Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
12.09.2020 (sobota) PyeongChang (Korea Pd.)
HS-109 (K-98) indywidualne
odwołane
13.09.2020 (niedziela) PyeongChang (Korea Pd.)
HS-109 (K-98) indywidualne
odwołane
03.10.2020 (sobota) Rasnov (Rumunia)
za odwołane w Villach
HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Yevhen Marusiak UKR
04.10.2020 (niedziela) Rasnov (Rumunia)
za odwołane w Villach
HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Vitaliy Kalinichenko UKR
12.12.2020 (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Niklas Bachlinger AUT 
13.12.2020 (niedziela) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Niklas Bachlinger AUT 
09.01.2021 (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Elias Medwed AUT
10.01.2021 (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >
 Elias Medwed AUT
19.01.2021 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
dodatkowe >
 
20.01.2021 (niedziela) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
dodatkowe >
 
23.01.2021 (sobota) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane >
 –
24.01.2021 (niedziela) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane >
 –
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny)
HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane >
 –
06.02.2021 (sobota) Lahti (Finlandia) HS-100 (K-90) indywidualne  
07.02.2021 (niedziela) Lahti (Finlandia) HS-100 (K-90) indywidualne  
20.02.2021 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
21.02.2021 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
27.02.2021 (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  
28.02.2021 (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata
1 Niklas Bachlinger 2001 AUT 232  
2 Stefan Huber 1994 AUT 215 -17
2 Elias Medwed 2002 AUT 215 -17
4 Yevhen Marusiak 2000 UKR 180 -52
5 Stefan Rainer 1999 AUT 160 -72
6 Clemens Aigner 1993 AUT 139 -93
7 Andreas Schuler 1995 SUI 131 -101
8 Nicolae Sorin Mitrofan 1999 ROU 125 -107
9 Jernej Presecnik 2002 SLO 120 -112
9 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 120 -112
11 Vitaliy Kalinichenko 1993 UKR 114 -118
12 Andrei Feldorean 2000 ROU 110 -122
12 Benedikt Holub 2000 CZE 110 -122
12 Maximilian Ortner 2002 AUT 110 -122
15 David Haagen 2002 AUT 96 -136
16 Rok Masle 2004 SLO 90 -142
17 Daniel Andrei Cacina 2001 ROU 85 -147
18 Tomasz Pilch 2000 POL 81 -151
19 Jakub Sikola 2001 CZE 76 -156
20 Marco Woergoetter 2002 AUT 69 -163
21 Krystof Hauser 2002 CZE 68 -164
22 Claudio Haas 2001 GER 61 -171
22 Daniel Tschofenig 2002 AUT 61 -171
24 Radek Selcer 2001 CZE 58 -174
25 Philipp Raimund 2000 GER 56 -176
26 Felix Hoffmann 1997 GER 51 -181
27 Mika Schwann 1999 AUT 50 -182
27 Valentin Foubert 2002 FRA 50 -182
29 Decker Dean 2000 USA 49 -183
30 Andrii Vaskul 1999 UKR 48 -184
31 Andrew Urlaub 2001 USA 46 -186
32 Erik Belshaw 2004 USA 44 -188
32 Mihnea Alexandru Spulber 2000 ROU 44 -188
34 Petr Vaverka 2003 CZE 40 -192
34 Robert Stefan Sandulescu 2003 ROU 40 -192
34 Peter Resinger 2000 AUT 40 -192
37 Sandro Hauswirth 2000 SUI 38 -194
38 Florin Feroiu 2004 ROU 34 -198
39 Anton Korchuk 2004 UKR 32 -200
40 Csaba Szabo 2004 ROU 31 -201
40 Lars Kindlimann 2000 SUI 31 -201
42 Luca Roth 2000 GER 29 -203
42 Mathis Contamine 2001 FRA 29 -203
44 Janni Reisenauer 1997 AUT 28 -204
45 Mircea Stefan Jipescu 2005 ROU 27 -205
45 Luca Geyer 2002 GER 27 -205
47 Tjas Grilc 2001 SLO 26 -206
47 Stefan Hula 1986 POL 26 -206
47 Marcel Strzinar 2002 SLO 26 -206
50 Jan Bombek 2001 SLO 25 -207
50 Yurii Yaniuk 2002 UKR 25 -207
52 Simon Spiewok 2002 GER 24 -208
53 Moise Alexandru Folea 2005 ROU 23 -209
53 Mateusz Gruszka 2001 POL 23 -209
55 Jack White 2001 FRA 22 -210
56 Erik Kapias 2004 SVK 21 -211
57 Cristian Angelo Gobel 2004 ROU 19 -213
57 Kacper Juroszek 2001 POL 19 -213
59 Jan Habdas 2003 POL 18 -214
59 Anze Semenic 1993 SLO 18 -214
61 Lorant Attila Benedek 2004 ROU 17 -215
62 Daniel Moroder 2002 ITA 16 -216
62 Ernest Prislic 1993 SLO 16 -216
64 Arkadiusz Jojko 2002 POL 14 -218
64 Karol Niemczyk 2001 POL 14 -218
64 Alessandro Batby 2001 FRA 14 -218
67 Paul Brasme 1997 FRA 13 -219
67 Mark Hafnar 2002 SLO 13 -219
69 Zak Mogel 2001 SLO 11 -221
69 Paul Winter 1997 GER 11 -221
71 Sebastian Romach 1996 GER 10 -222
71 Olan Lacroix 2001 SUI 10 -222
71 Francesco Cecon 2001 ITA 10 -222
71 Quirin Modricker 2001 GER 10 -222
71 Adrian Sell 1998 GER 10 -222
76 Filip Sakala 1996 CZE 9 -223
76 Adam Niżnik 2002 POL 9 -223
78 Matevz Samec 1997 SLO 5 -227
78 Tim Fuchs 1997 GER 5 -227
78 Krzysztof Kieta 2001 POL 5 -227
81 Eric Fuchs 2001 GER 4 -228
81 Kevin Maltsev 2000 EST 4 -228
83 Szymon Zapotoczny 2003 POL 3 -229
84 Yanick Wasser 2004 SUI 2 -230
84 Justin Lisso 1999 GER 2 -230
84 Vojtech Stursa 1995 CZE 2 -230