PK w Szczyrku: Pavlic wygrywa trening, tuż za nim Murańka

PK w Szczyrku: Pavlic wygrywa trening, tuż za nim Murańka

8H7A1278 - PK w Szczyrku: Pavlic wygrywa trening, tuż za nim Murańka

W treningu poprzedzającym pierwszy konkurs reaktywowanego po 28 latach Turnieju Beskidzkiego najdalszym skokiem popisał się Blaz Pavlic. Po piętach deptał mu lider Pucharu Kontynentalnego, Klemens Murańka. Łącznie, w czołowej szóstce wylądowało aż trzech „biało-czerwonych”, co stanowi dobrą wróżbę przed właściwymi zmaganiami.

 

Najdalszą odległość w treningu na skoczni HS 106 w Szczyrku należącej do kompleksu Skalite uzyskał Słoweniec Blaz Pavlic, który uzyskał w swojej próbie 104,5 metra. Drugi najlepszy rezultat należał do Klemensa Murańki, który wylądował na  104. metrze. Jako trzeci w treningu zameldował się reprezentant Estonii Martti Nomme (102,5 m). Wyniki w czołowej piątce uzyskali także: Przemysław Kantyka (97 m) oraz Miran Zupancic (102 m).

Kolejnym „biało-czerwonym” w treningu po Murańce był Krzysztof Miętus (103,5 m), który został sklasyfikowany na szóstej lokacie. W pierwszej trzydziestce wylądował również Aleksander Zniszczoł (21. miejsce / 100,5 m). Pozostali „biało-czerwoni” zostali sklasyfikowani poza najlepszą trzydziestką.

 

Pełne wyniki treningu >>

 

Źródło: informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz