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
10. które miejsce w drugim indywidualnym konkursie w Sapporo zajmie najwyżej sklasyfikowany Polak i kto nim będzie (do 31 stycznia do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt.

 

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który punkt aktualnie typujecie (numerem), a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzcę etapu, jak i klasyfikacji generalnej.

Zobaczcie pełny terminarz typowań (10 etapów), klasyfikację generalną, w której zaszły pewne zmiany, a także zasady zabawy tutaj.

Zapraszamy do udziału!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 72 komentarzy

  1. Aleksandra Klińska

    Konkurs drużynowy w Oslo 06.02
    1.Austria
    2.Norwegia
    3.Słowenia

    Polska zajmie miejsce 4.

    1. Aleksandra Klińska

      Indywidualny w Oslo
      1.Peter Prevc
      2.Stefan Kraft
      3.Severin Freund
      12. Dawid Kubacki

  2. Kasia Kantyka

    Sapporo 31.01.16
    1.
    1. Peter Prevc
    2. Keneth Gangnes
    3. Domen Prevc

    2. Maciwj Kot – 10 miejsce

  3. Aleksandra Klińska

    1. Typy drugiego konkursu indywidualnego w Sapporo :
    1-Peter Prevc
    2-Severin Freund
    3-Domen Prevc

    2.Najwyżej sklasyfikowany Polak to Maciej Kot. Zajmie miejsce 15.

  4. dorota514

    9. 1)p.prevc 2)D. prevc 3) Kranjec
    10. Kot 13 miejsce

  5. Izabela

    9. Konkurs indywidualny w Sapporo (31.01.2016):
    1) Peter Prevc
    2) Robert Kranjec
    3) Domen Prevc

    10.
    15) Maciej Kot – najlepszy Polak

  6. Paulina G.

    9. Konkurs indywidualny w Sapporo (31.01.2016):
    1) Peter Prevc
    2) Domen Prevc
    3) Kenneth Gangnes

    10.
    13) Maciej Kot – najlepszy Polak

  7. Robert

    9.
    1.P.Prevc, 2.S.Freund, 3.N.Kasai
    10.
    K.Stoch, 9 miejsce

  8. karolina927

    9. podium
    1) Peter Prevc
    2) Domen Prevc
    3) Robert Kranjec

    10. Najlepszy będzie Maciej Kot 15. miejsce

  9. Aleksandra Klińska

    Typy na podium konkursu w Saporo :
    1.Robert Kranjec
    2.Peter Prevc
    3.Kenneth Gangnes

    Najwyżej z Polaków Kamil Stoch . Miejsce 12.

  10. dorota514

    7. 1)P.Prevc 2)Kasai 3)Freund
    8. 11. K.Stoch

  11. Kolejoman

    SAPPORO

    7. 1. Peter Prevc
    2. Noriaki Kasai
    3. Domen Prevc

    8. Kamil Stoch 5. miejsce

    9. 1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Taku Takeuchi

    10. Kamil Stoch 6. miejsce

  12. karolina927

    7. Sapporo 1 indywidualny konkurs
    1) Peter prevc
    2) Severin Freund
    3) Noriaki Kasai

    8. Najlepszy z polaków bedzie Kamil Stoch 12. miejsce

  13. Paulina G.

    7. Konkurs indywidualny w Sapporo (30.01.2016):
    1) Peter Prevc
    2) Domen Prevc
    3) Noriaki Kasai

    8.
    5) Kamil Stoch – najlepszy Polak

  14. Izabela

    7. Typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego w Sapporo:
    1) Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Noriaki Kasai

    8. Najwyżej sklasyfikowany Polak:
    7) Maciej Kot

  15. Stella Aga

    Pierwszy konkurs Sapporo:
    1. Peter Prevc
    2. Freund
    3. Kranjec
    Najlepszy Polak Maciej Kot 7 miejsce

    1. Stella Aga

      Drugi konkurs Sapporo:
      1. Peter Prevc
      2. Kenneth Gangnes
      3. Domen Prevc
      Najlepszy Polak – Maciej Kot 10 miejsce

  16. robert

    7.
    1.P.Prevc, 2.T.Takeuchi, 3.D.Prevc
    8.
    kamil Stoch 8 miejsce

  17. Kasia Kantyka

    Sapporo 30.01.16
    1.
    1.Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stcoh

