Terminarz:
Data (dzień) | Miejsce | Skocznia | Zwycięzca |
30.12.2016 (piątek) | Oberstdorf (Niemcy) > | HS-137 | S. Kraft |
01.01.2017 (niedziela) | Ga-Pa (Niemcy) > | HS-140 | D.A. Tande |
04.01.2017 (środa) | Innsbruck (Austria) > | HS-130 | D.A. Tande |
06.01.2017 (piątek) | Bischofshofen (Austria) > | HS-140 | K. Stoch |
Indywidualna klasyfikacja generalna:
zawodnik | kraj | punkty | status | |
1 | Kamil Stoch | POL | 997,8 | |
2 | Piotr Żyła | POL | 962,5 | -35,3 |
3 | Daniel Andre Tande | NOR | 941,8 | -56,0 |
4 | Maciej Kot | POL | 934,3 | -63,5 |
5 | Manuel Fettner | AUT | 926,8 | -71,0 |
6 | Stefan Kraft | AUT | 926,5 | -71,3 |
7 | Markus Eisenbichler | GER | 924,4 | -73,4 |
8 | Stephan Leyhe | GER | 911,1 | -86,7 |
9 | Domen Prevc | SLO | 908,8 | -89,0 |
10 | Andreas Stjernen | NOR | 900,3 | -97,5 |
11 | Richard Freitag | GER | 897,1 | -100,7 |
12 | Evgeniy Klimov | RUS | 894,1 | -103,7 |
13 | Vincent Descombes Sevoie | FRA | 889,5 | -108,3 |
14 | Peter Prevc | SLO | 887,5 | -110,3 |
15 | Dawid Kubacki | POL | 875,6 | -122,2 |
16 | Jakub Janda | CZE | 858,3 | -139,5 |
17 | Andreas Kofler | AUT | 856,4 | -141,4 |
18 | Karl Geiger | GER | 856,0 | -141,8 |
19 | Michael Hayboeck | AUT | 844,8 | -153,0 |
20 | Stefan Hula | POL | 843,2 | -154,6 |
21 | Markus Schiffner | AUT | 832,5 | -165,3 |
22 | Andreas Wellinger | GER | 758,8 | -239,0 |
23 | Jurij Tepes | SLO | 753,2 | -244,6 |
24 | Cene Prevc | SLO | 721,2 | -276,6 |
25 | Daiki Ito | JPN | 711,4 | -286,4 |
26 | Robert Johansson | NOR | 708,2 | -289,6 |
27 | Jernej Damjan | SLO | 702,2 | -295,6 |
28 | Anders Fannemel | NOR | 662,2 | -335,6 |
29 | Noriaki Kasai | JPN | 608,7 | -389,1 |
30 | Roman Koudelka | CZE | 577,4 | -420,4 |
31 | Jan Ziobro | POL | 557,9 | -439,9 |
32 | Halvor Egner Granerud | NOR | 539,9 | -457,9 |
33 | Jarkko Maeaettae | FIN | 533,4 | -464,4 |
34 | Taku Takeuchi | JPN | 512,4 | -485,4 |
35 | Severin Freund | GER | 508,1 | -489,7 |
36 | Andreas Wank | GER | 499,4 | -498,4 |
37 | Florian Altenburger | AUT | 497,5 | -500,3 |
38 | Vojtech Stursa | CZE | 483,4 | -514,4 |
39 | Elias Tollinger | AUT | 423,7 | -574,1 |
40 | Mackenzie Boyd-Clowes | CAN | 337,6 | -660,2 |
41 | Denis Kornilov | RUS | 334,0 | -663,8 |
42 | Lukas Hlava | CZE | 312,4 | -685,4 |
43 | Ryoyu Kobayashi | JPN | 305,3 | -692,5 |
44 | Simon Ammann | SUI | 303,0 | -694,8 |
45 | Kevin Bickner | USA | 302,7 | -695,1 |
46 | Dimitry Vassiliev | RUS | 288,8 | -709,0 |
47 | Anze Semenic | SLO | 282,6 | -715,2 |
48 | Pius Paschke | GER | 240,2 | -757,6 |
49 | Tom Hilde | NOR | 229,4 | -768,4 |
50 | Klemens Murańka | POL | 200,3 | -797,5 |
51 | Constantin Schmid | GER | 197,9 | -799,9 |
52 | Vladimir Zografski | BUL | 190,3 | -807,5 |
53 | Sebastian Colloredo | ITA | 114,4 | -883,4 |
Antti Aalto | FIN | 114,4 | -883,4 | |
55 | Michael Glasder | USA | 103,2 | -894,6 |
56 | Clemens Aigner | AUT | 100,7 | -897,1 |
57 | Thomas Hofer | AUT | 97,7 | -900,1 |
58 | William Rhoads | USA | 96,7 | -901,1 |
Kento Sakuyama | JPN | 96,7 | -901,1 | |
60 | Ronan Lamy Chappuis | FRA | 93,9 | -903,9 |
61 | Daniel Huber | AUT | 92,3 | -905,5 |
62 | Tomas Vancura | CZE | 88,2 | -909,6 |
63 | Jan Matura | CZE | 87,3 | -910,5 |
64 | Philipp Aschenwald | AUT | 85,8 | -912,0 |
65 | Alex Insam | ITA | 84,0 | -913,8 |
Przeczytaj więcej:
- TCS Bischofshofen: Stoch wygrywa Turniej, Żyła wskakuje na podium! (06.01.2017) >>>
- TCS Innsbruck: Tande wygrywa, Stoch czwarty, finałowa seria odwołana! (03.01.2017) >>>
- TCS Ga-Pa: Tande wygrywa, Stoch drugi z koszulką lidera Turnieju! (01.01.2017) >>>
- TCS Ga-Pa: Konkursowe pojedynki, Stoch vs Eisenbichler! (lista startowa) (31.12.2016) >>>
- TCS Ga-Pa: Eisenbichler wygrywa kwalifikacje, w konkursie powalczy ze Stochem! (31.12.2016) >>>
- TCS Ga-Pa: Tande i Eisenbichler na czele treningów, Stoch dwukrotnie czwarty (31.12.2016) >>>
- Oberstdorf 2016 w liczbach - fakty i ciekawostki (30.12.2016) >>>
- "Góra Cieni" w Oberstdorfie wywróżyła skoczkom szanse (30.12.2016) >>>
- TCS Oberstdorf: Kraft wygrywa, Stoch na drugim stopniu podium! (30.12.2016) >>>
- TCS Oberstdorf: Czas na pierwszy konkurs, kto zostanie liderem Turnieju? (30.12.2016) >>>
- Tande wygra TCS? Hannawald: “Przekroczył pewną granicę” (30.12.2016) >>>
- TCS Oberstdorf: Tande wygrywa kwalifikacje, Stoch tuż za nim! (29.12.2016) >>>
- TCS Oberstdorf: Świetne skoki Kamila Stocha w oficjalnych treningach! (29.12.2016) >>>
- Faworyci TCS według bukmacherów - Złoty Orzeł dla Tande czy Stocha? (29.12.2016) >>>
- Anty-faworyci, czyli kto nie wygra Turnieju Czarodziejów Skoczni, felieton (29.12.2016) >>>
- Turniej Czterech Skoczni - rekordziści, polskie sukcesy, system KO (29.12.2016) >>>
- Organizatorzy gotowi do rozpoczęcia 65. Turnieju Czterech Skoczni (23.12.2016) >>>