PK Pań Notodden: 54 zawodniczki na starcie inauguracyjnych zmagań (LIVE)
Skocznia w Notodden (fot. Facebook / Tveitanbakken Notodden)

PK Pań Notodden: 54 zawodniczki na starcie inauguracyjnych zmagań (LIVE)

Normalna skocznia kompleksu Tveitanbakken (HS-98) w norweskim Notodden będzie areną pierwszych tej zimy konkursów żeńskiego Pucharu Kontynentalnego. To właśnie tam oficjalnie swój sezon rozpoczną też polskie skoczkinie pd wodzą swojego nowego trenera, Łukasza Kruczka.

 

Program zawodów:

  • 12 grudnia 2019 r. (czwartek):
    • 16:00 – odprawa techniczna
    • 18:15 oficjalny trening
  • 13 grudnia 2019 r. (piątek):
    • 18:30 – seria próbna
    • 19:15 – konkurs indywidualny
  • 14 grudnia 2019 r. (sobota):
    • 11:00 – seria próbna
    • 11:45 – konkurs indywidualny

Tekstowa relacja LIVE (FIS) będzie dostępna na SkokiPolska.pl, poniżej.

 

Lista startowa piątkowego konkursu:

  zawodniczka kraj rocznik
1 Hanna Midtsundstad NOR 1999
2 Frida Berger NOR 2004
3 Mathilde Oustad NOR 2004
4 Ingrid Hordvik Kleven NOR 2003
5 Heidi Dyhre Traaserud NOR 2003
6 Nora Midtsundstad NOR 2003
7 Martina Ambrosi ITA 2001
8 Susanna Forsstroem FIN 1995
9 Julia Tervahartiala FIN 2002
10 Jessica Malsiner ITA 2002
11 Vanessa Moharitsch AUT 2002
12 Eva Elise Johansen Amble NOR 1999
13 Wiktoria Przybyła POL 2004
14 Cara Larson USA 2000
15 Viktoria Sidlova SVK 2001
16 Paige Jones USA 2002
17 Andreea Diana Trambitas ROU 2000
18 Katharina Ellmauer AUT 2000
19 Jillian Highfill USA 2004
20 Khrystyna Droniak UKR 1999
21 Pernille Kvernmo NOR 2000
22 Astrid Norstedt SWE 2001
23 Samantha Macuga USA 2001
24 Karoline Skatvedt NOR 2000
25 Logan Sankey USA 1998
26 Michelle Goebel GER 2004
27 Nicole Konderla POL 2001
28 Julia Muehlbacher AUT 2004
29 Annika Belshaw USA 2002
30 Josephin Laue GER 2001
31 Pia Lilian Kuebler GER 2002
32 Ksenia Kablukova RUS 1998
33 Dayana Pekha KAZ 2001
34 Sophie Sorschag AUT 1998
35 Joanna Szwab POL 1997
36 Elizaveta Mokhova RUS 2003
37 Karoline Lauvsland NOR 2004
38 Guylim Park KOR 1999
39 Oceane Avocat Gros FRA 1997
40 Anna Jaekle GER 2003
41 Anna Twardosz POL 2001
42 Jenny Rautionaho FIN 1996
43 Lucile Morat FRA 2001
44 Thea Minyan Bjoerseth NOR 2003
45 Irma Makhinia RUS 2002
46 Karoline Roestad NOR 1995
47 Aleksandra Barantceva RUS 2001
48 Julia Huber AUT 1998
49 Alina Borodina RUS 2002
50 Valentina Sderzhikova KAZ 2001
51 Kristina Prokopieva RUS 2000
52 Veronika Shishkina KAZ 2003
53 Kinga Rajda POL 2000
54 Claudia Purker AUT 1999

 

Składy kadr:
(oficjalne składy pojawią się po odprawie technicznej)

  • Austria: Katharina Ellmauer, Julia Huber, Vanessa Moharitsch, Julia Muehlbacher, Claudia Purker, Sophie Sorschag
  • Finlandia: Susanna Forsstroem, Jenny Rautionaho, Julia Tervahartiala
  • Francja: Oceane Avocat Gros, Lucile Morat
  • Kazachstan: Dayana Pekha, Valentina Sderzhikova, Veronika Shishkina
  • Korea Południowa: Guylim Park
  • Niemcy: Michelle Goebel, Anna Jaekle, Pia Lilian Kuebler, Josephin Laue
  • Norwegia: Eva Elise Johansen Amble, Frida Berger, Thea Minyan Bjoerseth, Ingrid Hordvik Kleven, Pernille Kvernmo, Karoline Lausland, Hanna Midtsundstad, Nora Midtsundstad, Mathilde Oustad, Karoline Roestad, Karoline Bjerke Skatvedt, Heidi Dyhre Traaserud
  • Polska: Nicole Konderla, Wiktoria Przybyła, Kinga Rajda, Joanna Szwab, Anna Twardosz
  • Rosja: Aleksandra Barantceva, Alina Borodina, Ksenia Kablukova, Irma Makhinia, Elizaveta Mokhova, Kristina Prokopieva
  • Rumunia: Andreea Diana Trambitas
  • Słowacja: Viktoria Sidlova
  • Stany Zjednoczone: Annika Belshaw, Jillian Highfill, Paige Jones, Cara Larson, Samantha Macuga, Logan Sankey
  • Szwecja: Astrid Norstedt
  • Ukraina: Khrystyna Droniak
  • Włochy: Martina Ambrosi, Jessica Malsiner

 

Tekstowa relacja LIVE (FIS):

 

Informacje z naszego Twittera:

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz