Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
03.10.2020 (sobota) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
03.10.2020 (sobota) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
11.12.2020 (piątek) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Julia Clair FRA
12.12.2020 (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Josephine Pagnier FRA
09.01.2021 (piątek) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Karolina Indrackova CZE 
10.01.2021 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
 Nika Vetrih SLO
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny)
HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane
 –
20.02.2021 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
21.02.2021 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
27.02.2021 (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
28.02.2021 (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata
1 Julia Clair 1994 FRA 180  
1 Nika Vetrih 2003 SLO 180  
3 Josephine Pagnier 2002 FRA 160 -20
4 Karolina Indrackova 1997 CZE 150 -30
5 Lara Malsiner 2000 ITA 140 -40
6 Klara Ulrichova 2004 CZE 130 -50
7 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 105 -75
8 Kamila Karpiel 2001 POL 100 -80
9 Jessica Malsiner 2002 ITA 95 -85
10 Lucile Morat 2001 FRA 86 -94
11 Katharina Ellmauer 2000 AUT 85 -95
11 Anna Twardosz 2001 POL 85 -95
13 Julia Muehlbacher 2004 AUT 81 -99
14 Oceane Avocat Gros 1997 FRA 80 -100
15 Nika Prevc 2005 SLO 72 -108
16 Martina Ambrosi 2001 ITA 63 -117
17 Emely Torazza 2004 SUI 61 -119
17 Agnes Reisch 1999 GER 61 -119
19 Vanessa Moharitsch 2002 AUT 52 -128
20 Kinga Rajda 2000 POL 50 -130
21 Joanna Szwab 1997 POL 46 -134
22 Nicole Konderla 2001 POL 45 -135
23 Martina Zanitzer 2005 ITA 44 -136
23 Nina Lussi 1994 USA 44 -136
23 Manuela Malsiner 1997 ITA 44 -136
26 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 42 -138
27 Sahra Schuller 2004 AUT 38 -142
27 Katja Markuta 2001 SLO 38 -142
29 Pauline Hessler 1998 GER 37 -143
30 Wiktoria Przybyła 2004 POL 36 -144
31 Sina Arnet 2005 SUI 33 -147
32 Astrid Norstedt 2001 SWE 31 -149
33 Michelle Goebel 2004 GER 25 -155
33 Lara Logar 2003 SLO 25 -155
33 Rea Kindlimann 2002 SUI 25 -155
36 Lena Brocard 2000 FRA 24 -156
36 Stepanka Ptackova 2002 CZE 24 -156
38 Pia Mazi 2002 SLO 22 -158
38 Delia Anamaria Folea 2004 ROU 22 -158
40 Alessia Mitu-Cosca 2004 ROU 21 -159
40 Asia Marcato 2003 ITA 21 -159
42 Zdenka Pesatova 1999 CZE 20 -160
43 Andreea Diana Trambitas 2000 ROU 19 -161
44 Veronika Jencova 2004 CZE 13 -167
44 Tetiana Pylypchuk 2004 UKR 13 -167
46 Magdalena Pałasz 1995 POL 11 -169
47 Natalia Słowik 2005 POL 6 -174
48 Marcelina Bełtowska 2004 POL 3 -177
48 Paulina Cieślar 2002 POL 3 -177