68. Turniej Czterech Skoczni (program, składy kadr)

68. Turniej Czterech Skoczni (program, składy kadr)

Tradycyjnie na przełomie roku w Niemczech i Austrii rozegrany zostanie prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Który ze skoczków będzie oddawał najrówniejsze skoki na wysokim poziomie i sięgnie po Złotego Orła za triumf w klasyfikacji generalnej? Przekonamy się niebawem.

 

OBERSTDORF

  • 27 grudnia 2019 r. (piątek):
    • 18:00 – odprawa techniczna
  • 28 grudnia 2019 r. (sobota):
    • 14:30 – oficjalny trening
    • 16:30 – kwalifikacje
  • 29 grudnia 2019 r. (niedziela):
    • 16:00 – seria próbna
    • 17:30 – konkurs indywidualny

GARMISCH-PARTENKIRCHEN

  • 30 grudnia 2019 r. (poniedziałek):
    • 17:30 – odprawa techniczna
  • 31 grudnia 2019 r. (wtorek):
    • 11:45 – oficjalny trening
    • 14:00 – kwalifikacje
  • 1 stycznia 2020 r. (środa):
    • 12:30 – seria próbna
    • 14:00 – konkurs indywidualny

INNSBRUCK

  • 2 stycznia 2020 r. (czwartek):
    • 18:00 – odprawa techniczna
  • 3 stycznia 2020 r. (piątek):
    • 11:45 – oficjalny trening
    • 14:00 – kwalifikacje
  • 4 stycznia 2020 r. (sobota):
    • 12:30 – seria próbna
    • 14:00 – konkurs indywidualny

BISCHOFSHOFEN

  • 5 stycznia 2020 r. (niedziela):
    • 13:00 – odprawa techniczna
    • 15:00 – oficjalny trening
    • 16:30 – kwalifikacje
  • 6 stycznia 2020 r. (poniedziałek):
    • 15:30 – seria próbna
    • 17:15 – konkurs indywidualny

 

SKŁADY KADR:

  • Austria: Philipp Aschenwald, Michael Hayboeck, Jan Hoerl, Daniel Huber, Stefan Kraft, Clemens Leitner, Gregor Schlierenzauer
  • Bułgaria: Vladimir Zografski
  • Czechy: Roman Koudelka, Cestmir Kozisek, Viktor Polasek, Filip Sakala
  • Estonia: Arrti Aigro
  • Finlandia: Antti Aalto, Niko Kytosaho, Eetu Nousiainen
  • Francja: Mathis Contamine, Jonathan Learoyd
  • Japonia: Daiki Ito, Junshiro Kobayashi, Ryoyu Kobayashi, Naoki Nakamura, Keiichi Sato, Yukiya Sato, Taku Takeuchi
  • Kanada: Mackenzie Boyd-Clowes, Matthew Soukup
  • Kazachstan: Sabirzhan Muminov, Sergey Tkachenko
  • Niemcy: Moritz Baer, Markus Eisenbichler, Richard Freitag, Karl Geiger, Martin Hamann, Felix Hoffmann, Stephan Leyhe, Killian Maerkl, Pius Paschke, Philipp Raimund, Luca Roth, Constantin Schmid
  • Norwegia: Johann Andre Forfang, Anders Haare, Robert Johansson, Marius Lindvik, Robin Pedersen, Sondre Ringen, Daniel Andre Tande
  • Polska: Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Jakub Wolny, Piotr Żyła
  • Rosja: Evgeniy Klimov, Roman Sergeevich Trofimov, Dimitry Vassiliev
  • Słowenia: Tilen Bartol, Rok Justin, Anze Lanisek, Domen Prevc, Peter Prevc, Timi Zajc
  • Stany Zjednoczone: Kevin Bickner, Casey Larson
  • Szwajcaria: Simon Ammann, Gregor Deschwanden, Killian Peier, Dominik Peter
  • Ukraina: Vitaliy Kalinichenko, Yevhen Marusiak

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz