You are currently viewing Ratujmy skocznie w Harrachovie! Ruszyły pierwsze aukcje z plastronami skoczków
Skocznie w Harrachovie, fot. Projekt Harrachov

Ratujmy skocznie w Harrachovie! Ruszyły pierwsze aukcje z plastronami skoczków

Zainteresowanie sytuacją skoczni narciarskich w czeskim Harrachovie rośnie. Dotychczas udało się zebrać niemal 1/3 wymaganej kwoty, by jeszcze w nadchodzącym sezonie zimowym udało się wyremontować mniejsze obiekty i umożliwić treningi najmłodszym skoczkom z Harrachova i okolic – w tym także z Polski.

W akcję mocno zaangażowany jest Adam Małysz, który zadeklarował swoje wsparcie dla tej inicjatywy łącznie z chęcią przekazania przedmiotów związanych ze skokami narciarskimi w celu zebrania dodatkowych środków za pośrednictwem aukcji na portalu internetowym Allegro.pl. Termin dostępności aukcji jest ograniczony, a zatem aukcja z treningowym plastronem „Orła z Wisły” z MŚ w Thunder Bay w 1995 r. niestety już została zakończona. W nadchodzących tygodniach planowane jest dodanie kolejnych przedmiotów, natomiast jeszcze w tym tygodniu do piątku można wylicytować następujące plastrony naszych zawodników:

Aukcja plastronu Kamila Stocha z Willingen

Aukcja plastronu Dawida Kubackiego z LGP w Zakopanem

Aukcja plastronu Piotra Żyły z LGP w Zakopanem

Aukcja plastronu Jakuba Wolnego z LGP w Zakopanem

Gorąco zachęcamy do licytowania, a także przypominamy o możliwości dokonywania wpłat celem wsparcia naszych południowych sąsiadów za pośrednictwem serwisu Zrzutka.pl, lub bezpośrednio na poniższe konto bankowe.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/projekt-harrachov

Dane do tradycyjnego przelewu:
Nazwa odbiorcy: Zrzutka.pl
Numer konta: 11 1750 1312 6880 4628 5323 7100
Tytuł przelewu: Projekt Harrachov

Anna Libera
źródło: informacja własna

Dodaj komentarz