Wstępny terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
04.12.2021 r. (sobota) Zhangjiakou (Chiny) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >>>
David Siegel GER
05.12.2021 r. (niedziela) Zhangjiakou (Chiny) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >>>
Ulrich Wohlgenannt AUT
10.12.2021 r. (piątek) Vikersund (Norwegia) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Ulrich Wohlgenannt AUT
11.12.2021 r. (sobota) Vikersund (Norwegia) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Severin Freund GER
18.12.2021 r. (sobota) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Robin Pedersen NOR
19.12.2021 r. (niedziela) Ruka (Finlandia) HS-142 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Robin Pedersen NOR
27.12.2021 r. (poniedziałek) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >>>
Benjamin Oestvold NOR
28.12.2021 r. (wtorek) Engelberg (Szwajcaria) HS-140 (K-125) indywidualne
wyniki >>>
Sondre Ringen NOR
08.01.2022 r. (sobota) Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >>>
09.01.2022 r. (niedziela) Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142 (K-125) indywidualne
odwołane >>>
15.01.2022 r. (sobota) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >>>
16.01.2022 r. (niedziela) Sapporo (Japonia) HS-137 (K-123) indywidualne
odwołane >>>
15.01.2022 r. (sobota) Oberstdorf (Niemcy)
za Titisee-Neustadt
HS-137 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Ulrich Wohlgenannt AUT 
16.01.2022 r. (niedziela) Oberstdorf (Niemcy)
za Titisee-Neustadt
HS-137 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Ulrich Wohlgenannt AUT 
22.01.2022 r. (sobota) Innsbruck (Austria) HS-130 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Anze Semenic SLO
23.01.2022 r. (niedziela) Innsbruck (Austria) HS-130 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Anze Semenic SLO 
29.01.2022 r. (sobota) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
przełożone na luty
30.01.2022 r. (niedziela) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne
przełożone na luty
05.02.2022 r. (sobota) Iron Mountain (USA) HS-133 (K-120) indywidualne  
05.02.2022 r. (sobota) Iron Mountain (USA) HS-133 (K-120) indywidualne  
06.02.2022 r. (niedziela) Iron Mountain (USA) HS-133 (K-120) indywidualne  
12.02.2022 r. (sobota) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
13.02.2022 r. (niedziela) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
19.02.2022 r. (sobota) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne  
20.02.2022 r. (niedziela) Rena (Norwegia) HS-139 (K-124) indywidualne  
26.02.2022 r. (sobota) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne  
27.02.2022 r. (niedziela) Planica (Słowenia) HS-138 (K-125) indywidualne  
05.03.2022 r. (sobota) Lahti (Finlandia) HS-130 (K-116) indywidualne  
06.03.2022 r. (niedziela) Lahti (Finlandia) HS-130 (K-116) indywidualne  
12.03.2022 r. (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
13.03.2022 r. (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
26.03.2022 r. (sobota) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) indywidualne  
27.03.2022 r. (niedziela) Czajkowski (Rosja) HS-140 (K-125) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata
1 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 690  
2 Thomas Lackner 1993 AUT 509 -181
