Reprezentowany kraj: Słowenia
Data i miejsce urodzenia: 12.03.1996 r. (Kranj, Słowenia)
Wzrost: 170 cm
Waga: 56 kg
Trenerzy (chronologicznie): Gorazd Pogorelčnik, Anže Obreza, Gorazd Bertoncelj, Goran Janus, Igor Medved, Robert Hrgota
Klub: SK Triglav Kranj
Debiut w zawodach FIS (ind.): 06.02.2011 r. – Kranj, FIS Cup (15. miejsce)
Debiut w PŚ (ind.): 21.03.2014 r. – Planica (16. miejsce)
Pierwsze punkty PŚ (ind.): 21.03.2014 r. – Planica (16. miejsce)
Pierwsze podium PŚ (ind.): 30.01.2022 r. – Willingen (3. miejsce)
Pierwsze zwycięstwo w PŚ (ind.): –
Zwycięstwa w PŚ (ind.): 0
Miejsca na podium PŚ (ind.): 1: 0/0/1
Miejsca na podium PŚ (druż.): 5: 1/3/1
Miejsca na podium LGP (ind.): 0: 0/0/0
Miejsca na podium LGP (druż.): 1: 0/1/0
Miejsca na podium PK (ind.): 14: 2/5/7
Miejsca na podium LPK (ind.): 6: 3/3/0
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 9: 3/2/4
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 15: 7/4/4
Miejsca na podium FIS Cup (ind.): 9: 3/2/4
Miejsca na podium Alpen Cup (ind.): 15: 7/4/4
Rekord życiowy: 243,5 m – Vikersund (11.03.2013 r. – Mistrzostwa Świata w lotach, jako przedskoczek) / 232,5 m – Planica (26.03.2021 r. – Puchar Świata)
Osiągnięcia indywidualne:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 12. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata:
- 9. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia duża)
- 15. miejsce – Oberstdorf 2021 (skocznia normalna)
- 43. miejsce – Lahti 2017 (skocznia normalna)
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 9. miejsce – Val di Fiemme / Predazzo 2014
- 11. miejsce – Liberec 2013
- 12. miejsce – Ałmaty 2015
- Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:
- 1. miejsce – Rasnov 2013
- Puchar Świata (klasyfikacja generalna):
- 33. miejsce – sezon 2019/2020
- 38. miejsce – sezon 2020/2021
- 40. miejsce – sezon 2016/2017
- 59. miejsce – sezon 2014/2015
- 70. miejsce – sezon 2013/2014
- Puchar Świata w lotach (klasyfikacja generalna):
- 27. miejsce – sezon 2020/2021
- 41. miejsce – sezon 2016/2017
- Turniej Czterech Skoczni:
- 24. miejsce – 65. TCS 2016/2017
- 26. miejsce – 69. TCS 2020/2021
- 40. miejsce – 70. TCS 2021/2022
- 45. miejsce – 68. TCS 2019/2020
- Turniej Raw Air:
- 4. miejsce – 5. edycja / 2022
- Turniej Planica 7:
- 46. miejsce – 3. edycja / 2021
- 54. miejsce – 1. edycja / 2018
- Turniej Titisee-Neustadt Five:
- 21. miejsce – 1. edycja / 2020
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 3. miejsce – Willingen 2022
- Letnie Grand Prix (klasyfikacja generalna):
- 17. miejsce – 2021
- 52. miejsce – 2014
- Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 5. miejsce – sezon 2020/2021
- 14. miejsce – sezon 2016/2017
- 16. miejsce – sezon 2013/2014
- 18. miejsce – sezon 2019/2020
- 34. miejsce – sezon 2015/2016
- 47. miejsce – sezon 2012/2013
- 57. miejsce – sezon 2017/2018
- 66. miejsce – sezon 2018/2019
- 87. miejsce – sezon 2014/2015
- Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Falun 2014
