Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
03.10.2020 (sobota) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
03.10.2020 (sobota) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
11.12.2020 (piątek) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Julia Clair FRA
12.12.2020 (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Josephine Pagnier FRA
09.01.2021 (piątek) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Karolina Indrackova CZE 
10.01.2021 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Nika Vetrih SLO
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny)
HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane
 –
20.02.2021 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Tinkara Komar SLO
21.02.2021 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >
 Stepanka Ptackova CZE
27.02.2021 (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-90 (K-100) indywidualne
wyniki >
 Jerneja Repinc Zupancic SLO
28.02.2021 (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-90 (K-100) indywidualne
wyniki >
 Jerneja Repinc Zupancic SLO

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj rocznik punkty strata
1 Jerneja Repinc Zupancic SLO 2002 305  
2 Katharina Ellmauer AUT 2000 287 -18
3 Nika Vetrih SLO 2003 240 -65
4 Tinkara Komar SLO 2005 206 -99
5 Nika Prevc SLO 2005 188 -117
6 Julia Clair FRA 1994 180 -125
7 Vanessa Moharitsch AUT 2002 177 -128
8 Stepanka Ptackova CZE 2002 174 -131
9 Lia Boehme GER 2005 171 -134
10 Sahra Schuller AUT 2004 163 -142
11 Josephine Pagnier FRA 2002 160 -145
12 Karolina Indrackova CZE 1997 150 -155
13 Pauline Hessler GER 1998 147 -158
14 Lara Malsiner ITA 2000 140 -165
15 Oceane Avocat Gros FRA 1997 138 -167
16 Klara Ulrichova CZE 2004 130 -175
17 Martina Zanitzer ITA 2005 120 -185
18 Emely Torazza SUI 2004 119 -186
19 Zdenka Pesatova CZE 1999 101 -204
20 Kamila Karpiel POL 2001 100 -205
21 Jerica Jesenko SLO 2005 97 -208
22 Jessica Malsiner ITA 2003 95 -210
23 Martina Ambrosi ITA 2001 90 -215
24 Lucile Morat FRA 2001 86 -219
25 Anna Twardosz POL 2001 85 -220
25 Selina Freitag GER 2001 85 -220
27 Julia Muehlbacher AUT 2004 81 -224
28 Veronika Jencova CZE 2004 77 -228
29 Nika Krasovic SLO 2005 76 -229
30 Pia Mazi SLO 2002 75 -230
31 Wiktoria Przybyła POL 2004 72 -233
32 Magdalena Burger GER 2005 66 -239
33 Katja Markuta SLO 2001 62 -243
34 Agnes Reisch GER 1999 61 -244
35 Michelle Goebel GER 2004 57 -248
36 Pia Lilian Kuebler GER 2002 56 -249
36 Sina Arnet SUI 2005 56 -249
38 Ronja Drax GER 2003 54 -251
39 Kinga Rajda POL 2000 50 -255
40 Sophie Kothbauer AUT 2003 48 -257
41 Lara Logar SLO 2003 46 -259
41 Joanna Szwab POL 1997 46 -259
43 Nicole Konderla POL 2001 45 -260
44 Manuela Malsiner ITA 1997 44 -261
44 Nina Lussi USA 1994 44 -261
46 Zala Mihelcic SLO 2005 38 -267
47 Alina Ihle GER 2002 36 -269
48 Kathrin Hitzinger GER 2003 32 -273
48 Josephin Laue GER 2001 32 -273
50 Astrid Norstedt SWE 2001 31 -274
51 Veronika Istenic SLO 2002 30 -275
52 Rea Kindlimann SUI 2002 25 -280
53 Lena Brocard FRA 2000 24 -281
54 Delia Anamaria Folea ROU 2004 22 -283
55 Asia Marcato ITA 2003 21 -284
55 Alessia Mitu-Cosca ROU 2004 21 -284
57 Amelie Thannheimer GER 2003 20 -285
58 Andreea Diana Trambitas ROU 2000 18 -287
59 Tetiana Pylypchuk UKR 2004 13 -292
60 Magdalena Pałasz POL 1995 11 -294
61 Selina Koelle GER 2005 10 -295
62 Natalia Słowik POL 2005 6 -299
63 Marcelina Bełtowska POL 2004 3 -302
63 Paulina Cieślar POL 2002 3 -302
63 Joanna Eberle GER 2005 3 -302