3 Anze Semenic 1993 SLO 378 -312
4 Joacim Oedegaard Bjoereng 1995 NOR 367 -323
5 Philipp Raimund 2000 GER 362 -328
6 Stefan Rainer 1999 AUT 351 -339
7 Anders Haare 1999 NOR 333 -357
8 Sondre Ringen 1996 NOR 321 -369
9 Zak Mogel 2001 SLO 278 -412
10 David Siegel 1996 GER 249 -441
11 Severin Freund 1988 GER 242 -448
12 Soelve Jokerud Strand 2000 NOR 239 -451
13 Robin Pedersen 1996 NOR 225 -465
14 Jan Bombek 2001 SLO 214 -476
15 Benjamin Oestvold 2001 NOR 212 -478
16 Maximilian Ortner 2002 AUT 200 -490
17 Martin Hamann 1997 GER 174 -516
18 Maximilian Steiner 1996 AUT 170 -520
19 Felix Hoffmann 1997 GER 143 -547
20 Janni Reisenauer 1997 AUT 133 -557
21 Killian Maerkl 2000 GER 132 -558
21 Moritz Baer 1997 GER 132 -558
23 Domen Prevc 1999 SLO 129 -561
24 Markus Schiffner 1992 AUT 124 -566
25 Elias Medwed 2002 AUT 122 -568
26 Clemens Aigner 1993 AUT 116 -574
27 Ren Nikaido 2001 JPN 112 -578
28 Justin Lisso 1999 GER 109 -581
29 Stefan Hula 1986 POL 89 -601
30 Oscar Petersen Westerheim 1996 NOR 88 -602
31 Michael Hayboeck 1991 AUT 72 -618
32 Markus Mueller 2002 AUT 66 -624
33 Francisco Moerth 1999 AUT 65 -625
34 Denis Kornilov 1986 RUS 62 -628
35 Roman Koudelka 1989 CZE 60 -630
36 Bendik Jakobsen Heggli 2001 NOR 59 -631
37 Tilen Bartol 1997 SLO 58 -632
37 Markus Rupitsch 1997 AUT 58 -632
39 Richard Freitag 1991 GER 56 -634
40 Adrian Sell 1998 GER 51 -639
41 Andreas Granerud Buskum 1996 NOR 50 -640
41 Reruhi Shimizu 1993 JPN 50 -640
43 David Haagen 2002 AUT 43 -647
44 Jan Habdas 2003 POL 41 -649
45 Aleksander Zniszczoł 1994 POL 39 -651
46 Sandro Hauswirth 2000 SUI 38 -652
46 Daniel Andrei Cacina 2001 ROU 38 -652
48 Antti Aalto 1995 FIN 36 -654
48 Eetu Nousiainen 1997 FIN 36 -654
48 Andreas Schuler 1995 SUI 36 -654
51 Maciej Kot 1991 POL 33 -657
52 Radek Rydl 2001 CZE 32 -658
53 Nicolae Sorin Mitrofan 1999 ROU 31 -659
54 Erik Belshaw 2004 USA 28 -662
55 Iver Olaussen 2002 NOR 27 -663
55 Andre Fussenegger 2003 AUT 27 -663
57 Sabirzhan Muminov 1994 KAZ 26 -664
57 Patrik Vitez 1998 SLO 26 -664
59 Qiwu Song 2001 CHN 22 -668
59 Yixin Lyu 2000 CHN 22 -668
59 Peter Resinger 2000 AUT 22 -668
62 Xiaoyang Zhou 2002 CHN 21 -669
62 Rikuta Watanabe 1995 JPN 21 -669
62 Luca Roth 2000 GER 21 -669
65 Shinnisuke Fujita 2000 JPN 19 -671
65 Patrick Gasienica 1998 USA 19 -671
65 Anders Fannemel 1991 NOR 19 -671
65 Arttu Pohjola 2001 FIN 19 -671
69 Mihnea Alexandru Spulber 2000 ROU 18 -672
69 Frantisek Lejsek 2002 CZE 18 -672
69 Aleksandr Bazhenov 1995 RUS 18 -672
72 Casey Larson 1998 USA 16 -674
73 Filip Sakala 1996 CZE 15 -675
74 Simen Kvarstad 2000 NOR 14 -676
74 Kacper Juroszek 2001 POL 14 -676
76 Weijie Zhen 2003 CHN 12 -678
77 Zhe Chen 1993 CHN 11 -679
77 Krystof Hauser 2002 CZE 11 -679
77 Francesco Cecon 2001 ITA 11 -679
80 Lean Niederberger 2003 SUI 10 -680
81 Cestmir Kozisek 1991 CZE 9 -681
82 Claudio Haas 2001 GER 8 -682
83 Jarosław Krzak 2000 POL 6 -684
84 Luca Geyer 2002 GER 5 -685
84 Klemens Murańka 1994 POL 5 -685
84 Anton Korchuk 2004 UKR 5 -685
87 Rui Wang 2002 CHN 4 -686
87 Xuyu Huang 2001 CHN 4 -686
87 Andreas Varsi Breivik 1997 NOR 4 -686
87 Eetu Merilaeinen 1997 FIN 4 -686
91 Decker Dean 2000 USA 3 -687
91 Kristoffer Eriksen Sundal 2001 NOR 3 -687
93 Szymon Jojko 2001 POL 2 -688
94 Szymon Zapotoczny 2003 POL 1 -689
94 Giovanni Bresadola 2001 ITA 1 -689
94 Kalle Heikkinen 1999 FIN 1 -689