FIS Cup Falun: Ostatni akcent „trzeciej ligi”, 59 skoczków i 16 skoczkiń na starcie

FIS Cup Falun: Ostatni akcent „trzeciej ligi”, 59 skoczków i 16 skoczkiń na starcie

Falun 2015 Lugnet fot.J.Piatkowska - FIS Cup Falun: Ostatni akcent "trzeciej ligi", 59 skoczków i 16 skoczkiń na starcieNarciarska druga liga kończy dziś zimowy sezon w rosyjskim Czajkowskim, a w tym samym czasie w szwedzkim Falun zakończą się zmagania w „trzeciej lidze” kobiet i mężczyzn. Na starcie niedzielnych konkursów z cyklu FIS Cup rozgrywanych na normalnej skoczni Lugnet (HS-100) pojawi się 59 skoczków oraz 16 skoczkiń. Zabraknie reprezentantów Polski.

 

Program zawodów:

  • 18 marca 2018 r. (niedziela):
    • 09:00 – seria próbna kobiet i mężczyzn
    • 10:30 – konkurs indywidualny kobiet
    • 11:00 – konkurs indywidualny mężczyzn
 

Lista startowa konkursu kobiet:

BIB

zawodniczka

kraj

1

Emilie Serina Roestad

NOR

2

Dayana Pekha

KAZ

3

Jonna Mohlen

SWE

4

Triinu Hausenberg

EST

5

Annemarii Bendi

EST

6

Eirin Maria Kvandal

NOR

7

Anna Zhukova

RUS

8

Susanna Forsstroem

FIN

9

Ksenia Kablukova

RUS

10

Julia Tervahartiala

FIN

11

Alina Borodina

RUS

12

Astrid Moberg

SWE

13

Pauline Hessler

GER

14

Selina Freitag

GER

15

Agnes Reisch

GER

16

Luisa Goerlich

GER

Lista startowa konkursu mężczyzn:

BIB

zawodnik

kraj

1

Matthew White

USA

2

Artur Sarkisiani

GEO

3

Muhammed Munir Gungen

TUR

4

Danil Vassilyev

KAZ

5

Marcus Flemstroem

SWE

6

Samet Karta

TUR

7

Ivan Nekhoroshev

KAZ

8

Florian Molnar

HUN

9

Jostein Loe

NOR

10

Aleksandr Marchukov

RUS

11

Olof Lundgren

SWE

12

Nurshat Tursunzhanov

KAZ

13

Kenneth Henningsmo Fredheim

NOR

14

Alan Gobozovi

GEO

15

Mico Ahonen

FIN

16

Sebastian Devall

SWE

17

Nikolay Karpenko

KAZ

18

Ilshat Kadyrov

KAZ

19

Mikhail Boiko

KAZ

20

Decker Dean

USA

21

George Shubitidze

GEO

22

Nikita Devyatkin

KAZ

23

Greyson Scharffs

USA

24

Joni Saapunki

FIN

25

Josef Larsson

SWE

26

Arttu Pohjola

FIN

27

Ayberk Demir

TUR

28

Muhammed Ali Bedir

TUR

29

Markkus Alter

EST

30

Konstantin Nikolaev

RUS

31

Jonne Vetelainen

FIN

32

Ivo-Niklas Hermanson

EST

33

Maksim Sergeev

RUS

34

Oliver Dahl

NOR

35

Andreas Varsi Breivik

NOR

36

Elias Vanska

FIN

37

Matias Braathen

NOR

38

Muhammet Irfan Cintimar

TUR

39

Christian Roeste Solberg

NOR

40

Joergen Stroem

NOR

41

Eetu Merilaeinen

FIN

42

Anders Haare

NOR

43

Jo Roemme Mellingsaeter

NOR

44

Kristoffer Eriksen Sundal

NOR

45

Henri Kavilo

FIN

46

Mikhail Purtov

RUS

47

Janne Korhonen

FIN

48

Justin Nietzel

GER

49

Philipp Raimund

GER

50

Frans Taehkaevuori

FIN

51

Fatih Arda Ipcioglu

TUR

52

Kalle Heikkinen

FIN

53

Sergey Tkachenko

KAZ

54

Marinus Kraus

GER

55

Johannes Schubert

GER

56

Paul Winter

GER

57

Julian Hahn

GER

58

Lukas Wagner

GER

59

Dominik Maylaender

GER

 

informacja własna

 
Podziel się: