HalvorEgnerGranerud Klingenthal2021 fotJuliaPiatkowska - Klasyfikacja

1 Halvor E. Granerud Norwegia Flaga - Klasyfikacja 380 pkt
2 Dawid Kubacki polska flaga - Klasyfikacja 242 pkt
3 Jan Hoerl austria - Klasyfikacja 225 pkt
4 Marius Lindvik Norwegia Flaga - Klasyfikacja 219 pkt
5 Anze Lanisek Slowenia Flaga - Klasyfikacja 208 pkt
6 Jakub Wolny polska flaga - Klasyfikacja 203 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

UrsaBogataj LGP2021winner fotJuliaPiatkowska - Klasyfikacja

1 Ursa Bogataj Slowenia Flaga - Klasyfikacja 600 pkt
2 Sara Takanashi japonia - Klasyfikacja 320 pkt
3 Marita Kramer austria - Klasyfikacja 272 pkt
4 Silje Opseth Norwegia Flaga - Klasyfikacja 265 pkt
5 Nika Kriznar Slowenia Flaga - Klasyfikacja 236 pkt
6 Nozomi Maruyama japonia - Klasyfikacja 211 pkt
6 Ema Klinec Slowenia Flaga - Klasyfikacja 211 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

Manuel Fettner LPKKlingenthal2021 winner fotKonstanzeSchneider - Klasyfikacja

1 Manuel Fettner austria - Klasyfikacja 650 pkt
2 Mika Schwann austria - Klasyfikacja 517 pkt
3 Fredrik Villumstad Norwegia Flaga - Klasyfikacja 399 pkt
4 Eetu Nousiainen finlandia - Klasyfikacja 311 pkt
5 David Siegel Niemcy Flaga - Klasyfikacja 301 pkt
6 Daniel Tschofenig austria - Klasyfikacja 283 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

HannahWiegele JuliaMuehlbacher Oslo2021 fotJuliaPiatkowska2 - Klasyfikacja

1 Julia Muehlbacher austria - Klasyfikacja 230 pkt
1 Hannah Wiegele austria - Klasyfikacja 230 pkt
3 Bing Dong chiny - Klasyfikacja 207 pkt
4 Mariia Iakovleva Rosja Flaga - Klasyfikacja 204 pkt
5 Jerneja Brecl Slowenia Flaga - Klasyfikacja 200 pkt
5 Katharina Althaus Niemcy Flaga - Klasyfikacja 200 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

FISCupFalun2021 miniaturka - Klasyfikacja

1 Janni Reisenauer austria - Klasyfikacja 450 pkt
2 Francisco Moerth austria - Klasyfikacja 447 pkt
3 Felix Hoffmann Niemcy Flaga - Klasyfikacja 440 pkt
4 Jan Habdas polska flaga - Klasyfikacja 357 pkt
5 Mika Schwann austria - Klasyfikacja 340 pkt
6 Andre Fussenegger austria - Klasyfikacja 281 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

FISCupFalun2021 miniaturka - Klasyfikacja

1 Qingyue Peng chiny - Klasyfikacja 373 pkt
1 Julia Muehlbacher austria - Klasyfikacja 373 pkt
3 Bing Dong chiny - Klasyfikacja 305 pkt
4 Hannah Wiegele austria - Klasyfikacja 285 pkt
5 Birun Shao chiny - Klasyfikacja 277 pkt
6 Sina Arnet szwajcaria - Klasyfikacja 236 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>