Wokół skoczni #86: poskakujący Żyła, progres Leyhe, odpoczynek Ammanna
Skocznie w Oberstdorfie (fot. Julia Piątkowska)

Wokół skoczni #86: poskakujący Żyła, progres Leyhe, odpoczynek Ammanna

W oczekiwaniu na ogromne emocje związane z Mistrzostwami Świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie, sprawdzamy co słychać w skokowym internecie. 

 

Podskakujący Żyła

Wiedzieliśmy, że Piotrek dobrze skacze, ale wiedzieliście, że tak też umie? Przygotowany na Oberstdorf w 100%.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

 

Letni Aalto

Nieprzyzwyczajony do wysokich temperatur Fin wita nas już z Oberstdorfu w prawie letniej odsłonie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antti Aalto (@antti.aalto)

 

Wellinger w rzece

Letnia pogoda rownież u Wellingera, którego niestety nie zobaczymy. Oberstdorfie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Andreas Wellinger (@andreaswellinger)

 

Progres Leyhe

Nie zobaczymy na mistrzostwach również kolegi Wellingera, Stephana Leyhe, ale dostrzegamy mały progresie w treningach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stephan Leyhe (@stephan.leyhe)

 

Peier i góry

Kolejnym wielkim nieobecnym w Niemczech jest brązowy medalista z Seefeld, Killian Peier. Szwajcarowi chyba nie jest najgorzej na tej rocznej pauzie 🙂

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Killian Peier (@killianpeier)

Odpoczynek Ammanna

Weteran skoków i uczestnik mistrzostw w Oberstdorfie znalazł sobie miejsce na odpoczynek na najbliższe dni.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Simon Ammann (@windrider1981)

 

Forfang i zorza

A takie widoki na u siebie Johan Andre-Forfang. Zazdrościmy bardzo!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Johann Forfang (@johannforfang)

 

Tęsknota Krafta

Wszyscy tęsknią za pełnymi trybunami, łącznie ze Stefanem Kraftem. Szczególnie w Zakopanem doskwierał Austriakowi brak kibiców.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez kraftstefan (@kraftstefan)

 

Cene z autem

Nową bryką od sponsora może pochwalić się Cena Prevc. Sezon dla Słoweńca jest bardzo udany, więc i nagroda w pełni zasłużona.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cene Prevc (@cprevc)

 

Boyd-Clowes spacerowicz

Kanadyjczyk wybrał się na błogi spacer po swoim „europejskim domu” w ramach relaksu przed mistrzostwami.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mackenzie Boyd-Clowes (@mackenskibc)

 

Informacja: Instagram

Anna Trybuś

Podziel się:

Dodaj komentarz