Normalna skocznia kompleksu Tveitanbakken (HS-98) w norweskim Notodden będzie areną pierwszych tej zimy konkursów żeńskiego Pucharu Kontynentalnego. To właśnie tam oficjalnie swój sezon rozpoczną też polskie skoczkinie pd wodzą swojego nowego trenera, Łukasza Kruczka.
Program zawodów:
- 12 grudnia 2019 r. (czwartek):
- 16:00 – odprawa techniczna
- 20:00 – oficjalny trening
- 13 grudnia 2019 r. (piątek):
- 14:45 – seria próbna
- 16:00 – konkurs indywidualny
- 14 grudnia 2019 r. (sobota):
- 13:45 – seria próbna
- 15:00 – konkurs indywidualny
Tekstowa relacja LIVE (FIS) będzie dostępna na SkokiPolska.pl, poniżej.
Lista startowa piątkowego konkursu:
zawodnik | kraj | rocznik | |
1 | Joergen Oliver Stroem | NOR | 2000 |
2 | Jens Gaarder | NOR | 1999 |
3 | Bendik Jakobsen Heggli | NOR | 2001 |
4 | Bjoernar Kvaal | NOR | 2000 |
5 | Simen Vikan | NOR | 2001 |
6 | Benjamin Oestvold | NOR | 2001 |
7 | Adrian Thon Gundersrud | NOR | 2002 |
8 | Iver Olaussen | NOR | 2002 |
9 | Simen Aasen Markeng | NOR | 2002 |
10 | Sindre Ulven Joergensen | NOR | 2002 |
11 | Soelve Jokerud Strand | NOR | 2000 |
12 | Chao Li | CHN | 1988 |
13 | Fredrik Bjerkeengen | NOR | 1988 |
14 | Qihang Cui | CHN | 2003 |
15 | Denys Tsvietkov | UKR | 2004 |
16 | Nathan Mattoon | USA | 1998 |
17 | Vladyslav Herasymiuk | UKR | 2002 |
18 | Jingtao Hu | CHN | 2001 |
19 | Shouyi Gong | CHN | 2002 |
20 | Anton Schluetter | GER | 1997 |
21 | Guozheng Li | CHN | 1994 |
22 | Szymon Jojko | POL | 2001 |
23 | Thomas Lackner | AUT | 1993 |
24 | Stanisław Ciszek | POL | 2001 |
25 | Ivan Nekhoroshev | KAZ | 2001 |
26 | Kristoffer Eriksen Sundal | NOR | 2001 |
27 | Oscar Westerheim | NOR | 1996 |
28 | Yurii Yaniuk | UKR | 2002 |
29 | Sander Vossan Eriksen | NOR | 2000 |
30 | Zhe Chen | CHN | 1993 |
31 | Landon Lee | USA | 2002 |
32 | Andrew Urlaub | USA | 2001 |
33 | Erik Belshaw | USA | 2004 |
34 | Kacper Stosel | POL | 2001 |
35 | Canden Wilkinson | USA | 2002 |
36 | Anders Ladehaug | NOR | 1999 |
37 | Anton Korchuk | UKR | 2004 |
38 | Shuai Zhang | CHN | 2004 |
39 | Hunter Gibson | USA | 2001 |
40 | Jarosław Krzak | POL | 2000 |
41 | Espen Alexander Johansen Amble | NOR | 2001 |
42 | Paal Haakon Bjoertomt | NOR | 2000 |
43 | Ole Kristian Baarset | NOR | 2001 |
44 | Guang Yang | CHN | 1984 |
45 | Patrick Gasienica | USA | 1998 |
46 | Jaka Hvala | SLO | 1993 |
47 | Jo Roemme Mellingsaeter | NOR | 2000 |
48 | Sergey Kravtsov | KAZ | 2002 |
49 | Ilya Mankov | RUS | 2003 |
50 | Mikhail Purtov | RUS | 2002 |
51 | Nikita Devyatkin | KAZ | 1999 |
52 | Paul Winter | GER | 1997 |
53 | Marco Woergoetter | AUT | 2002 |
54 | Sungwoo Cho | KOR | 2000 |
55 | Ulrich Wohlgenannt | AUT | 1994 |
56 | Mateusz Gruszka | POL | 2001 |
57 | Francisco Moerth | AUT | 1999 |
58 | Elias Medwed | AUT | 2002 |
59 | Peter Resinger | AUT | 2000 |
60 | Casey Larson | USA | 1998 |
61 | Cedrik Weigel | GER | 1998 |
62 | Mika Schwann | AUT | 1999 |
63 | Stefan Rainer | AUT | 1999 |
64 | Fabian Seidl | GER | 1997 |
65 | Markus Rupitsch | AUT | 1997 |
66 | Adam Niżnik | POL | 2002 |
67 | Tim Fuchs | GER | 1997 |
Składy kadr:
- Austria: Thomas Lackner, Marco Woergoetter, Ulrich Wohlgenannt, Francisco Moerth, Elias Medwed, Peter Resinger, Mika Schwann, Stefan Rainer, Markus Rupitsch
- Chiny: Chao Li, Qihang Cui, Jingtao Hu, Shouyi Gong, Guozheng Li, Zhe Chen, Shuai Zhang, Guang Yang
- Kazachstan: Ivan Nekhoroshev, Sergey Kravtsov, Nikita Devyatkin
- Korea Południowa: Sungwoo Cho
- Norwegia: Joergen Oliver Stroem, Jens Gaarder, Bendik Jakobsen Heggli, Bjoernar Kvaal, Simen Vikan, Benjamin Oestvold, Adrian Thon Gundersrud, Iver Olaussen, Simen Aasen Markeng, Sindre Ulven Joergensen, Soelve Jokerud Strand, Fredrik Bjerkeengen, Kristoffer Eriksen Sundal, Oscar Westerheim, Sander Vossan Eriksen, Anders Ladehaug, Espen Alexander Johansen Amble, Paal Haakon Bjoertomt, Ole Kristian Baarset, Jo Roemme Mellingsaeter
- Niemcy: Anton Schluetter, Paul Winter, Cedrik Weigel, Fabian Seidl, Tim Fuchs
- Polska: Stanisław Ciszek, Mateusz Gruszka, Szymon Jojko, Jarosław Krzak, Adam Niżnik, Kacper Stosel
- Rosja: Ilya Mankov, Mikhail Purtov
- Słowenia: Jaka Hvala
- Stany Zjednoczone: Nathan Mattoon, Landon Lee, Andrew Urlaub, Erik Belshaw, Canden Wilkinson, Hunter Gibson, Patrick Gasienica, Casey Larson
- Ukraina: Denys Tsvietkov, Vladyslav Herasymiuk, Yurii Yaniuk, Anton Korchuk
Tekstowa relacja LIVE (FIS):
Informacje z naszego Twittera:
informacja własna