Terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
17.07.2021 r. (sobota) Kuopio, Finlandia
(organizator: Chiny)
HS-127 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
David Siegel GER
18.07.2021 r. (niedziela) Kuopio, Finlandia
(organizator: Chiny)
HS-127 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Eetu Nousiainen FIN
13.08.2021 r. (piątek) Frenstat (Czechy) HS-106 (K-95) indywidualne  
14.08.2021 r. (sobota) Frenstat (Czechy) HS-106 (K-95) indywidualne  
21.08.2021 r. (sobota) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
22.08.2021 r. (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
11.09.2021 r. (sobota) Stams (Austria) HS-115 (K-105) indywidualne  
12.09.2021 r. (niedziela) Stams (Austria) HS-115 (K-105) indywidualne  
18.09.2021 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-106 (K-95) indywidualne  
19.09.2021 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-106 (K-95) indywidualne  
25.09.2021 r. (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  
26.09.2021 r. (niedziela) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj punkty strata
1 Eetu Nousiainen FIN 180  
2 Moritz Baer GER 140 -40
2 David Siegel GER 140 -40
4 Philipp Raimund GER 110 -70
5 Thomas Lackner AUT 82 -98
6 Andreas Schuler SUI 81 -99
7 Justin Lisso GER 71 -109
8 Stefan Rainer AUT 69 -111
9 Shinnosuke Fujita JPN 50 -130
10 Clemens Leitner AUT 50 -130
11 Giovanni Bresadola ITA 41 -139
12 Mika Schwann AUT 36 -144
13 Markus Rupitsch AUT 35 -145
14 Markus Mueller AUT 33 -147
15 Alex Insam ITA 32 -148
16 Jo Roemme Mellingsaeter NOR 30 -150
17 Rikuta Watanabe JPN 25 -155
18 Adam Niżnik POL 24 -156
19 Soelve Jokerud Strand NOR 23 -157
20 Jarkko Maatta FIN 22 -158
20 Adrian Sell GER 22 -158
22 Yevhen Marusiak UKR 20 -160
23 Andreas Varsi Breivik NOR 18 -162
24 Francesco Cecon ITA 15 -165
24 Danil Vassilyev KAZ 15 -165
26 Iver Olaussen NOR 14 -166
27 Klemens Joniak POL 9 -171
27 Eetu Merilaeinen FIN 9 -171
29 Fatih Arda Ipcioglu TUR 7 -173
30 Daniel Andrei Cacina ROU 6 -174
30 Kilian Maerkl GER 6 -174
32 Andrii Vaskul UKR 5 -175
33 Kacper Juroszek POL 4 -176
33 Kalle Heikkinen FIN 4 -176
35 Jan Habdas POL 3 -177
36 Arkadiusz Jojko POL 2 -178
36 Jonas Viken NOR 2 -178
38 Muhammet Irfan Cintimar TUR 1 -179