LGP Wisła 2017: Przewóz kibiców na skoki narciarskie
Skocznia w Wiśle-Malince (fot. Bartosz Leja)

LGP Wisła 2017: Przewóz kibiców na skoki narciarskie

Wisla.Malinka.2016 - LGP Wisła 2017: Przewóz kibiców na skoki narciarskieJuż w kilku najbliższych dniach (od czwartku do soboty) na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince zostanie zainaugurowany kolejny letni cykl FIS Grand Prix w skokach narciarskich. Poniżej szczegółowe informacje dla kibiców, dotyczące autobusowego transportu podczas sportowej imprezy odbywającej się w Beskidach.

 

Od 13 do 15 lipca komunikacja regularna na liniach do Wisły Czarnego i Wisły Malinki prowadzona będzie zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych.

Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe kursy na czas dojazdu i odwozu kibiców.  I tak:

– miejsce odjazdu na skoki do Nowej Osady skrzyżowanie: przystanek przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa  oraz przystanek ul. Olimpijska,

– miejsce odjazdu po skokach do Wisły ul. Kolejowa: skrzyżowanie Nowa Osada, przystanek na drodze z Czarnego,

– przewóz kibiców w ramach dodatkowej komunikacji odbywać się będzie na podstawie wykupionego w autobusie biletu  „tam + powrót”,

– odjazdy dodatkowych autobusów na skoki: co 20 minut z możliwością częstszych odjazdów stosownie do potrzeb,

dnia:

– 14.07.2017 r. (piątek) – od godz. 15.00 do godz. 17.15,

– 15.07.2017 r. – od godz. 15.00 do godz. 17.15,

 

Odwóz chętnych kibiców po skokach narciarskich nastąpi do 40 minut od ich zakończenia na podstawie wykupionego w autobusie biletu oraz w miarę zapełniania autobusów i przejezdności drogi.

 

Komunikat prasowy: Zarząd firmy WISPOL

 
Podziel się:

Dodaj komentarz