You are currently viewing Wokół skoczni: zdjęcia z idolami, rekord skoczni i relaks w jacuzzi
Widok z tras biegowych na kompleks skoczni Salpausselka (fot. Anna Trybuś)

Wokół skoczni: zdjęcia z idolami, rekord skoczni i relaks w jacuzzi

W oczekiwania na kolejne konkursy Pucharu Świata, tym razem w  fińskim Lahti, zapraszamy na kolejne wydanie „Wokół skoczni”. Sprawdźcie do słychać u skoczków.

 

Tłusty czwartek

Ile zjedliście pączków w zeszły czwartek? Tłusta tradycja udzieliła się nawet Gabrielowi Karlenowi, który przeprowadził się do Krakowa. Po zakończeniu kariery były skoczek może sobie pozwolić.

 

Małysz z żołnierzami

Obserwowaliście zawody w Rumunii? Okazuje się, że na miejscu kibicowali naszym skoczkom żołnierze polskiej armii. Nie obyło się bez zdjęcia z mistrzem Adamem.

 

Kalinichenko z idolem

Kto jeszcze pokusił się o zdjęcie z Adamem Małyszem? Reprezentant Ukrainy, Vitaliy Kalinichenko wykorzystał okazję i uwiecznił swoje spotkanie z idolem.

 

Tudor z bratem

Nie tylko Kalinichenko pokusił się o zdjęcie z wielkim skoczkiem. To samo uczynił były rumuński zawodnik, Remus Tudor. On jednak zapozował ze Stefanem Kraftem, którego nazwał bratem. Podobni?

 

Przyjaźń rosyjsko-szwajcarska

Skoczkowie chyba po prostu lubili sobie robić zdjęcia w Rasnovie. Tym razem mamy na tapecie Mikhaila Nazarova z Dominikiem Peterem i Andreasem Schulerem, do tego wymowny hashtag

 

Potrójny rekord

W Rasnovie padły również rekordy skoczni. Nowymi rekordzistami skoczni w Rumunii zostali aż trzej zawodnicy. Musiały powstać o tym memy.

 

Rekordowy skok Gregora

Jeden z rekordowych skoków możecie sobie przypomnieć, dzięki uprzejmości jednego z rekordzisty, Gregora Schlierenzauera.

 

Kasai kończy sezon

Ze smutniejszych wiadomości, weteran japońskich skoków poinformował o zakończeniu startów w tym sezonie na arenie międzynarodowej. Do zobaczenia w przyszłym sezonie! Oby bardziej udanym.

 

Relaks Hayboecka przed Lahti

Zobaczcie jak Austriak ładuje baterie przed kolejnymi zmaganiami w Pucharze Świata.

 

Lahti gotowe

Skocznie w Lahti już przygotowane na 95. już turniej Lahti Ski Games. Podczas weekendy kibice będą mogli podziwiać nie tylko skoczków, ale i biegaczy i kombinatorów norweskich.

 

Kolejne wydanie "Wokół skoczni" już za tydzień.

 

Informacja: Twitter, Instagram

Anna Trybuś

 

 

 

 

Dodaj komentarz