Konkurs SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Konkurs SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Brubeck konkurs 1 - Konkurs SkokiPolska.pl & Brubeck - wygraj odzież termoaktywną!Już dziś pierwsza batalia w skokach narciarskich podczas Mistrzostw Świata w Lahti. Na Salpausselce o medale powalczą panie. W związku ze światowym czempionatem wraz z marką Brubeck przygotowaliśmy dla Was konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Pierwszy z nich sprawdzi Waszą wiedzę na temat skoków narciarskich kobiet.

 

Do wygrania jest Bluza THERMO, która została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny o średniej grubości. Produkty z kolekcji mają wyjątkowe cechy termoizolacyjne, dzięki czemu utrzymują optymalną temperaturę ciała. Chronią zarówno przed wyziębieniem, jaki i przegrzaniem organizmu. W strefach o wzmożonej potliwości zastosowano strukturę siatki wspomagającą transport wilgoci. Budowa dzianiny podkreśla rzeźbę ciała, a elastyczny i dopasowany materiał zapewnia swobodę ruchów. Dodatkowo odzież posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Kolekcja THERMO idealnie sprawdzi się podczas uprawiania sportu w okresie zimowym oraz przejściowym.

Wystarczy, że do końca dnia (24 lutego) odpowiecie na pytani konkursowe, które pojawiło się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

 

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 11 lat specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Firma BRUBECK podchodzi do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

BRUBECK z powodzeniem sprzedaje odzież w 16 krajach europejskich. Jedną z inspiracji marki są pasje i wyzwania podejmowane przez jej klientów. Dlatego BRUBECK konsekwentnie wspiera osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Podziel się: