Wstępny terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
LATO
03.07.2021 r. (sobota) Otepää (Estonia) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Mika Schwann AUT
04.07.2021 r. (niedziela) Otepää (Estonia) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Mika Schwann AUT
15.07.2021 r. (czwartek) Kuopio
(organizator: Chiny)
HS-100 (K-92) indywidualne
wyniki >>>
Thomas Lackner AUT
16.07.2021 r. (piątek) Kuopio
(organizator: Chiny)
HS-100 (K-92) indywidualne  
21.08.2021 r. (sobota) PyeongChang (Korea Pd.) HS-109 (K-98) indywidualne  
22.08.2021 r. (niedziela) PyeongChang (Korea Pd.) HS-109 (K-98) indywidualne  
28.08.2021 r. (sobota) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne  
29.08.2021 r. (niedziela) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne  
04.09.2021 r. (sobota) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne  
05.09.2021 r. (niedziela) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne  
18.09.2021 r. (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
19.09.2021 r. (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
03.10.2021 r. (niedziela) Premanon (Francja) HS-90 (K-81) indywidualne  
05.10.2021 r. (wtorek) Chaux-Neuve (Francja) HS-118 (K-106) indywidualne  
07.10.2021 r. (czwartek) Courchevel (Francja) HS-96 (K-90) indywidualne  
09.10.2021 r. (sobota) Courchevel (Francja) HS-135 (K-125) indywidualne  
ZIMA
13.11.2021 r. (sobota) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
14.11.2021 r. (niedziela) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
11.12.2021 r. (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne  
12.12.2021 r. (niedziela) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne  
17.12.2021 r. (piątek) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne  
18.12.2021 r. (sobota) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne  
08.01.2022 r. (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
09.01.2022 r. (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
29.01.2022 r. (sobota) Szczyrk (Polska)
lub Zakopane (Polska)
HS-104 (K-95)
HS-106 (K-95)
indywidualne  
30.01.2022 r. (niedziela) Szczyrk (Polska)
lub Zakopane (Polska)
HS-104 (K-95)
HS-106 (K-95)
indywidualne  
19.02.2022 r. (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
20.02.2022 r. (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
26.02.2022 r. (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  
27.02.2022 r. (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj punkty strata
1 Mika Schwann AUT 340  
2 Justin Lisso GER 183 -157
3 Markus Rupitsch AUT 169 -171
4 Luca Roth GER 140 -200
4 Eetu Nousiainen FIN 140 -200
6 Markus Mueller AUT 132 -208
7 Thomas Lackner AUT 124 -216
8 Stefan Rainer AUT 116 -224
9 Philipp Raimund GER 112 -228
10 Artti Aigro EST 95 -245
11 Andreas Schuler SUI 90 -250
12 Mateusz Gruszka POL 88 -252
13 Clemens Leitner AUT 75 -265
14 Martti Nomme EST 66 -274
15 David Siegel GER 65 -275
16 Maximilian Ortner AUT 60 -280
17 Moritz Baer GER 55 -285
18 Alex Insam ITA 46 -294
19 Adam Niżnik POL 45 -295
20 Kevin Maltsev EST 44 -296
20 Arkadiusz Jojko POL 44 -296
20 Eetu Merilaeinen FIN 44 -296
23 Jan Habdas POL 41 -299
24 Xiaoyang Zhou CHN 38 -302
25 Kasperi Valto FIN 34 -306
26 Frantisek Lejsek CZE 29 -311
27 Jarkko Maatta FIN 27 -313
28 Klemens Joniak POL 26 -314
28 Soelve Jokerud Strand NOR 26 -314
30 Kristoffer Eriksen Sundal NOR 25 -315
30 Szymon Zapotoczny POL 25 -315
32 Rikuta Watanabe JPN 24 -316
33 Sindre Ulven Joergensen NOR 23 -317
34 Andreas Varsi Breivik NOR 20 -320
34 Kacper Juroszek POL 20 -320
36 Qiwu Song CHN 19 -321
37 Weijie Zhen CHN 18 -322
38 Szymon Jojko POL 17 -323
38 Shinnosuke Fujita JPN 17 -323
38 Francesco Cecon ITA 17 -323
41 Kalle Heikkinen FIN 16 -324
42 Wiktor Szozda POL 14 -326
43 Kilian Maerkl GER 12 -328
43 Jonas Viken NOR 12 -328
45 Giovanni Bresadola ITA 11 -329
46 Andreas Alamommo FIN 10 -330
46 Yixin Lyu CHN 10 -330
48 Jo Roemme Mellingsaeter NOR 9 -331
49 Henri Kavilo FIN 8 -332
50 Muhammet Irfan Cintimar TUR 7 -333
50 Markkus Alter EST 7 -333
52 Tuomas Kinnunen FIN 6 -334
52 Paavo Romppainen FIN 6 -334
52 Daniel Andrei Cacina ROU 6 -334
55 Iver Olaussen NOR 5 -335
56 Tomas Kuisma FIN 4 -336
57 David Rygl CZE 3 -337
57 Karel Rammo EST 3 -337
57 Fatih Arda Ipcioglu TUR 3 -337
60 Yannick Wasser SUI 2 -338
60 Chuan Zhao CHN 2 -338
62 Heung Chul Choi KOR 1 -339