Triumfem Austriaka Stefana Hubera i piątym miejscem Andrzeja Stękały zakończył się sobotni konkurs Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Klingenthal. W niedzielę na Vogtland Arenie (HS-140) będzie szansa do kolejnych punktowych zdobyczy w narciarskiej „drugiej lidze”. Czy któryś z reprezentantów polskiej kadry B błyśnie formą na miarę zawodów Pucharu Świata?
Program zawodów:
- 19 stycznia 2020 r. (niedziela):
- 09:00 – seria próbna
- 10:00 – konkurs indywidualny
Tekstowa relacja LIVE będzie dostępna na SkokiPolska.pl.
Lista startowa czwartkowych treningów i kwalifikacji:
zawodnik | kraj | rocznik | |
1 | Anton Schluetter | GER | 1997 |
2 | Paul Winter | GER | 1997 |
3 | Justin Nietzel | GER | 1997 |
4 | Sebastian Rombach | GER | 1996 |
5 | Fabian Seidl | GER | 1997 |
6 | Kacper Juroszek | POL | 2001 |
7 | Giovanni Bresadola | ITA | 2001 |
8 | Sandro Hauswirth | SUI | 2000 |
9 | Mikahil Nazarov | RUS | 1994 |
10 | Federico Cecon | ITA | 1994 |
11 | Oscar P Westerheim | NOR | 1996 |
12 | Paul Brasme | FRA | 1997 |
13 | Jaka Hvala | SLO | 1993 |
14 | Tomasz Pilch | POL | 2000 |
15 | Alex Insam | ITA | 1997 |
16 | Tim Fuchs | GER | 1997 |
17 | Noriaki Kasai | JPN | 1972 |
18 | Denis Kornilov | RUS | 1986 |
19 | Andreas Alamommo | FIN | 1998 |
20 | Tjas Grilc | SLO | 2001 |
21 | Andreas Schuler | SUI | 1995 |
22 | Filip Sakala | CZE | 1996 |
23 | Cestmir Kozisek | CZE | 1991 |
24 | Mikhail Maksimochkin | RUS | 1993 |
25 | Arttu Pohjola | FIN | 2001 |
26 | Anders Ladehaug | NOR | 1999 |
27 | Mathis Contamine | FRA | 2001 |
28 | Felix Hoffmann | GER | 1997 |
29 | Moritz Baer | GER | 1997 |
30 | Jonathan Learoyd | FRA | 2000 |
31 | Shohei Tochimoto | JPN | 1989 |
32 | Niko Kytosaho | FIN | 1999 |
33 | Mats Bjerke Myhren | NOR | 1997 |
34 | Dominik Peter | SUI | 2001 |
35 | Adrian Sell | GER | 1998 |
36 | Paweł Wąsek | POL | 1999 |
37 | Kilian Maerkl | GER | 2000 |
38 | Kenshiro Ito | JPN | 1990 |
39 | Sander Vossan Eriksen | NOR | 2000 |
40 | Robin Pedersen | NOR | 1996 |
41 | Anze Semenic | SLO | 1993 |
42 | Peter Resinger | AUT | 2000 |
43 | Vojtech Stursa | CZE | 1995 |
44 | Klemens Murańka | POL | 1994 |
45 | Jurij Tepes | SLO | 1989 |
46 | Ulrich Wohlgenannt | AUT | 1994 |
47 | Bor Pavlovcic | SLO | 1998 |
48 | Andrzej Stękała | POL | 1995 |
49 | Yuken Iwasa | JPN | 1999 |
50 | Martin Hamann | GER | 1997 |
51 | Ziga Jelar | SLO | 1997 |
52 | Markus Schiffner | AUT | 1992 |
53 | Sondre Ringen | NOR | 1996 |
54 | Clemens Aigner | AUT | 1993 |
55 | Stefan Huber | AUT | 1994 |
56 | Taku Takeuchi | JPN | 1987 |
57 | Clemens Leitner | AUT | 1998 |
Tekstowa relacja LIVE (FIS):
Informacje z naszego Twittera:
Składy kadr:
- Austria: Peter Resinger, Ulrich Wohlgenannt, Markus Schiffner, Stefan Huber, Clemens Aigner, Clemens Leitner
- Czechy: Filip Sakala, Cestmir Kozisek, Vojtech Stursa
- Finlandia: Andreas Alamommo, Arttu Pohjola, Niko Kytosaho
- Francja: Paul Brasme, Mathis Contamine, Jonathan Learoyd
- Japonia: Noriaki Kasai, Shohei Tochimoto, Kenshiro Ito, Yuken Iwasa, Taku Takeuchi
- Niemcy: Anton Schluetter, Paul Winter, Justin Nietzel, Sebastian Rombach, Fabian Seidl, Tim Fuchs, Moritz Baer, Adrian Sell, Felix Hoffmann, Kilian Maerkl, Martin Hamann, Mats Bjerke Myhren, Sondre Ringen
- Norwegia: Robin Pedersen, Oscar P Westerheim, Anders Ladehaug, Sander Vossan Eriksen,
- Polska: Kacper Juroszek, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek
- Rosja: Mikhail Nazarov, Denis Kornilov, Mikhail Maksimochkin
- Słowenia: Tjas Grilc, Jaka Hvala, Anze Semenic, Ziga Jelar, Jurij Tepes, Bor Pavlovcic
- Szwajcaria: Sandro Hauswirth, Dominik Peter, Andreas Schuler
- Włochy: Alex Insam, Federico Cecon, Giovanni Bresadola
informacja własna