Terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
LATO
03.07.2021 r. (sobota) Otepää (Estonia) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Mariia Iakovleva RUS
04.07.2021 r. (niedziela) Otepää (Estonia) HS-97 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Mariia Iakovleva RUS
15.07.2021 r. (czwartek) Kuopio
(organizator: Chiny)
HS-100 (K-92) indywidualne
wyniki >>>
Birun Shao CHN
16.07.2021 r. (piątek) Kuopio
(organizator: Chiny)
HS-100 (K-92) indywidualne
wyniki >>>
Hannah Wiegele AUT
21.08.2021 r. (sobota) PyeongChang (Korea Pd.)
odwołane
HS-109 (K-98) indywidualne
odwołane
22.08.2021 r. (niedziela) PyeongChang (Korea Pd.)
odwołane
HS-109 (K-98) indywidualne
odwołane
25.08.2021 r. (środa) Premanon (Francja)
odwołane
HS-90 (K-81) indywidualne
odwołane
26.08.2021 r. (czwartek) Gerardmer (Francja) HS-72 (K-65) indywidualne
wyniki >>>
Josephine Pagnier FRA
27.08.2021 r. (piątek) Gerardmer (Francja) HS-72 (K-65) indywidualne
wyniki >>>
Julia Clair FRA
28.08.2021 r. (sobota) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Sina Arnet SUI
29.08.2021 r. (niedziela) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Sina Arnet SUI
04.09.2021 r. (sobota) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne
wyniki >>>
Nika Kriznar SLO
05.09.2021 r. (niedziela) Ljubno (Słowenia) HS-94 (K-85) indywidualne
wyniki >>>
Qingyue Peng CHN
18.09.2021 r. (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
19.09.2021 r. (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
ZIMA
13.11.2021 r. (sobota) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
14.11.2021 r. (niedziela) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
11.12.2021 r. (sobota) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne  
12.12.2021 r. (niedziela) Kandersteg (Szwajcaria) HS-106 (K-95) indywidualne  
29.01.2022 r. (sobota) Szczyrk (Polska)
lub Zakopane (Polska)
HS-104 (K-95)
HS-106 (K-95)
indywidualne  
30.01.2022 r. (niedziela) Szczyrk (Polska)
lub Zakopane (Polska)
HS-104 (K-95)
HS-106 (K-95)
indywidualne  
19.02.2022 r. (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
20.02.2022 r. (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
26.02.2022 r. (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  
27.02.2022 r. (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka kraj rocznik punkty strata starty
1 Julia Muehlbacher AUT 2004 373   6
2 Hannah Wiegele AUT 2001 285 -88 4
3 Qingyue Peng CHN 2005 269 -104 6
4 Bing Dong CHN 1996 245 -128 4
5 Sina Arnet SUI 2005 236 -137 4
6 Birun Shao CHN 2003 231 -142 6
7 Mariia Iakovleva RUS 1999 200 -173 2
8 Julia Clair FRA 1994 180 -193 2
9 Josephin Laue GER 2001 174 -199 4
10 Liangyao Wang CHN 2003 169 -204 4
11 Josephine Pagnier FRA 2002 160 -213 2
12 Camilla Henni Comazzi ITA 2006 158 -215 6
13 Martina Ambrosi ITA 2001 153 -220 6
14 Yuka Seto JPN 1997 140 -233 2
14 Jenny Rautionaho FIN 1996 140 -233 2
16 Ping Zeng CHN 2005 131 -242 2
17 Michelle Goebel GER 2004 129 -244 4
18 Emely Torazza SUI 2004 125 -248 4
19 Xueyao Li CHN 1995 124 -249 4
19 Annika Belshaw USA 2002 124 -249 4
21 Xiaotong Ni CHN 2004 121 -252 6
22 Anastasiia Subbotina RUS 2004 108 -265 4
23 Pia Lilian Kuebler GER 2002 105 -268 4
24 Qiurong Li CHN 2002 103 -270 8
25 Rea Kindlimann SUI 2002 101 -272 4
26 Nika Kriznar SLO 2000 100 -273 1
27 Kurumi Ichinohe JPN 2004 95 -278 2
28 Elizaveta Mokhova RUS 2003 94 -279 4
29 Jerneja Repinc Zupancic SLO 2002 92 -281 2
30 Nika Prevc SLO 2005 90 -283 2
31 Spela Rogelj SLO 1994 80 -293 1
32 Lexane Durand Poudret FRA 2006 77 -296 2
33 Nina Lussi USA 1994 76 -297 2
33 Emma Rougeron FRA 2003 76 -297 2
33 Susanna Forsstroem FIN 1995 76 -297 2
36 Noelia Vuerich ITA 2006 73 -300 6
37 Cara Larson USA 2000 70 -303 6
38 Oceane Avocat Gros FRA 1997 68 -305 2
39 Veronika Jencova CZE 2004 61 -312 2
40 Tinkara Komar SLO 2005 60 -313 2
40 Jerneja Brecl SLO 2001 60 -313 1
42 Andreea Diana Trambitas ROU 2000 59 -314 4
43 Josie Johnson USA 2006 57 -316 6
44 Lia Boehme GER 2005 56 -317 4
45 Samantha Macuga USA 2001 55 -318 6
46 Lilou Zepchi FRA 2006 48 -325 2
46 Vanessa Moharitsch AUT 2002 48 -325 4
48 Julia Tervahartiala FIN 2002 46 -327 4
48 Rachael Haerter USA 2004 46 -327 6
50 Taja Bodlaj SLO 2006 45 -328 2
51 Kamila Karpiel POL 2001 44 -329 2
52 Diana Toropchenova RUS 2002 43 -330 4
53 Emma Chervet FRA 2003 42 -331 2
53 Asia Marcato ITA 2003 42 -331 4
55 Katharina Ellmauer AUT 2000 41 -332 4
56 Natalia Słowik POL 2005 40 -333 4
56 Martina Zanitzer ITA 2005 40 -333 2
58 Macey Olden USA 2004 38 -335 6
58 Estella Hassrick USA 2006 38 -335 6
60 Nika Vetrih SLO 2003 37 -336 2
61 Katra Komar SLO 2001 36 -337 1
61 Pola Bełtowska POL 2006 36 -337 4
61 Jerica Jesenko SLO 2005 36 -337 2
64 Kaede Narita JPN 1995 33 -340 2
65 Nora Midtsundstad NOR 2003 32 -341 2
65 Katja Markuta SLO 2001 32 -341 2
67 Ana Jereb SLO 2004 31 -342 2
67 Ursa Vidmar SLO 2006 31 -342 2
69 Marie Liane NOR 2005 27 -346 2
69 Paulina Cieślar POL 2002 27 -346 2
71 Sara Tajner POL 2006 25 -348 2
72 Maria Daria Chindris ROU 2003 23 -350 2
73 Tamara Mesikova SVK 2006 21 -352 2
73 Oriane Didier FRA 2005 21 -352 2
73 Lara Logar SLO 2003 21 -352 2
76 Justine Mengin FRA 2006 19 -354 2
77 Anezka Indrackova CZE 2006 18 -355 2
78 Guylim Park KOR 1999 16 -357 2
78 Sophie Kothbauer AUT 2003 16 -357 4
80 Maela Didier FRA 2003 15 -358 2
81 Maja Kovacic SLO 2006 14 -359 2
82 Astrid Norstedt SWE 2001 12 -361 2
83 Annemarii Bendi EST 2001 10 -363 3
84 Nika Krasovic SLO 2005 9 -364 2
85 Sofia Mattila FIN 2006 8 -365 2
86 Julia Aikia FIN 2006 1 -372 2