Wokół Skoczni: Ammann z bałwanem, radość Morgensterna
Skocznia w Ruce (fot. Martyna Ostrowska)

Wokół Skoczni: Ammann z bałwanem, radość Morgensterna

Witamy w kolejnym posezonowym wydaniu „Wokół skoczni”. Sprawdźcie co działo się w skokowym świecie w ostatnim tygodniu.

 

Zakończenie służby

Z zakończenia służby wojskowej melduje się fiński skoczek Eetu Nousiainen. Za Finem niezbyt dobra zima jeśli chodzi o wyniki sportowe, ale może właśnie było to spowodowane innymi obowiązkami. Teraz sympatyczny skoczek może się już skupić w stu procentach na sporcie, a my mamy nadzieję, że będziemy go częściej widzieć w zawodach Pucharu Świata …  najlepiej w drugiej serii 🙂 

 

 

Niemiecki trening

Constantin Schmid, który ma za sobą najlepszy sezon w karierze, widać tęskni już za skokami. Niemiec podzielił się z fanami filmikiem ze swojego treningu..w domu oczywiście. 

 

Znudzony Austriak

Czas w domu spędza też Clemens Leitner. Najlepszy skoczek Pucharu Kontynentalnego wrzucił na swojego instagrama zabawny filmik, sprawdźcie sami.

 

Teamwork!

Jak spędzają czas nasze dziewczyny? Razem z jednak osobno biorą udział w słynnym instagramowym wyzwaniu. Sprawdźcie na filmiku ich trenera, Łukasza Kruczka.

 

Wellinger już w domu

Z domu melduje się Andreas Wellinger, który udał się na wakacje do Australii. Niemiec z powodu aktualnej sytuacji miał problemy z powrotem do kraju na szczęście wrócił cały i zdrowy.

 

Zimowa aura w Szwajcarii

Trochę inna aura panuje w Szwajcarii. Simon Ammann nadal lepi bałwany. Piękną mają Szwajcarzy zimę tej wiosny 🙂

 

Rodzinny Hula

Czas z rodziną (oczywiście w domu) spędza również nasz reprezentant Stefan Hula.

 

 

Kolejny Norweg vlogerem

Kojarzycie vlogi Johana Andre Forfanga? Jego kolega z drużyny, Joacim Ødegård Bjøreng pokusił się o swój kanał na Youtube. Efekty sprawdźcie sami.

 

Radość Morgensterna

Jak informowaliśmy wczoraj TUTAJ, Austriacy mają nowego trenera. Swoją radością postanowił się podzielić Thomas Morgenstern, który miał okazję startować z nowym szkoleniowcem. 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz