„Wokół Skoczni”: świąteczny przegląd informacji

„Wokół Skoczni”: świąteczny przegląd informacji

Boze.Narodzenie.Swieta.Stroik.Zyczenia.2015 - "Wokół Skoczni": świąteczny przegląd informacji

W dzisiejszym przeglądzie informacji „Wokół skoczni” przyjrzymy się temu jak zawodnicy z całego świata spędzili święta. Przy okazji dowiemy się kto najmniej i najbardziej zasłużył na prezenty, kto dostał szlafrok z hasłem zagrzewającym do boju, a także który skoczek zabawił się w św. Mikołaja. Nie zabraknie również życzeń z wyjątkowym przesłaniem. Zapraszamy!

 

1. Bjoereng rozrabiaka

Nietypowym pomysłem wykazał się w minione święta Joacim Bjoereng: Norweg  starał się być tym roku niegrzeczny, aby skrócić niego i tak długą  trasę świętego Mikołaja, jednak -jak twierdzi – nie udało się. Prezenty czekały na skoczka i jego siostrę w pod choinką w wigilijny wieczór.

 

2. Wellinger i biało-czerwony szalik

Andreas Wellinger nie pozostał obojętny na modę na zabawne bożonarodzeniowe swetry. Niemiec dumnie zaprezentował sweter z wizerunkiem renifera. Co dociekliwsi dopatrzą się biało-czerwonych barw na szaliku zwierzątka. Powtarzając za klasykiem pytamy: przypadek?

 

Merry Christmas to all of you! Have a joyful time with your loved ones

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

 

3. Nagroda za najlepszy sweter wędruje do…

Wróćmy jednak do źródeł: modową gorączkę wśród skoczków rozpętali już w Engelbergu Robert Johansson i Halvor Egner Granderud. Poniższe djęcie Panów pobiegło większość mediów związanych ze skokami – nic dziwnego, na ubraniach widniał napis „Jumping into Christmas”.

 

«Nansen» & Egner jumping into christmas @johannforfang

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

 

4. Świąteczny tercet braci Hilde

Tropem reniferów i ciepłych swetrów poszedł Tom Hilde. Norweg zapozował do zdjęcia wraz z dwójką braci – wszyscy Panowie mieli na sobie identyczne swetry, zaś pozowali na tle pewnego rogatego zwierzęcia.

 

Merry christmas from the Hilde brothers!

Post udostępniony przez Tom Hilde (@tomhilde)

 

5. Kto się bawił w św. Mikołaja?

Święta to nie tylko czas brania, ale również okazja do dawania. Ideę tę zrealizował Manuel Poppinger, który w wigilijny wieczór drogą losowania obdarował jednego ze swoich Instagramowych fanów paczką prezentów ufundowanych m. in. przez firmę Manner.

 

6. „Morgi” ze szczerymi życzeniami

Od komercyjnej otoczki Bożego Narodzenia zdystansował się inny Austriak, Thomas Morgenstern. Emerytowany skoczek życzył swoim fanom, aby cieszyli się cennym czasem spędzonym z najbliższymi. Podpisujemy się pod tym dwiema rękami!

 

7. Motywujący Kubacki

„Wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów” życzył z kolei król minionego lata, Dawid Kubacki. Zawodnik z Szaflar pochwalił się również pięknie ubraną choinką i niemałą liczbą prezentów. Dawid musiał być w tym roku bardzo grzeczny.

 

8. Kot królem zimy?

Maciej Kot jako jeden z nielicznych, zamiast pozować na tle choinki, zdecydował się pochwalić prezentami. Siedemnasty skoczek obecnej zimy pochwalił się szlafrokiem z wyhaftowanym na plecach hasłem „King Kocur”. Takiego tytułu życzy Maćkowi na koniec 66. TCS!

 

King Kocur #relax #king #kocur #home #dziekuje #prezent #petarda

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 

9. Damjan charytatywnie

Dobrym sercem wykazał się z kolei Jernej Damjan, który wziął udział w charytatywnym maratonie radiowym. O udziale Słoweńca w akcji dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciu ze studia nagrań, które opublikował w mediach społecznościowych.

 

10. Murańka z rodziną dobrze nie tylko na zdjęciu

Prezenty prezentami, wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy w święta jest czas spędzany z rodziną. Zdjęcie Klemensa Murańki z żoną oraz synkiem mówi samo za siebie.

 

Wesołych świąt#family time❤️

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5)

 

zebrała: Magdalena Janeczko

źródło: Instagram / informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz