YOG Lillehammer: Rządy Klinec w pierwszym dniu treningów, Rajda ze zmiennym szczęściem
Kinga Ra

YOG Lillehammer: Rządy Klinec w pierwszym dniu treningów, Rajda ze zmiennym szczęściem

Rajda Kinga fot.Julia .Piatkowska Lillehammer - YOG Lillehammer: Rządy Klinec w pierwszym dniu treningów, Rajda ze zmiennym szczęściemKinga Rajda, reprezentująca polskie barwy na II Zimowych Igrzyskach Młodzieży w norweskim Lillehammer, podczas pierwszego dnia treningów na skoczni  Lysgaardsbakken (K-90 / HS-100) zaprezentowała solidne skoki, plasując się najpierw na trzecim, a następnie na piątym i ósmym miejscu. Wszystkie trzy rundy padły łupem Emy Klinec.

 
Klinec Ema WCL.Hinzenbach.2016 fot.Frederik.Clasen 300x200 - YOG Lillehammer: Rządy Klinec w pierwszym dniu treningów, Rajda ze zmiennym szczęściem
Ema Klinec, fot. Frederik Clasen

We wszystkich dziesiejszych seriach treningowych triumfowała znana z częstych występów w Pucharze Świata Ema Klinec, lądując odpowiednio na 93. i dwukrotnie na 96. metrze. Za jej plecami za każdym razem plasowała się Rosjanka, Sofia Tikhonova (94,0 / 92,5 / 93,0 metry). W pierwszym treningu trzecie miejsce wywalczyła Kinga Rajda (84,5 metra), w drugim Niemka, Agnes Reisch (88,5 metra), a w trzecim Austriaczka Julia Huber (82,0 metry). Po wysokim, trzecim miejscu w pierwszej kolejce nastepnie Kinga Rajda osiągnęła gorsze rezultaty – w drugiej rundzie była 5. (83,5 metra), a w trzeciej 8. (76,5 metra), jednak tym razem Polka oddawała swoją próbę w najmniej korzystnych warunkach z całej stawki. 

 

Wyniki pierwszej serii treningowej:

 

zawodniczka

kraj

belka

skok

punkty

1

Ema Klinec

SLO

16

93,0 m

63.2

2

Sofia Tikhonova

RUS

16

94,0 m

63.1

3

Kinga Rajda

POL

16

84,5 m

48.1

4

Julia Huber

AUT

16

84,5 m

46.1

5

Agnes Reisch

GER

16

83,5 m

43.4

6

Romane Dieu

FRA

16

83,0 m

42.3

7

Zdena Pesatova

CZE

16

82,5 m

41.2

8

Anna Odine Stroem

NOR

16

79,5 m

38,1

9

Lara Malsiner

ITA

16

77,0 m

33.4

10

Andreea Diana Trambitas

ROU

16

74,5 m

23.7

11

Logan Stankey

USA

16

71,5 m

20.7

12

Shiihori Oi

JPN

16

68,5 m

13.6

13

Virag Voros

HUN

16

58,0 m

0.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne wyniki pierwszego treningu >>>

 

Wyniki drugiej serii treningowej:

 

zawodniczka

kraj

belka

skok

punkty

1

Ema Klinec

SLO

16

96,0 m

70.3

2

Sofia Tikhonova

RUS

16

92,5 m

62.8

3

Agnes Reisch

GER

16

88,5 m

53.0

4

Julia Huber

AUT

16

84,0 m

45.2

5

Kinga Rajda

POL

16

83,5 m

42.7

6

Anna Odine Stroem

NOR

16

82,5 m

39.6

7

Lara Malsiner

ITA

16

80,0 m

34.6

8

Romane Dieu

FRA

16

77,0 m

31.3

9

Zdena Pesatova

CZE

16

78,5 m

31.0

10

Andreea Diana Trambitas

ROU

16

74,5m

26.7

11

Shihori Oi

JPN

16

72,0 m

22.3

12

Logan Sankey

USA

16

68,0 m

11.7

13

Virag Voros

HUN

16

60,0 m

0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne wyniki drugiego treningu >>>

 

Wyniki trzeciej serii treningowej: 

 

zawodniczka

kraj

belka

skok

punkty

1

Ema Klinec

SLO

15

96,0 m

70.3

2

Sofia Tikhonova

RUS

15

93,0 m

61.5

3

Julia Huber

AUT

15

82,0 m

40.8

4

Agnes Reisch

GER

15

82,5 m

38.7

5

Lara Malsiner

ITA

15

81,0 m

37.5

6

Anna Odine Stroem

NOR

15

80,0 m

35.5

7

Zdena Pesatova

CZE

15

81,0 m

34.6

8

Kinga Rajda

POL

15

76,5 m

30.6

9

Diana Andreea Trambitas

ROU

15

77,0 m

28.9

10

Romane Dieu

FRA

15

73,5 m

23.5

11

Shihori Oi

JPN

15

71,0 m

17.5

12

Logan Sankey

USA

15

66,5 m

8.0

13

Virag Voros

HUN

15

56,0 m

0.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pełne wyniki trzeciego treningu >>>

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz