Hazetdinov jednak poskacze: „Rodzina przekonała mnie do zmiany decyzji”

Hazetdinov jednak poskacze: „Rodzina przekonała mnie do zmiany decyzji”

Hazetdinov Ilmir WC.Zakopane.2015 fot.Julia .Piatkowska - Hazetdinov jednak poskacze: "Rodzina przekonała mnie do zmiany decyzji"W związku z tym, że informacja o planowanej przerwie w karierze Ilmira Hazetdinova wzbudziła sporo kontrowersji, postanowiliśmy u źródła dowiedzieć się o faktycznej sytuacji rosyjskiego skoczka, który we wtorek poinformował na jednym z portali społecznościowych o sporym mentalnym zmęczeniu (później rzeczony post usunął).

 

– Nie posiadam tego, co miałem wcześniej, jestem wyczerpany mentalnie. Może nie ujawniłem jeszcze swojego całego potencjału, ale na razie nie uporządkowałem całego chaosu, który mam w głowie, więc nie mogę się skoncentrować się na głównych zadaniach – pisał Hazetdinov jeszcze we wtorek na swoim profilu na Facebooku. Po podaniu tej informacji okazało się, że sporo osób wyraziło zaniepokojenie sytuacją rosyjskiego zawodnika, czego on sam się nie spodziewał.

Okazuje się, że 24-latek z Ufy zadziałał pod wpływem emocji i chwilę później postanowił usunąć wspomnianą wiadomość. – Było sporo powodów, aby zamieścić taki post, ale główną przyczyną było to, że naprawdę jestem psychicznie zmęczony i zbyt dużo myślę o skokach narciarskich – powiedział nam i dodał: – Przez cały dzień rozmawiałem z rodziną i to właśnie oni przekonali mnie do zmiany decyzji. Teraz myślę o zmianie mojego planu treningowego i o tym, co mogę jeszcze zrobić.

Rosyjskiemu skoczkowie życzymy tym samym powodów do dalszej motywacji i wielu występów na skoczniach całego świata!

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz