Przed nami drugi dzień rywalizacji w ramach cyklu FIS Cup w Zakopanem. W sobotę podium zdominowali reprezentanci Austrii, a w czołowej trzydziestce zmieściło się zaledwie trzech z dziewiętnastu startujących na Wielkiej Krokwi polskich skoczków. Czy niedziela będzie w wykonaniu biało-czerwonych lepsza?
Program zawodów:
- 19 stycznia 2020 r. (niedziela):
- 09:00 – seria próbna
- 10:30 – konkurs indywidualny
Tekstowa relacja LIVE będzie dostępna na SkokiPolska.pl.
Lista startowa czwartkowych treningów i kwalifikacji:
zawodnik | kraj | rocznik | |
1 | Robert Ryś | POL | 2003 |
2 | Jan Bukowski | POL | 2003 |
3 | Adam Ruda | POL | 1995 |
4 | Krzysztof Leja | POL | 1996 |
5 | Wiktor Węgrzynkiewicz | POL | 2000 |
6 | Wiktor Fickowski | POL | 2002 |
7 | Jan Galica | POL | 2004 |
8 | Jan Rzadkosz | POL | 2004 |
9 | Stanisław Majerczyk | POL | 2003 |
10 | Sebastian Kellermann | CZE | 2000 |
11 | Karol Niemczyk | POL | 2001 |
12 | Timotej Jeglic | SLO | 2002 |
13 | Szymon Zapotoczny | POL | 2003 |
14 | Radek Rydl | CZE | 2001 |
15 | Mikhail Sherstnev | RUS | 2000 |
16 | Greyson Scharffs | USA | 2001 |
17 | Damian Lasota | CZE | 1997 |
18 | Krzysztof Kieta | POL | 2001 |
19 | Frans Taehkaevuori | FIN | 1992 |
20 | Stanisław Ciszek | POL | 2001 |
21 | Krystof Hauser | CZE | 2002 |
22 | Benedikt Holub | CZE | 2000 |
23 | Jakub Sikola | CZE | 2001 |
24 | Hunter Gibson | USA | 2001 |
25 | Dmitry Khodykin | RUS | 2002 |
26 | Canden Wilkinson | USA | 2002 |
27 | Kacper Stosel | POL | 2001 |
28 | Muhammed Munir Gungen | TUR | 1998 |
29 | Marcel Rep | SLO | 2002 |
30 | Muhammet Irfan Cintimar | TUR | 1997 |
31 | Radek Selcer | CZE | 2001 |
32 | Mihnea Alexandru Spulber | ROU | 2000 |
33 | Patrick Gasienica | USA | 1998 |
34 | Maksim Kolobov | RUS | 2002 |
35 | Martti Nomme | EST | 1993 |
36 | Andrei Feldorean | ROU | 2000 |
37 | Henri Kavilo | FIN | 1999 |
38 | Lovro Vodusek | SLO | 2000 |
39 | Vitaliy Kalinichenko | UKR | 1993 |
40 | Arkadiusz Jojko | POL | 2002 |
41 | Dusan Dolezel | CZE | 1998 |
42 | Szczepan Kupczak | POL | 1992 |
43 | Matevz Samec | SLO | 1997 |
44 | Jarosław Krzak | POL | 2000 |
45 | Szymon Jojko | POL | 2001 |
46 | Ernest Prislic | SLO | 1993 |
47 | Maksim Duka | RUS | 2002 |
48 | Thomas Hofer | AUT | 1996 |
49 | Yevhen Marusiak | UKR | 2000 |
50 | Niklas Bachlinger | AUT | 2001 |
51 | Kevin Maltsev | EST | 2000 |
52 | Mikhail Purtov | RUS | 2002 |
53 | Espen Jacobsen | NOR | 1998 |
54 | Wiktor Pękala | POL | 1999 |
55 | Maksim Bartolj | SLO | 2003 |
56 | Thomas Lackner | AUT | 1993 |
57 | Jan Bombek | SLO | 2001 |
58 | Rok Tarman | SLO | 1997 |
59 | Faith Arda Ipcioglu | TUR | 1997 |
60 | Frantisek Holik | CZE | 1998 |
61 | Decker Dean | USA | 2000 |
62 | Zak Mogel | SLO | 2001 |
63 | Josef Ritzer | AUT | 2000 |
64 | Artti Aigro | EST | 1999 |
65 | Matthew Soukup | CAN | 1997 |
66 | Andrew Urlaub | USA | 2001 |
67 | Lovro Kos | SLO | 1999 |
68 | Daniel Andrei Cacina | ROU | 2001 |
69 | Casey Larson | USA | 1998 |
70 | Mika Schwann | AUT | 1999 |
71 | Francisco Moerth | AUT | 1999 |
72 | Janni Reisenauer | AUT | 1997 |
73 | Maximilian Lienher | AUT | 1999 |
74 | Maximilian Steiner | AUT | 1996 |
75 | Stefan Rainer | AUT | 1999 |
Tekstowa relacja LIVE (FIS):
Informacje z naszego Twittera:
Składy kadr:
- Austria: Niklas Bachlinger, Josef Ritzer, Thomas Lackner, Thomas Hofer, Mika Schwann, Francisco Moerth, Janni Reisenauer, Maximilian Steiner, Maximilian Lienher, Stefan Rainer
- Czechy: Krystof Hauser, Benedikt Holub, Radek Rydl, Damian Lasota, Jakub Sikola, Sebastian Kellermann, Dusan Dolezal, Radek Selcer, Frantisek Holik
- Estonia: Martti Nomme, Kevin Maltsev, Artti Aigro
- Finlandia: Kalle Heikkinen, Frans Taehkaevuori, Henri Kavilo
- Kanada: Matthew Soukup
- Norwegia: Espen Jacobsen
- Polska: Robert Ryś, Jan Bukowski, Adam Ruda, Krzysztof Leja, Wiktor Węgrzynkiewicz, Wiktor Fickowski, Jan Galica, Jan Rzadkosz, Stanisław Majerczyk, Karol Niemczyk, Szczepan Kupczak, Szymon Zapotoczny, Krzysztof Kieta, Stanisław Ciszek, Jarosław Krzak, Kacper Stosel, Arkadiusz Jojko, Szymon Jojko, Wiktor Pękala
- Rosja: Dmitry Khodykin, Mikhail Sherstnev, Maksim Kolobov, Maksim Duka, Mikhail Purtov
- Rumunia: Mihnea Alexandru Spulber, Andrei Feldorean, Daniel Andrei Cacina
- Słowenia: Marcel Rep, Timotej Jeglic, Lovro Vodusek, Matevz Samec, Rok Tarman, Jan Bombek, Ernest Prislic, Maksim Bartolj, Lovro Kos, Zak Mogel
- Stany Zjednoczone: Canden Wilkinson, Hunter Gibson, Greyson Scharffs, Patrick Gasienica, Andrew Urlaub, Decker Dean, Casey Larson
- Turcja: Muhammed Munir Gungen, Muhemmet Irfan Cintimar, Fatih Arda Ipcioglu
- Ukraina: Vitaliy Kalinichenko, Yevhen Marusiak
informacja własna