Terminarz:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
03.10.2020 (sobota) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
03.10.2020 (sobota) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Villach (Austria)
zawody odwołane
HS-98 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
04.10.2020 (niedziela) Rasnov (Rumunia)
zawody odwołane
HS-97 (K-90) indywidualne
odwołane
 –
11.12.2020 (piątek) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >>>
 Julia Clair FRA
12.12.2020 (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >>>
 Josephine Pagnier FRA
09.01.2021 (piątek) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
10.01.2021 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
27.01.2021 (środa) Zhangjiakou (Chiny)
HS-106 (K-95) indywidualne
odwołane
 –
20.02.2021 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
21.02.2021 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
27.02.2021 (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
28.02.2021 (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Julia Clair 1994 FRA 180   2
2 Josephine Pagnier 2002 FRA 160 -20 2
3 Lara Malsiner 2000 ITA 140 -40 2
4 Jessica Malsiner 2002 ITA 95 -85 2
5 Lucile Morat 2001 FRA 86 -94 2
6 Julia Muehlbacher 2004 AUT 81 -99 2
6 Oceane Avocat Gros 1997 FRA 80 -100 2
6 Emely Torazza 2004 SUI 61 -119 2
9 Vanessa Moharitsch 2002 AUT 52 -128 2
10 Martina Zaintzer 2005 ITA 44 -136 2
10 Nina Lussi 1994 USA 44 -136 2
10 Katharina Ellmauer 2000 AUT 44 -136 2
10 Manuela Malsiner 1997 ITA 44 -136 2
14 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 42 -138 2
15 Martina Ambrosi 2001 ITA 34 -146 2
16 Sina Arnet 2005 SUI 33 -147 2
16 Astrid Norstedt 2001 SWE 31 -149 2
18 Michelle Goebel 2004 GER 25 -155 2
18 Rea Kindlimann 2002 SUI 25 -155 2
19 Lena Brocard 2000 FRA 24 -156 2
21 Asia Marcato 2003 ITA 21 -159 2
22 Delia Anamaria Folea 2004 ROU 9 -171 1