    2. Kamil Stoch- 3 miejsce

  18. Stella Aga

    Konkurs indywidualny:
    1. Kenneth Gangnes
    2. Michael Hayboeck
    3. Peter Prevc

    Najlepszy z Polaków Kamil Stoch 6 miejsce

  19. Izabela

    5. Konkurs indywidualny w Zakopanem (24.01.2016):
    1) Kenneth Gangnes
    2) Stefan Kraft
    3) Peter Prevc

    6.
    8) Kamil Stoch – najlepszy Polak

  20. Paulina G.

    5. Konkurs indywidualny w Zakopanem (24.01.2016):
    1) Kenneth Gangnes
    2) Stefan Kraft
    3) Peter Prevc

    6.
    5) Kamil Stoch – najlepszy Polak

  21. Aleksandra Klińska

    1.Typy na podium konkursu indywidualnego w Zakopanem:
    1 Kenneth Gangnes
    2 Peter Prevc
    3 Stefan Kraft
    Najlepszym Polakiem będzie Kamil Stoch. Zajmie miejsce 4

  22. Kasia Kantyka

    Zakopane 24.01.16
    1.
    1. Kenneth Gangnes
    2. Stefan Kraft
    3. Kamil Stoch

    2. Kamil Stoch – 3 miejsce

  23. dorota514

    5. 1) Gangnes 2)Hayboeck 3)Kraft
    6. 6 miejsce Stoch

  24. karolina927

    5. 1) kenneth gangnes
    2) stefan kraft
    3) peter prevc

    6. bedzie to Kamil Stoch, 5.miejsce

  25. robert

    5.1prevc,2gangnes,3freund.
    6.stoch 5miejsce

  26. Kasia Kantyka

    Zakopane 23.01.16
    1. 140,5m
    2.
    1. Norwegia
    2. Austria
    3. Polska

    3. Polska zajmie 3 miejsce

  27. Aleksandra Klińska

    Najdluzszy skok 139m
    Typy na konkurs druzynowy
    1.Norwegia
    2.Polska
    3.Niemcy
    Polska na drugim miejscu

  28. korus

    2. Najdłuższy skok konkursowy w Zakopanem – 137.0m
    3. Podium drużynówki:
     1. Norwegia
     2. Polska
     3. Słowenia
    4. Drużyna Polski zajmie 2. miejsce

    1. korus

      5. Podium konkursu indywidualnego w Zakopanem:
       1. Peter Prevc
       2. Stefan Kraft
       3. Kenneth Gangnes
      6. Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 5. miejsce

    2. korus

      7. Podium pierwszego konkursu w Sapporo:
       1. Peter Prevc
       2. Kenneth Gangnes
       3. Severin Freund
      8. Najlepszy Polak – Maciej Kot – 11. miejsce

    3. korus

      9. Podium drugiego konkursu w Sapporo:
       1. Peter Prevc
       2. Severin Freund
       3. Kenneth Gangnes
      10. Najlepszy Polak – Maciej Kot – 12. miejsce

  29. dorota514

    2. 140,5m
    3. 1) Norwegia2)Polska 3) Austria
    4. 2 miejsce

  30. Paulina G.

    2. Najdłuższy skok: 140 m.
    3. Konkurs drużynowy (23.01.2016):
    1) Norwegia
    2) Polska
    3) Słowenia

    4. Polska zajmie 2. miejsce

  31. Izabela

    2. Najdłuższy skok: 136.5
    3. Typy na podium konkursu w Zakopanem (23.01.2016):
    1) Norwegia
    2) Austria
    3) Polska

  32. Metłuż

    Najdłuższy skok: 138 m

    Drużynówka:
    1. Norwegia
    2. Polska
    3. Austria

    1. Metłuż

      Indywidualny:
      1. Gangnes
      2. P.Prevc
      3. Kraft

      5. Stoch, najlepszy Polak

      1. Metłuż

        Sapporo I:
        1. P.Prevc
        2. Gangnes
        3. Kasai

        11. Kot, najlepszy Polak

        1. Metłuż

          Sapporo II:
          1. P.Prevc
          2. Gangnes
          3. Kasai

          13. Kot, najlepszy Polak

          1. Metłuż

            Oslo drużynowy:
            1. Norwegia
            2. Austria
            3. Niemcy
            5. Polska

          2. Metłuż

            Oslo ind.:
            1. P.Prevc
            2. Kraft
            3. D.Prevc

            12. Kubacki, najlepszy Polak

          3. Metłuż

            Trondheim:
            1. Forfang
            2. P.Prevc
            3. Kraft

            14. Kubacki, najlepszy Polak

          4. Metłuż

            Vike I:
            1. P.Prevc
            2. Gangnes
            3. Fannemel

            12. Kubacki, najlepszy Polak

          5. Metłuż

            Vike II:
            1. Gangnes
            2. Kasai
            3. P.Prevc

          6. Metłuż

            8. Żyła, najlepszy Polak

          7. Metłuż

            Vike III:
            1. P.Prevc
            2. Kranjec
            3. Gangnes

            12. Żyła, najlepszy Polak

  33. Stella Aga

    Najdłuższy skok 139.5 m.
    Podium drużynowe:
    1. Norwegia
    2. Austria
    3. Polska

  34. Kolejoman

    2. 138 m

    3. 1. Norwegia
    2. Słowenia
    3. Austria

    4. 4. miejsce

    5. 1. Peter Prevc
    2. Keneth Gangnes
    3. Kamil Stoch

    6. Kamil Stoch – 3. miejsce

  35. Matylda01

    2. Najdłuższy skok Kamil Stoch 140.5m
    3.konkurs drużynowy
    1.Norwegia
    2.Polska
    3.Niemcy

  36. karolina927

    2. 135m
    3.
    1) norwegia
    2) polska
    3) słowenia
    4. 2. Miejsce

  37. k4loos

    Etap VI 'polsko-japonski':
    2. Najdłuższy skok: 139
    3. 1. Norwegia
    2. Słowenia
    3. Austria
    4. 4. Polska
    5. 1. P. Prevc
    2. K. Stoch
    3. S. Kraft
    6. K. Stoch będzie 5.

    1. k4loos

      Sapporo 30.01.2016:

      7. 1. P. Prevc
      2. S. Freund
      3. N. Kasai
      8. 6. K. Stoch

      Sapporo 31.01.2016:

      9. 1. P. Prevc
      2. S. Freund
      3. N. Kasai
      10. 6. K. Stoch

  38. Aleksandra Klińska

    Kwalifikacje w Zakopanem wygra
    Kamil Stoch

  39. Stella Aga

    1. Kwalifikacje wygra Stoch

  40. arween

    1. Kamil Stoch

    1. arween

      2. 138m
      3. 1) Norwegia 2) Polska 3) Austria

    2. arween

      4. Polska – 2. miejsce

    3. arween

      5. 1) Stefan Kraft 2) Kenneth Gangnes 3) Peter Prevc
      6. Kamil Stoch – 7. miejsce

    4. arween

      7. 1) Peter Prevc 2) Noriaki Kasai 3) Robert Kranjec
      8. Kamil Stoch – 7. miejsce

    5. arween

      9. 1) Peter Prevc 2) Kenneth Gangnes 3) Severin Freund
      10. Stefan Hula – 11. miejsce

  41. Kasia Kantyka

    Zakopane 22.01.16

    1. Kamil Stoch

  42. kasias

    1. Kamil Stoch

    1. kasias

      2. 140,5 m

      3.
      1. Norwegia
      2. Austria
      3. Słowenia

      4. 4 miejsce

      1. kasias

        5.
        1.K.Gangnes
        2.P.Prevc
        3.M.Haybock

        6.K.Stoch 6

        1. kasias

          7.
          1.P.Prevc
          2.K.Gangnes
          2.D.Prevc

          8. K. Stoch 6

          1. kasias

            9.
            1 P.Prevc
            2 R.Kranjec
            3 D. Prevc

            10. M. Kot 16

  43. Izabela

    1. Kwalifikacje wygra Kamil Stoch

  44. Paulina G.

    1. Kwalifikacje wygra Kamil Stoch

  45. dorota514

    1.Kamil Stoch

  46. Kolejoman

    1. Roman Koudelka

Dodaj komentarz