MŚJ Oberwiesenthal: 65 skoczków na starcie, czy Polacy będą w grze o medale? [LIVE]
Tomasz Pilch (fot. PZN)

MŚJ Oberwiesenthal: 65 skoczków na starcie, czy Polacy będą w grze o medale? [LIVE]

Już dziś poznamy mistrza świata juniorów sezonu 2019/2020. Na starcie rywalizacji na normalnej skoczni HS-105 (K-95) w niemieckim Oberwiesenthal pojawi się łącznie 65 zawodników z 23 krajów. W tym gronie będzie czterech reprezentantów Polski. Największe nadzieje możemy wiązać ze startem Tomasza Pilcha. Faworytami do triumfu są jednak Niemcy (Luca Roth, Philipp Raimund) i Słoweńcy (Mark Hafnar i Jan Bombek).

 

Program zawodów:

  • 5 marca 2020 r. (czwartek):
    • 18:00 – seria próbna
    • 19:00 – konkurs indywidualny

Tekstowa relacja LIVE jest dostępna poniżej.

 

Lista startowa konkursu:

BIB zawodnik kraj rocznik
1 Jakub Sikola CZE 2001
2 Greyson Scharffs USA 2001
3 Yurii Yaniuk UKR 2002
4 Sebastian Kellermann CZE 2000
5 Anton Korchuk UKR 2004
6 Erik Belshaw USA 2004
7 Sam Bolton GBR 2002
8 Mattia Galiani ITA 2002
9 Radek Rydl CZE 2001
10 Xiaoyang Zhou CHN 2002
11 Jonathan Swedberg SWE 2002
12 Vilho Palosaari FIN 2004
13 Enzo Milesi FRA 2003
14 Benedikt Holub CZE 2000
15 Honglin Zhu CHN 2002
16 Stephane Tremblay CAN 2003
17 Olan Lacroix SUI 2001
18 Alan Gobozovi GEO 2004
19 Valentin Foubert FRA 2002
20 Florian Molnar HUN 2002
21 Francesco Cecon ITA 2001
22 Andrei Feldorean ROU 2000
23 Maksim Kolobov RUS 2002
24 Kevin Maltsev EST 2000
25 Bendik Jakobsen Heggli NOR 2001
26 Tatsunao Kobayashi JPN 2001
27 Jo Roemme Mellingsaeter NOR 2000
28 Sota Kudo JPN 2002
29 Sungwoo Cho KOR 2000
30 Shinnosuke Fujita JPN 2000
31 Josef Ritzer AUT 2000
32 Decker Dean USA 2000
33 Mico Ahonen FIN 2001
34 Daniel Moroder ITA 2002
35 Mateusz Gruszka POL 2001
36 Lars Kindlimann SUI 2000
37 Ole Kristian Baarset NOR 2001
38 Claudio Haas GER 2001
39 Daniel Andrei Cacina ROU 2001
40 Ilya Mankov RUS 2003
41 Arttu Pohjola FIN 2001
42 Danil Sadreev RUS 2003
43 Jonne Vetelainen FIN 2000
44 Ren Nikaido JPN 2001
45 Andrew Urlaub USA 2001
46 Giovanni Bresadola ITA 2001
47 Adam Niżnik POL 2002
48 Mikhail Purtov RUS 2002
49 Sandro Hauswirth SUI 2000
50 Tomasz Pilch POL 2000
51 Zak Mogel SLO 2001
52 Mathis Contamine FRA 2001
53 Kacper Juroszek POL 2001
54 David Haagen AUT 2002
55 Tjas Grilc SLO 2001
56 Mark Hafnar SLO 2002
57 Peter Resinger AUT 2000
58 Kilian Maerkl GER 2000
59 Jernej Presecnik SLO 2002
60 Philipp Raimund GER 2000
61 Sander Vossan Eriksen NOR 2000
62 Jonathan Learoyd FRA 2000
63 Luca Roth GER 2000
64 Marco Woergoetter AUT 2002
65 Dominik Peter SUI 2001

 

Składy kadr:

  • Austria: Josef Ritzer, David Haagen, Peter Resinger, Marco Woergoetter
  • Chiny: Xiaoyang Zhou, Honglin Zhu, 
  • Czechy: Jakub Sikola, Sebastian Kellermann, Radek Rydl, Benedikt Holub
  • Estonia: Kevin Maltsev
  • Finlandia: Vilho Palosaari, Mico Ahonen, Arttu Pohjola, Jonne Vetelainen
  • Francja: Enzo Milsei, Valentin Foubert, Mathis Contamine, Jonathan Learoyd
  • Gruzja: Alan Gobozovi
  • Japonia: Tatsunao Kobayashi, Sota Kudo, Shinnosuke Fujita, Ren Nikaido
  • Kanada: Stephane Trembley
  • Korea Południowa: Sungwoo Cho
  • Niemcy: Claudio Haas, Kilian Maerkl, Philipp Raimund,, Luca Roth
  • Norwegia: Bendik Jakobsen Heggli, Jo Roemme Mellingsaeter, Ole Kristian Baarset, Sander Vossan Eriksen
  • Polska: Mateusz Gruszka, Kacper Juroszek, Adam Niżnik, Tomasz Pilch
  • Rosja: Ilya Mankov, Danil Sadreev, Mikhail Purtov, Maksim Kolobov
  • Rumunia: Andrej Feldorean, Daniel Andrei Cacina
  • Słowenia: Tjas Grilc, Mark Hafnar, Jernej Presecnik, Zak Mogel
  • Stany Zjednoczone: Greyson Scharffs, Erik Belshaw, Decker Dean, Andrew Urlaub
  • Szwajcaria: Olan Lacroix, Lars Kindlimann, Sandro Hauswirth, Dominik Peter
  • Szwecja: Jonathan Swedberg
  • Ukraina: Yurii Yaniuk, Anton Korchuk
  • Węgry: Florian Molnar
  • Wielka Brytania: Sam Bolton
  • Włochy: Mattia Galiani, Francesco Cecon, Daniel Moroder, Giovanni Bresadola

 

Tekstowa relacja LIVE (FIS):

 

Informacje z naszego Twittera:

 

informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz