Terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
17.07.2021 r. (sobota) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Ursa Bogataj SLO
18.07.2021 r. (niedziela) Wisła (Polska) HS-134 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Ursa Bogataj SLO
06.08.2021 r. (piątek) Courchevel (Francja) HS-135 (K-125) indywidualne  
15.08.2021 r. (niedziela) Frenstat (Czechy) HS-106 (K-95) indywidualne  
04.09.2021 r. (sobota) Szczuczyńsk (Kazachstan) HS-99 (K-90) indywidualne
odwołane
 
05.09.2021 r. (niedziela) Szczuczyńsk (Kazachstan) HS-99 (K-90) indywidualne
odwołane
 
11.09.2021 r. (sobota) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) indywidualne  
12.09.2021 r. (niedziela) Czajkowski (Rosja)
za Szczuczyńsk
HS-140 (K-125) indywidualne
 
12.09.2021 r. (niedziela) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) druż. mikst  
02.10.2021 r. (sobota) Klingenthal (Niemcy) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka kraj punkty strata starty
1 Ursa Bogataj SLO 200   2
2 Sara Takanashi JPPN 160 -40 2
3 Eva Pinkelnig AUT 100 -100 2
4 Marita Kramer AUT 92 -108 2
5 Nozomi Maruyama JPN 86 -114 2
6 Ema Klinec SLO 81 -119 2
7 Nika Kriznar SLO 76 -124 2
8 Daniela Iraschko-Stolz AUT 74 -126 2
9 Yuki Ito JPN 72 -128 2
10 Jerneja Brecl SLO 55 -145 2
11 Katharina Althaus GER 44 -156 2
12 Sophie Sorschag AUT 44 -156 2
13 Lisa Eder AUT 40 -160 2
14 Spela Rogelj SLO 38 -162 2
15 Julia Clair FRA 34 -166 2
16 Kaori Iwabuchi JPN 30 -170 2
17 Katra Komar SLO 27 -173 2
18 Jenny Rautionaho FIN 25 -175 2
19 Lara Malsiner ITA 22 -178 2
20 Irma Makhinia RUS 21 -179 2
21 Juliane Seyfarth GER 15 -185 2
22 Pauline Hessler GER 14 -186 2
23 Josephine Pagnier FRA 13 -187 2
24 Luisa Goerlich GER 12 -188 2
25 Yuka Seto JPN 12 -188 2
26 Selina Freitag GER 10 -190 2
27 Anna Rupprecht GER 9 -191 2
28 Alexandra Kustova RUS 7 -193 2
29 Abigail Strate CAN 7 -193 2
30 Kristina Prokopieva RUS 6 -194 2
31 Nicole Konderla POL 5 -195 1
32 Daniela Haralambie ROU 3 -197 2
33 Julia Kykkaenen FIN 3 -197 2

 

Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów:

  reprezentacja kraj punkty strata
1 Słowenia SLO 477  
2 Japonia JPN 360 -117
3 Austria AUT 350 -127
4 Niemcy GER 104 -373
5 Francja FRA 47 -430
6 Rosja RUS 34 -443
7 Finlandia FIN 28 -449
8 Włochy ITA 22 -455
9 Kanada CAN 7 -470
10 Polska POL 5 -472
11 Rumunia ROU 3 -474