Wokół skoczni: żona Stocha i były austriacki skoczek fotografami
Wielka Krokiew w Zakopanem (fot. Anna Trybuś)

Wokół skoczni: żona Stocha i były austriacki skoczek fotografami

Opadły już emocje po niesamowitym weekendzie w Zakopanem? Pewnie jeszcze nie do końca, ale dorzucamy nowe wydanie „Wokół skoczni”, żebyście byli na bieżąco.

 

Wielka Krokiew z perspektywy Mathiasa Hafele

Pamiętacie tego austriackiego skoczka? Hafele teraz zajmuje się fotografią i trzeba przyznać, że robi to dobrze, a Wielka Krokiew w jego obiektywie prezentuje się fantastycznie.

 

Żona Stocha artystką

Przed Pucharem Świata w Zakopanem żona naszego mistrza, Ewa Bilan-Stoch miała swój wernisaż. Podczas wydarzenia skoczkowie i kibice mieli okazję zobaczyć fotografie medali mistrzów w ciekawych kompozycjach.

View this post on Instagram

Perpetui flores / wystawa fotografii #mojaartystka ❤️

A post shared by Kamil Stoch (@kamilstochofficial) on

 

Oddaj krew z Żyłą

Ze świetną inicjatywą wyszedł Fanklub Piotrka Żyły. Podczas Pucharu Świata w Zakopanem można było oddać krew dla potrzebujących.

 

Jearoyd narciarzem

Pamiętacie młodego utalentowanego francuskiego skoczka? Jonathan nie bryluje za bardzo w tym sezonie na skoczni, ale wierzymy, że wszystko przed nim. Skoczek jednak nie próżnuje i skupia się na narciarstwie i strzelaniu fantastycznych ujęć.

 

Siegel powoli do przodu

Z kolei niemiecka nadzieja, kontuzjowany w ubiegłym roku David Siegel, melduje się z siłowni. Mamy nadzieję, że to dobry prognostyk i wkrótce zobaczymy sympatycznego Niemca na skoczni.

 

Leitner z żółtą koszulką

Leitner po dobrych występach w pierwszej części sezonu jest liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego.  Młody Austriak na pewno marzyłby o żółtej koszulce lidera Pucharu Świata, ale wszystko przed nim.

 

Steiner skacze krótko

Inny młody i utalentowany austriacki skoczek żartuje ze swoich króciutkich skoków w ubiegły weekend w Rastbuchl, które były krótsze niż jego numer startowy. Na usprawiedliwienie dodamy, że w ubiegły weekend rozegrano zawody Fis Cup na skoczni HS 78, więc zawodnik jest usprawiedliwiony.

 

Jelar zaprasza do Planicy

Znany w ubiegłym sezonu z rywalizacji w Pucharze Świata, Słoweniec Ziga Jelar póki co w tym roku skacze w zawodach drugiej rangi. Tak się składa, że w ten weekend rywalizacja w Pucharze Kontynentalnym przeniesie się do Planicy. Ziga Jelar serdecznie zaprasza, a ekipa SkokiPolska to zaproszenie chętnie przyjmuje.

 

Johansson myśli przyszłościowo…

… i mimo iż do Raw Air zostało trochę czasu to już zaprasza polskich kibiców do Vikersund. To chyba przez tę atmosferę w Zakopanem w ubiegły weekend i Norweg zapragnął takiej samej u siebie.

 

Pałasz w Zakopanem

Magdalena Pałasz co prawda ostatnio się nie pokazuje w Pucharze Kobiet, ale chętnie wybrała się pomóc w organizacji Pucharu Świata w Zakopanem.

 

Źródło: Instagram

Anna Trybuś

Podziel się:

Dodaj komentarz