Narciarska druga liga kończy dziś zimowy sezon w rosyjskim Czajkowskim, a w tym samym czasie w szwedzkim Falun zakończą się zmagania w „trzeciej lidze” kobiet i mężczyzn. Na starcie niedzielnych konkursów z cyklu FIS Cup rozgrywanych na normalnej skoczni Lugnet (HS-100) pojawi się 59 skoczków oraz 16 skoczkiń. Zabraknie reprezentantów Polski.
Program zawodów:
- 18 marca 2018 r. (niedziela):
- 09:00 – seria próbna kobiet i mężczyzn
- 10:30 – konkurs indywidualny kobiet
- 11:00 – konkurs indywidualny mężczyzn
Lista startowa konkursu kobiet:
BIB |
zawodniczka |
kraj |
1 |
Emilie Serina Roestad |
NOR |
2 |
Dayana Pekha |
KAZ |
3 |
Jonna Mohlen |
SWE |
4 |
Triinu Hausenberg |
EST |
5 |
Annemarii Bendi |
EST |
6 |
Eirin Maria Kvandal |
NOR |
7 |
Anna Zhukova |
RUS |
8 |
Susanna Forsstroem |
FIN |
9 |
Ksenia Kablukova |
RUS |
10 |
Julia Tervahartiala |
FIN |
11 |
Alina Borodina |
RUS |
12 |
Astrid Moberg |
SWE |
13 |
Pauline Hessler |
GER |
14 |
Selina Freitag |
GER |
15 |
Agnes Reisch |
GER |
16 |
Luisa Goerlich |
GER |
Lista startowa konkursu mężczyzn:
BIB |
zawodnik |
kraj |
1 |
Matthew White |
USA |
2 |
Artur Sarkisiani |
GEO |
3 |
Muhammed Munir Gungen |
TUR |
4 |
Danil Vassilyev |
KAZ |
5 |
Marcus Flemstroem |
SWE |
6 |
Samet Karta |
TUR |
7 |
Ivan Nekhoroshev |
KAZ |
8 |
Florian Molnar |
HUN |
9 |
Jostein Loe |
NOR |
10 |
Aleksandr Marchukov |
RUS |
11 |
Olof Lundgren |
SWE |
12 |
Nurshat Tursunzhanov |
KAZ |
13 |
Kenneth Henningsmo Fredheim |
NOR |
14 |
Alan Gobozovi |
GEO |
15 |
Mico Ahonen |
FIN |
16 |
Sebastian Devall |
SWE |
17 |
Nikolay Karpenko |
KAZ |
18 |
Ilshat Kadyrov |
KAZ |
19 |
Mikhail Boiko |
KAZ |
20 |
Decker Dean |
USA |
21 |
George Shubitidze |
GEO |
22 |
Nikita Devyatkin |
KAZ |
23 |
Greyson Scharffs |
USA |
24 |
Joni Saapunki |
FIN |
25 |
Josef Larsson |
SWE |
26 |
Arttu Pohjola |
FIN |
27 |
Ayberk Demir |
TUR |
28 |
Muhammed Ali Bedir |
TUR |
29 |
Markkus Alter |
EST |
30 |
Konstantin Nikolaev |
RUS |
31 |
Jonne Vetelainen |
FIN |
32 |
Ivo-Niklas Hermanson |
EST |
33 |
Maksim Sergeev |
RUS |
34 |
Oliver Dahl |
NOR |
35 |
Andreas Varsi Breivik |
NOR |
36 |
Elias Vanska |
FIN |
37 |
Matias Braathen |
NOR |
38 |
Muhammet Irfan Cintimar |
TUR |
39 |
Christian Roeste Solberg |
NOR |
40 |
Joergen Stroem |
NOR |
41 |
Eetu Merilaeinen |
FIN |
42 |
Anders Haare |
NOR |
43 |
Jo Roemme Mellingsaeter |
NOR |
44 |
Kristoffer Eriksen Sundal |
NOR |
45 |
Henri Kavilo |
FIN |
46 |
Mikhail Purtov |
RUS |
47 |
Janne Korhonen |
FIN |
48 |
Justin Nietzel |
GER |
49 |
Philipp Raimund |
GER |
50 |
Frans Taehkaevuori |
FIN |
51 |
Fatih Arda Ipcioglu |
TUR |
52 |
Kalle Heikkinen |
FIN |
53 |
Sergey Tkachenko |
KAZ |
54 |
Marinus Kraus |
GER |
55 |
Johannes Schubert |
GER |
56 |
Paul Winter |
GER |
57 |
Julian Hahn |
GER |
58 |
Lukas Wagner |
GER |
59 |
Dominik Maylaender |
GER |
informacja własna