- (2) 3. miejsce – Zakopane 2014
- (3) 3. miejsce – Zakopane 2014
- (4) 3. miejsce – Czajkowski 2016
- (5) 1. miejsce – Vikersund 2016
- (6) 1. miejsce – Vikersund 2016
- (7) 2. miejsce – Vikersund 2016
- (8) 3. miejsce – Czajkowski 2018
- (9) 3. miejsce – Willingen 2021
- (10) 2. miejsce – Willingen 2021
- (11) 2. miejsce – Klingenthal 2021
- (12) 2. miejsce – Klingenthal 2021
- (13) 3. miejsce – Zakopane 2021
- (14) 3. miejsce – Zakopane 2021
- Letni Puchar Kontynentalny (klasyfikacja generalna):
- 2. miejsce – 2014
- 9. miejsce – 2019
- 11. miejsce – 2020
- 14. miejsce – 2012
- 21. miejsce – 2015
- 60. miejsce – 2013
- Letni Puchar Kontynentalny (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Lillehammer 2012
- (2) 2. miejsce – Kranj 2014
- (3) 2. miejsce – Kranj 2014
- (4) 1. miejsce – Wisła 2014
- (5) 1. miejsce – Kuopio 2014
- (6) 1. miejsce – Kuopio 2014
- FIS Cup (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2011/2012
- 9. miejsce – sezon 2018/2019
- 15. miejsce – sezon 2019/2020
- 37. miejsce – sezon 2017/2018
- 50. miejsce – sezon 2015/2016
- 100. miejsce – sezon 2013/2014
- 156. miejsce – sezon 2012/2013
- 180. miejsce – sezon 2010/2011
- FIS Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Predazzo 2012
- (2) 1. miejsce – Liberec 2012
- (3) 3. miejsce – Planica 2016
- (4) 3. miejsce – Rastbüchl 2018
- (5) 3. miejsce – Zakopane 2019
- (6) 1. miejsce – Planica 2019
- (7) 1. miejsce – Planica 2019
- (8) 3. miejsce – Szczuczyńsk 2019
- (9) 2. miejsce – Szczuczyńsk 2019
- Alpen Cup (klasyfikacja generalna):
- 1. miejsce – sezon 2012/2013
- 2. miejsce – sezon 2014/2015
- 4. miejsce – sezon 2013/2014
- 8. miejsce – sezon 2011/2012
- 51. miejsce – sezon 2015/2016
- Alpen Cup (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 1. miejsce – Einsiedeln 2012
- (2) 2. miejsce – Oberstdorf 2012
- (3) 2. miejsce – Oberstdorf 2012
- (4) 1. miejsce – Seefeld 2012
- (5) 1. miejsce – Seefeld 2012
- (6) 1. miejsce – Planica 2013
- (7) 3. miejsce – Chaux-Neuve 2013
- (8) 3. miejsce – Oberwiesenthal 2013
- (9) 3. miejsce – Oberwiesenthal 2013
- (10) 3. miejsce – Seefeld 2013
- (11) 2. miejsce – Kranj 2014
- (12) 2. miejsce – Oberwiesenthal 2015
- (13) 1. miejsce – Oberwiesenthal 2015
- (14) 1. miejsce – Kranj 2015
- (15) 1. miejsce – Kranj 2015
Największe osiągnięcia drużynowe:
- Zimowe Igrzyska Olimpijskie:
- 2. miejsce – Pekin / Zhangjiakou 2022 (skocznia duża)
- Mistrzostwa Świata Juniorów:
- 1. miejsce – Liberec 2013
- Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:
- 1. miejsce – Rasnov 2013
- 2. miejsce – Rasnov 2013 (konkurs drużyn mieszanych)
- Puchar Świata (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Lahti 2020
- (2) 2. miejsce – Rasnov 2021 (konkurs drużyn mieszanych)
- (3) 3. miejsce – Wisła 2021
- (4) 1. miejsce – Willingen 2022 (konkurs drużyn mieszanych)
- (5) 2. miejsce – Lahti 2022
- Letnie Grand Prix (konkursowe podia, chronologicznie):
- (1) 2. miejsce – Czajkowski 2021 (konkurs drużyn mieszanych)