Terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
1. period
17.07.2021 r. (sobota) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Jakub Wolny POL
18.07.2021 r. (niedziela) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Dawid Kubacki POL
07.08.2021 r. (sobota) Courchevel (Francja) HS-135 (K-125) indywidualne  
2. period
04.09.2021 r. (sobota) Szczuczyńsk (Kazachstan) HS-99 (K-90) indywidualne  
05.09.2021 r. (niedziela) Szczuczyńsk (Kazachstan) HS-140 (K-125) indywidualne  
11.09.2021 r. (sobota) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) indywidualne  
12.09.2021 r. (niedziela) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) druż. mikst  
18.09.2021 r. (sobota) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
19.09.2021 r. (niedziela) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
25.09.2021 r. (sobota) Hinzenbach (Austria) HS-90 (K-85) indywidualne  
02.10.2021 r. (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik kraj punkty strata starty
1 Dawid Kubacki POL 160   2
1 Jan Hoerl AUT 160   2
3 Jakub Wolny POL 140 -20 2
4 Markus Schiffner AUT 100 -60 2
5 Anze Lanisek SLO 96 -64 2
6 Markus Eisenbichler GER 81 -79 2
7 Constantin Schmid GER 68 -92 2
8 Karl Geiger GER 48 -112 2
9 Gregor Deschwanden SUI 47 -113 2
10 Tilen Bartol SLO 45 -115 2
11 Severin Freund GER 44 -116 2
12 Mikhail Nazarov RUS 40 -120 2
12 Stefan Hula POL 40 -120 2
14 Manuel Fettner AUT 39 -121 2
14 Maximilian Steiner AUT 39 -121 2
16 Peter Prevc SLO 32 -128 2
17 Antti Aalto FIN 30 -130 2
18 Roman Sergeevich Trofimov RUS 27 -133 2
18 Piotr Żyła POL 27 -133 2
20 Maciej Kot POL 26 -134 2
21 Paweł Wąsek POL 25 -135 2
22 Ulrich Wohlgenannt AUT 22 -138 2
23 Andreas Wellinger GER 18 -142 2
24 Timon-Pascal Kahofer AUT 16 -144 2
24 Aleksander Zniszczoł POL 16 -144 2
26 Timi Zajc SLO 15 -145 2
27 Vladimir Zografski BUL 10 -150 2
28 Andrzej Stękała POL 9 -151 1
29 Stephan Leyhe GER 6 -154 2
30 Ziga Jelar SLO 4 -156 2
30 Andreas Granerud Buskum NOR 4 -156 2
32 Sondre Ringen NOR 2 -158 2
32 Danil Sadreev RUS 2 -158 2
34 Valentin Foubert FRA 1 -159 2
34 Sergey Tkachenko KAZ 1 -159 2

 

Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata
1 Polska POL 443  
2 Austria AUT 376 -67
3 Niemcy GER 265 -178
4 Słowenia SLO 192 -251
5 Rosja RUS 69 -374
6 Szwajcaria SUI 47 -396
7 Finlandia FIN 30 -413
8 Bułgaria BUL 10 -433
9 Norwegia NOR 6 -437
10 Francja FRA 1 -442
10 Kazachstan KAZ 1 -442