PK Willingen: Zniszczoł i Wohlgenannt najlepsi na treningach
Aleksander Zniszczoł (fot. Julia Piątkowska)

PK Willingen: Zniszczoł i Wohlgenannt najlepsi na treningach

Aleksander Zniszczoł oddał najlepszy skok w pierwszym treningu poprzedzającym piątkowy konkurs Pucharu Kontynentalnego w niemieckim Willingen. W drugiej rundzie na czele stawki uplasował się reprezentant Austrii, Ulrich Wohlgenannt. Obaj skoczkowie uzyskali w swoich próbach 147,5 metra.

 

Wyniki pierwszego treningu:

  zawodnik kraj belka odległość punkty
1 Aleksander Zniszczoł POL 20 147,5 m 78.1
2 Anders Haare NOR 20 146,0 m 75.2
3 Cene Prevc SLO 18 140,5 m 74.0
4 Paweł Wąsek POL 20 142,5 m 68.7
5 Junshiro Kobayashi JPN 18 136,5 m 66.6
6 Ulrich Wohlgenannt AUT 20 139,5 m 66.3
7 Stefan Rainer AUT 20 140,5 m 65.1
8 Sondre Ringen NOR 20 139,5 m 63.2
9 Roman Sergeevich Trofimov RUS 18 134,5 m 60.3
10 Sander Vossan Eriksen NOR 18 132,5 m 59.6
11 Anders Ladehaug NOR 18 130,5 m 59.4
12 Robin Pedersen NOR 20 135,0 m 57.9
13 Timon-Pascal Kahofer AUT 20 136,5 m 56.7
14 Decker Dean USA 18 129,0 m 56.3
15 Richard Freitag GER 20 134,0 m 56.2
16 Tjas Grilc SLO 18 130,0 m 55.8
17 Stefan Hula POL 20 136,0 m 55.3
18 Lovro Kos SLO 20 133,5 m 54.8
19 Markus Schiffner AUT 20 134,0 m 54.5
20 Jernej Damjan SLO 20 133,5 m 54.1
21 Anze Semenic SLO 18 128,5 m 53.4
22 Maciej Kot POL 20 133,0 m 53.2
22 Vitaliy Kalinichenko UKR 20 133,5 m 53.2
24 Adrian Sell GER 18 126,5 m 52.3
25 Alex Insam ITA 18 125,5 m 50.3
26 Clemens Leitner AUT 20 132,0 m 49.4
27 Rok Justin SLO 20 132,0 m 49.2
28 Kilian Maerkl GER 20 130,0 m 48.6
29 Maximilian Steiner AUT 20 130,5 m 48.5
30 Jarkko Maatta FIN 20 131,5 m 47.3
31 Philipp Raimund GER 20 128,0 m 46.0
32 Eetu Nousiainen FIN 20 131,0 m 45.5
32 Luca Roth GER 18 121,5 m 45.5
34 Yuken Iwasa JPN 18 122,0 m 44.1
35 Sandro Hauswirth SUI 18 124,0 m 43.0
36 Filip Sakala CZE 18 122,5 m 42.6
37 Muhammed Ali Bedir TUR 18 122,5 m 40.9
38 Casey Larson USA 18 123,0 m 40.3
39 Marinus Kraus GER 18 126,0 m 39.0
40 David Siegel GER 18 118,0 m 38.7
41 Andreas Schuler SUI 18 114,5 m 37.2
42 Peter Resinger AUT 20 123,5 m 36.1
43 Mikhail Maksimochkin RUS 18 116,5 m 32.3
44 Vojtech Stursa CZE 18 117,0 m 32.0
45 Paul Winter GER 18 120,5 m 30,7
46 Andreas Granerud Buskum NOR 20 118,5 m 29,8
47 Matthew Soukup CAN 18 114,0 m 29,7
48 Fatih Arda Ipcioglu TUR 18 116,5 m 29.0
49 Sebastian Rombach GER 18 121,0 m 28,8
50 Paul Brasme FRA 18 116,0 m 28,7
51 Benedikt Holub CZE 18 114,0 m 26,6
52 Tim Fuchs GER 18 114,5 m 24,5
53 Yevhen Marusiak UKR 18 114,5 m 23,4
54 Patrick Gasienica USA 18 112,5 m 20,1
55 Andrei Feldorean ROU 18 105,5 m 17.0
56 Cedrik Weigel GER 18 113,0 m 16,2
57 Daniel Andrei Cacina ROU 18 107,5 m 15,1
58 Nikita Devyatkin KAZ 18 109,0 m 14,5
59 Justin Lisso GER 18 111,5 m 14,3
60 Nicolae Sorin Mitrofan ROU 18 106,0 m 14.0
61 Muhammet Irfan Cintimar TUR 18 104,5 m 7.0
62 Felix Hoffmann GER 18 100,5 m 3.0
63 Andrii Vaskul UKR 18 91,0 m 0.0
63 Nurshat Tursunzhanov KAZ 18 93,0 m 0.0
63 Sergey Kravtsov KAZ 18 82,0 m 0.0
63 Karol Niemczyk POL 18 85,0 m 0.0

 

Wyniki drugiego treningu:

  zawodnik kraj belka odległość punkty
1 Ulrich Wohlgenannt AUT 15 147,5 m 105.0
2 Anders Haare NOR 15 146,0 m 99.6
3 Sondre Ringen NOR 15 141,0 m 96.8
4 Cene Prevc SLO 17 147,5 m 93.2
5 Richard Freitag GER 15 142,0 m 92.8
6 Robin Pedersen NOR 15 141,5 m 90.3
7 Anze Semenic SLO 17 145,0 m 87.6
8 Jernej Damjan SLO 16 141,0 m 87.5
9 Eetu Nousiainen FIN 15 138,0 m 86.8
10 Markus Schiffner AUT 15 138,0 m 86.7
11 Roman Sergeevich Trofimov RUS 17 141,5 m 86.4
12 Paweł Wąsek POL 15 136,5 m 85.5
12 Timon-Pascal Kahofer AUT 16 142,0 m 85.5
14 Junshiro Kobayashi JPN 17 140,5 m 84.4
15 Stefan Rainer AUT 15 134,5 m 82.6
16 Decker Dean USA 17 139,5 m 82.0
17 Stefan Hula POL 16 140,0 m 81.9
17 Peter Resinger AUT 17 143,0 m 81.9
19 Anders Ladehaug NOR 17 135,5 m 79.7
20 Sander Vossan Eriksen NOR 17 137,0 m 78.8
21 Maciej Kot POL 15 135,5 m 78.7
22 Rok Justin SLO 16 137,0 m 78.6
23 Jarkko Maatta FIN 16 138,0 m 75.4
24 Yuken Iwasa JPN 17 135,0 m 73.0
25 Kilian Maerkl GER 17 139,0 m 72.6
26 Sandro Hauswirth SUI 17 134,5 m 69.7
27 Lovro Kos SLO 15 125,0 m 68.8
28 Clemens Leitner AUT 15 124,5 m 67.5
29 Maximilian Steiner AUT 15 124,5 m 57.4
30 Luca Roth GER 17 133,0 m 66.2
30 Filip Sakala CZE 17 133,0 m 66.2
32 Alex Insam ITA 17 128,5 m 63.0
33 Philipp Raimund GER 15 126,5 m 62.9
34 Justin Lisso GER 20 141,5 m 62.6
35 Adrian Sell GER 17 127,5 m 62.1
36 David Siegel GER 17 126,0 m 61.7
37 Casey Larson USA 17 126,5 m 59.9
38 Vojtech Stursa CZE 17 128,5 m 57.0
39 Tjas Grilc SLO 17 124,0 m 56.3
40 Andrei Feldorean ROU 17 125,5 m 56.2
41 Matthew Soukup CAN 17 125,0 m 55.1
42 Felix Hoffmann GER 20 137,5 m 54.9
43 Andreas Schuler SUI 17 121,0 m 54.4
44 Andreas Granerud Buskum NOR 15 121,0 m 53.3
45 Vitaliy Kalinichenko UKR 15 118,5 m 51.7
46 Yevhen Marusiak UKR 20 130,0 m 51.0
47 Benedikt Holub CZE 17 125,0 m 50.9
48 Muhammed Ali Bedir TUR 20 134,5 m 49.1
49 Mikhail Maksimochkin RUS 17 122,5 m 48.1
50 Nicolae Sorin Mitrofan ROU 17 120,5 m 47.9
51 Paul Winter GER 20 128,5 m 47.1
52 Paul Brasme FRA 20 131,5 m 47.0
53 Faith Arda Ipcioglu TUR 20 130,0 m 44.7
54 Sebastian Rombach GER 20 127,0 m 43.7
55 Daniel Andrei Cacina ROU 20 124,0 m 42.1
56 Patrick Gasienica USA 20 128,5 m 41.3
56 Cedrik Weigel GER 20 124,5 m 41.3
58 Marinus Kraus GER 20 122,0 m 40.0
59 Tim Fuchs GER 20 132,0 m 39.8
60 Nikita Devyatkin KAZ 20 118,5 m 30,8
61 Muhammet Irfan Cintimar TUR 17 103,5 m 20,4
62 Nurshat Tursunzhanov KAZ 17 95,0 m 4,1
63 Andrii Vaskul UKR 17 93,5 m 3,1
64 Sergey Kravtsov KAZ 17 88,0 m 0.0
64 Karol Niemczyk POL 20 98,0 m 0.0
DNS Aleksander Zniszczoł POL

 

Bartosz Leja,
informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz