PK Czajkowski: Przed skoczkami dwa finałowe konkursy indywidualne [LIVE]
Kompleks skoczni Śnieżynka w Czajkowskim (fot. FIS Ski Jumping Chaikovsky)

PK Czajkowski: Przed skoczkami dwa finałowe konkursy indywidualne [LIVE]

Rywalizacja w Pucharze Kontynentalnym wkracza na ostatnią prostą. Wprawdzie triumf w klasyfikacji generalnej zapewnił już sobie nieobecny w Rosji Markus Schiffner, to wciąż otwarta zostaje kwestia trzeciego stopnia podium w „generalce”. Nie bez znaczenia będą także konkursowe triumfy na dużej skoczni Śnieżynka (HS-140) w Czajkowskim. Tym bardziej, że już w treningach świetnie prezentowali się Polacy.

 

Nowy program zawodów:

  • 28 marca 2021 r. (niedziela):
    • 11:00 – seria próbna, HS-140,
    • 12:00 – pierwszy konkurs indywidualny, HS-140,
    • 13:00 – drugi konkurs indywidualny, HS-140.

Tekstowa relacja LIVE będzie dostępna na SkokiPolska.pl (poniżej) oraz na naszym Twitterze.

 

Lista startowa pierwszego niedzielnego konkursu:

BIB zawodnik kraj rocznik miejsce w PK
1 Vladislav Mustafin RUS 2000
2 Vadim Shishkin RUS 1995
3 Ilmir Hazetdinov RUS 1991
4 Kiril Kotik RUS 1998
5 Aleksandr Bazhenov RUS 1995
6 Mikhail Purtov RUS 2002
7 Nicolae Sorin Mitrofan ROU 1999
8 Sergey Kravtsov KAZ 2002
9 Andrei Feldorean ROU 2000
10 Muhammed Ali Bedir TUR 2000
11 Danil Sadreev RUS 2003
12 Nikita Devyatkin KAZ 1999
13 Fatih Arda Ipcioglu TUR 1997
14 Nurshat Tursunzhanov KAZ 2003
15 Sungwoo Cho KOR 2000
16 Muhammet Irfan Cintimar TUR 1997
17 Daniel Andrei Cacina ROU 2001
18 Ilya Mankov RUS 2003
19 Andreas Alamommo FIN 1998 85.
20 Maximilian Ortner AUT 2002 85.
21 Eetu Merilaeinen FIN 1997 76.
22 Kalle Heikkinen FIN 1999 75.
23 Mikhail Maksimochkin RUS 1993 64.
24 Elias Medwed AUT 2002 60.
25 Adrian Sell GER 1998 55.
26 Luca Roth GER 2000 55.
27 David Haagen AUT 2002 51.
28 David Siegel GER 1996 45.
29 Kilian Maerkl GER 2000 39.
30 Daniel Tschofenig AUT 2002 25.
31 Richard Freitag GER 1991 21.
32 Tomasz Pilch POL 2000 18.
33 Paweł Wąsek POL 1999 17.
34 Stefan Hula POL 1986 13.
35 Maciej Kot POL 1991 10.
36 Aleksander Zniszczoł POL 1994 7.
37 Stefan Rainer AUT 1999 6.
38 Maximilian Steiner AUT 1996 5.
39 Manuel Fettner AUT 1985 4.

 

Składy kadr:

  • Austria: Manuel Fettner, David Haagen, Elias Medwed, Maximilian Ortner, Stefan Rainer, Maximilian Steiner, Daniel Tschofenig.
  • Finlandia: Andreas Alamommo, Kalle Heikkinen, Eetu Merilaeinen.
  • Kazachstan: Nikita Devyatkin, Sergey Kravtsov, Nurshat Tursunzhanov.
  • Korea Południowa: Sungwoo Cho.
  • Niemcy: Richard Freitag, Kilian Maerkl, Luca Roth, Adrian Sell, David Siegel.
  • Polska: Stefan Hula, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł.
  • Rosja: Aleksandr Bazhenov, Ilmir Hazetdinov, Kiril Kotik, Mikhail Maksimochkin, Ilya Mankov, Vladislav Mustafin, Mikhail Purtov, Danil Sadreev, Vadim Shishkin.
  • Rumunia: Daniel Andrei Cacina, Andrei Feldorean, Nicolae Sorin Mitrofan.
  • Turcja: Muhammed Ali Bedir, Muhammet Irfan Cintimar, Fatih Arda Ipcioglu.

 

Tekstowa relacja LIVE (Berkutschi) – pierwszy konkurs:

 

Tekstowa relacja LIVE (Berkutschi) – drugi konkurs:

 

Informacje z naszego Twittera:

 

Bartosz Leja,
informacja własna

 

Podziel się:

Dodaj komentarz