MŚ Juniorów Lahti: 52 skoczkinie i 66 skoczków na listach startowych treningów [LIVE]
Kompleks skoczni 'Salpausselka' w Lahti (fot. Anna Trybuś)

MŚ Juniorów Lahti: 52 skoczkinie i 66 skoczków na listach startowych treningów [LIVE]

Już podczas wtorkowych treningów, skoczkinie oraz skoczkowie rywalizujący w Mistrzostwach Świata Juniorów będą mieli okazję przetestować normalną skocznię Salpausselkä (HS-100) w Lahti. Na starcie pojawią się 52 zawodniczki i 66 zawodników. Na liście startowej widnieją także nazwiska Polek i Polaków, jednak start podopiecznych trenera Zbigniewa Klimowskiego jest zagrożony ze względu na pozytywny przypadek testu na koronawiusa. Zapraszamy do relacji zmagań w Kraju Tysiąca Jezior.

 

Program zawodów:

  • 9 lutego 2021 r. (wtorek):
    • 15:00 – oficjalny trening kobiet,
    • 17:00 – oficjalny trening mężczyzn.
  • 11 lutego 2021 r. (czwartek):
    • 08:00 – seria próbna kobiet,
    • 09:00 – konkurs indywidualny kobiet.
    • 16:00 – seria próbna mężczyzn,
    • 17:00 – konkurs indywidualny mężczyzn.
  • 12 lutego 2021 r. (piątek):
    • 16:00 – seria próbna.
    • 17:00 – konkursy drużynowe kobiet i mężczyzn.

Tekstowa relacja LIVE będzie dostępna na SkokiPolska.pl (poniżej) oraz na naszym Twitterze.

 

Lista startowa treningów kobiet:

BIB zawodniczka kraj rocznik
1 Paige Jones USA 2002
2 Ingrid Hordvik Kleven NOR 2003
3 Jillian Highfill USA 2004
4 Lia Boehme GER 2005
5 Julia Tervahartiala FIN 2002
6 Frida Berger NOR 2004
7 Anastasiia Subbotina RUS 2004
8 Kurumi Ichinohe JPN 2004
9 Greta Pinzani ITA 2005
10 Ringo Miyajima JPN 2003
11 Riko Sakurai JPN 2003
12 Josephin Laue GER 2001
13 Annika Belshaw USA 2002
14 Samantha Macuga USA 2001
15 Frida Westman SWE 2001
16 Vilma Meis FIN 2002
17 Ayuka Kamoda JPN 2001
18 Alina Borodina RUS 2002
19 Aleksandra Barantceva RUS 2001
20 Mathilde Aarva Selbekk NOR 2004
21 Alessia Mitu-Cosca ROU 2004
22 Delia Anamaria Folea ROU 2004
23 Michelle Goebel GER 2004
24 Astrid Norstedt SWE 2001
25 Sahra Schuller AUT 2004
26 Pia Lilian Kuebler GER 2002
27 Martina Zanitzer ITA 2005
28 Emely Torazza SUI 2004
29 Martina Ambrosi ITA 2001
30 Nika Prevc SLO 2005
31 Jerneja Repinc Zupancic SLO 2002
32 Nika Vetrih SLO 2003
33 Nicole Konderla POL 2001
34 Hannah Wiegele AUT 2001
35 Wiktoria Przybyła POL 2004
36 Anna Shpyneva RUS 2002
37 Vanessa Moharitsch AUT 2002
38 Anna Twardosz POL 2001
39 Lucile Morat FRA 2001
40 Kamila Karpiel POL 2001
41 Veronika Jencova CZE 2004
42 Selina Freitag GER 2001
43 Julia Muehlbacher AUT 2004
44 Stepanka Ptackova CZE 2002
45 Irma Makhinia RUS 2002
46 Klara Ulrichova CZE 2004
47 Katra Komar SLO 2001
48 Jessica Malsiner ITA 2002
49 Thea Minyan Bjoerseth NOR 2003
50 Lisa Eder AUT 2001
51 Josephine Pagnier FRA 2002
52 Jerneja Brecl SLO 2001

Lista startowa treningów mężczyzn:

BIB zawodnik kraj rocznik
1 Tuomas Kinnunen FIN 2005
2 Johannes Aardal NOR 2004
3 Sota Kudo JPN 2002
4 Kasperi Valto FIN 2003
5 Frantisek Lejsek CZE 2002
6 Vilho Palosaari FIN 2004
7 Tatsunao Kobayashi JPN 2001
8 Iver Olaussen NOR 2002
9 Mico Ahonen FIN 2001
10 Maksim Alchikov RUS 2005
11 Adrian Thon Gundersrud NOR 2002
12 Landon Lee USA 2002
13 Shun Oi JPN 2001
14 Karel Rammo EST 2003
15 Andrea Campregher ITA 2001
16 Shana Kocher USA 2003
17 Daimatsu Takehana JPN 2001
18 Mattia Galiani ITA 2003
19 Eric Fuchs GER 2001
20 Radek Rydl CZE 2001
21 Olan Lacroix SUI 2001
22 Mark Hafnar SLO 2002
23 Mikhail Purtov RUS 2002
24 Adam Niżnik POL 2002
25 Erik Kapias SVK 2004
26 Jack White FRA 2001
27 Moise Alexandru Folea ROU 2005
28 Daniel Moroder ITA 2002
29 Yurii Yaniuk UKR 2002
30 Arkadiusz Jojko POL 2002
31 Luca Geyer GER 2002
32 Kacper Juroszek POL 2001
33 Mathis Contamine FRA 2001
34 Anton Korchuk UKR 2001
35 Florin Feroiu ROU 2004
36 Francesco Cecon ITA 2004
37 Petr Vaverka CZE 2001
38 Robert Stefan Sandulescu ROU 2003
39 Erik Belshaw USA 2004
40 Simon Spiewok GER 2002
41 Mateusz Gruszka POL 2001
42 Jan Habdas POL 2003
43 Krystof Hauser CZE 2002
44 Marco Woergoetter AUT 2002
45 Ren Nikaido JPN 2001
46 Daniel Andrei Cacina ROU 2001
47 Quirin Modricker GER 2001
48 Zak Mogel SLO 2001
49 Claudio Haas GER 2001
50 Alessandro Batby FRA 2001
51 Maksim Kolobov RUS 2002
52 Andrew Urlaub USA 2001
53 Arttu Pohjola FIN 2001
54 Valentin Foubert FRA 2002
55 Jernej Presecnik SLO 2002
56 Elias Medwed AUT 2002
57 Benjamin Oestvold NOR 2001
58 Rok Masle SLO 2004
59 Bendik Jakobsen Heggli NOR 2001
60 Niklas Bachlinger AUT 2001
61 Daniel Tschofenig AUT 2002
62 Dani Sadreev RUS 2003
63 Giovanni Bresadola ITA 2001
64 Jan Bombek SLO 2001
65 Dominik Peter SUI 2001
66 David Haagen AUT 2002

 

Składy kadr kobiet:

  • Austria: Lisa Eder, Julia Muehlbacher, Vanessa Moharitsch, Sahra Schuller, Hannah Wiegele.
  • Czechy: Klara Ulrichova, Stepanka Ptackova, Veronika Jencova.
  • Finlandia: Vilma Meis, Julia Tervahartiala, Annamaija Oinas, Alva Thors.
  • Japonia: Kurumi Ichinohe, Ayuka Kamoda, Machiko Kubota, Ringo Miyajima.
  • Niemcy: Lia Boehme, Selina Freitag, Michelle Goebel, Pia Lilian Kuebler, Josephin Laue.
  • Norwegia: Thea Minyan Bjoerseth, Mathilde Selbekk, Frida Berger, Ingrid Kleven.
  • Polska: Kamila Karpiel, Nicole Konderla, Wiktoria Przybyła, Anna Twardosz.
  • Słowenia: Jerneja Brecl, Katra Komar, Nika Prevc, Jerneja Repinc Zupancic, Nika Vetrih.
  • Stany Zjednoczone: Annika Belshaw, Jillian Highfill, Paige Jones, Samantha Macuga.
  • Szwajcaria: Emely Torazza.
  • Ukraina: Tetiana Pylypchuk.

 

Składy kadr mężczyzn:

  • Austria: Niklas Bachlinger, David Haagen, Elias Medwed, Daniel Tschofenig, Marco Woergoetter.
  • Czechy: Krystof Hauser, Frantisek Lejsek, Radek Rydl, Petr Vaverka.
  • Finlandia: Mico Ahonen, Tuomas Kinnunen, Vilho Palosaari, Arttu Pohjola, Kasperi Valto.
  • Japonia: Tatsunao Kobayashi, Sota Kudo, Ren Nikaido, Shun Oi, Daimatsu Takehana.
  • Niemcy: Eric Fuchs, Luca Geyer, Claudio Haas, Quirin Modricker, Simon Spiewok.
  • Norwegia: Johannes Aardal, Adrian Thon Gundersrud, Bendik Jakobsen Heggli, Benjamin Oestvold, Iver Olaussen. 
  • Polska: Mateusz Gruszka, Jan Habdas, Arkadiusz Jojko, Kacper Juroszek, Adam Niżnik.
  • Słowenia: Jan Bombek, Mark Hafnar, Rok Masle, Zak Mogel, Jernej Presecnik.
  • Stany Zjednoczone: Erik Belshaw, Hunter Gibson, Shane Kocher, Landon Lee, Andrew Urlaub.
  • Szwajcaria: Olan Lacroix, Dominik Peter.
  • Ukraina: Anton Korchuk, Yurii Yaniuk.

 

Tekstowa relacja LIVE z treningów kobiet (Berkutschi):

 

Tekstowa relacja LIVE z treningów mężczyzn (Berkutschi):

 

Informacje z naszego Twittera:

OOO

 

Bartosz Leja,
informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz