FIS Cup Kuopio: 94 skoczków w drugim konkursie, czy Polak znów zwycięży?

FIS Cup Kuopio: 94 skoczków w drugim konkursie, czy Polak znów zwycięży?

DSC 0002 - FIS Cup Kuopio: 94 skoczków w drugim konkursie, czy Polak znów zwycięży?Po czwartkowym konkursie FIS Cup w Kuopio, w którym zwycięstwo odniósł Jan Ziobro, w piątek na obiekcie Puijo (K-120 / HS-127) będzie szansa na powtórkę biało-czerwonego triumfu. Skoczkowie zmierzą się w drugim dniu indywidualnych zmagań, a na starcie ponownie będzie 94 zawodników, wśród których znajduje się 6 reprezentantów naszego kraju.

 
Ziobro Jan Szczyrk M.Grzywa 300x219 - FIS Cup Kuopio: 94 skoczków w drugim konkursie, czy Polak znów zwycięży?
Jan Ziobro, fot. Maria Grzywa

Zdecydowany triumf Jana Ziobry, czwarte miejsce Aleksandra Zniszczoła oraz punkty Bartłomieja Kłuska i Krzysztofa Miętusa pozwalają nam z optymizmem patrzeć także na piątkowy konkurs. W zmaganiach obok wymienionej czwórki wezmą udział także Przemysław Kantyka i Bartosz Czyż, którzy powalczą o pierwszą zdobycz punktową w Finlandii.

Wyniki czwartkowego konkursu >>>

Na czele klasyfikacji generalnej cyklu FIS Cup 2016/2017 wciąż plasuje się włoski podopieczny Łukasza Kruczka, Davide Bresadola, a na piątej pozycji znajduje się najwyżej sklasyfikowany z Polaków, Jan Ziobro.

Pełna klasyfikacja generalna FIS Cup 2016/2017 >>>

Początek piątkowego konkursu już o godz. 17:15. Poprzedzi go seria próbna o godz. 16:00. Wyniki na bieżąco na SkokiPolska.pl.

 

Lista startowa piątkowego konkursu:

BIB
zawodnik
kraj
1
Markus Virrantalo
FIN
2
Anselmi Ilola
FIN
3
Juha Miettinen
FIN
4
Ville Korhonen
FIN
5
Mico Ahonen
FIN
6
Kalle Heikkinen
FIN
7
Jonne Vetelainen
FIN
8
Wili Loukasmaeki
FIN
9
Niko Loeytaeinen
FIN
10
Antti Aalto
FIN
11
Martti Nomme
EST
12
Roman Nogin
KAZ
13
Konstantin Sokolenko
KAZ
14
Damian Lasota
CZE
15
Ben Kaiser
USA
16
Hunter Gibson
USA
17
Kenno Ruukel
EST
18
Matias Braathen
NOR
19
Sandro Hauswirth
SUI
20
Yevhen Marusyak
UKR
21
Constantin Schmid
GER
22
Riku Taehkaevuori
FIN
23
Are Sumstad
NOR
24
Sergey Pyzhov
RUS
25
Muhammet Irfan Cintimar
TUR
26
Keiichi Sato
JPN
27
Sigurd Nymoen Soeberg
NOR
28
Juho Ojala
FIN
29
Joshua Maurer
CAN
30
Henri Kavilo
FIN
31
Nathaniel Mah
CAN
32
Muhammed Ali Bedir
TUR
33
Vadim Shishkin
RUS
34
Nicholas Mattoon
USA
35
Fatih Arda Ipcioglu
TUR
36
Jonas-Sloth Sandell
NOR
37
Ayberk Demir
TUR
38
Andrew Urlaub
USA
39
Trevor Edlund
USA
40
Artti Aigro
EST
41
Kiril Kotik
RUS
42
Dominik Peter
SUI
43
Lars Antonissen
NED
44
Pascal Kaelin
SUI
45
A J Brown
USA
46
Erkin Allamuratov
RUS
47
Fedor Chizhov
RUS
48
Vitaliy Kalinichenko
UKR
49
Sabirzhan Muminov
KAZ
50
Stepan Pasichnyk
UKR
51
Sergey Tkachenko
KAZ
52
Soo-Hyeon Yim
KOR
53
Ivan Lanin
RUS
54
Mikhail Nazarov
RUS
55
Olli Muotka
FIN
56
Kevin Maltsev
EST
57
Zeno di Lenardo
ITA
58
Tobias Birchler
SUI
59
Aleksandr Bazhenov
RUS
60
Artur Sultangulov
RUS
61
Christian Ingebrigtsen
NOR
62
Casey Larson
USA
63
Frans Taehkaevuori
FIN
64
Alexey Romashov
RUS
65
Johannes Schubert
GER
66
Elias Vaenskae
FIN
67
Marat Zhaparov
KAZ
68
Bartosz Czyż
POL
69
Cedrik Weigel
GER
70
Tim Fuchs
GER
71
Andreas Schuler
SUI
72
Adrian Sell
GER
73
Janne Korhonen
FIN
74
Felix Hoffmann
GER
75
Masamitsu Ito
JPN
76
Przemysław Kantyka
POL
77
Eetu Nousiainen
FIN
78
Daniele Varesco
ITA
79
Bartłomiej Kłusek
POL
80
Jarl Magnus Riiber
NOR
81
Jonathan Siegel
GER
82
Gabriel Karlen
SUI
83
Alex Insam
ITA
84
Niko Kytoesaho
FIN
85
Maximilian Steiner
AUT
86
Andreas Alamommo
FIN
87
Krzysztof Miętus
POL
88
Aleksander Zniszczoł
POL
89
Daniel Huber
AUT
90
Jan Ziobro
POL
91
Janni Reisenauer
AUT
92
Yuken Iwasa
JPN
93
Sebastian Colloredo
ITA
94
Davide Bresadola
ITA
 

informacja własna

 
Podziel się: