Wstępny terminarz:

  data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
05.12.2021 r. (sobota) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >>>
Mariia Iakovleva RUS
04.12.2021 r. (niedziela) Zhangjiakou (Chiny) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >>>
Diana Toropchenova RUS
11.12.2021 r. (sobota) Vikersund (Norwegia) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Jerneja Repinc Zupancic SLO
12.12.2021 r. (niedziela) Vikersund (Norwegia) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >>>
Sophie Sorschag AUT
17.12.2021 r. (piątek) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Sophie Sorschag AUT
18.12.2021 r. (sobota) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >>>
Sophie Sorschag AUT 
22.01.2022 r. (sobota) Innsbruck (Austria) HS-128 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Sara Takanashi JPN
23.01.2022 r. (niedziela) Innsbruck (Austria) HS-128 (K-120) indywidualne
wyniki >>>
Sara Takanashi JPN 
12.02.2022 r. (sobota) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
13.02.2022 r. (niedziela) Brotterode (Niemcy) HS-117 (K-105) indywidualne  
12.03.2022 r. (sobota) Park City (USA) HS-100 (K-90) indywidualne  
13.03.2022 r. (niedziela) Park City (USA) HS-100 (K-90) indywidualne  
18.03.2022 r. (piątek) Whistler (Kanada) HS-104 (K-95) indywidualne  
19.03.2022 r. (sobota) Whistler (Kanada) HS-104 (K-95) indywidualne  
25.03.2022 r. (piątek) Lake Placid (USA) HS-100 (K-90) indywidualne  
26.03.2022 r. (sobota) Lake Placid (USA) HS-100 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata
1 Sophie Sorschag 1998 AUT 441  
2 Julia Muehlbacher 2004 AUT 240 -201
3 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 238 -203
4 Luisa Goerlich 1998 GER 232 -209
5 Mariia Iakovleva 1999 RUS 212 -229
6 Sara Takanashi 1996 JPN 200 -241
7 Diana Toropchenova 2002 RUS 180 -261
8 Hannah Wiegele 2001 AUT 175 -266
9 Ksenia Kablukova 1998 RUS 171 -270
10 Aleksandra Kustova 1998 RUS 160 -281
11 Carina Vogt 1992 GER 149 -292
12 Sophie Kothbauer 2003 AUT 135 -306
13 Bing Dong 1996 CHN 130 -311
14 Josephin Laue 2001 GER 122 -319
15 Anezka Indrackova 2006 CZE 120 -321
16 Nika Vetrih 2003 SLO 116 -325
17 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 106 -335
18 Michelle Goebel 2004 GER 100 -341
19 Aleksandra Barantceva 2001 RUS 96 -345
20 Qingyue Peng 2005 CHN 90 -351
20 Anastasiia Subbotina 2004 RUS 90 -351
22 Katharina Ellmauer 2000 AUT 88 -353
23 Irina Avvakumova 1991 RUS 86 -355
24 Sofia Tikhonova 1998 RUS 85 -356
24 Annika Belshaw 2002 USA 85 -356
26 Josephine Pagnier 2002 FRA 82 -359
26 Yuki Ito 1994 JPN 82 -359
28 Frida Berger 2004 NOR 81 -360
29 Vanessa Moharitsch 2002 AUT 79 -362
30 Sofia Mattila 2006 FIN 77 -364
31 Karoline Skatvedt 2000 NOR 73 -368
32 Liangyao Wang 2003 CHN 65 -376
33 Jessica Malsiner 2003 ITA 63 -378
34 Xueyao Li 1995 CHN 60 -381
35 Heidi Dyhre Traaserud 2003 NOR 55 -386
36 Veronika Jencova 2004 CZE 53 -388
37 Ping Zeng 2005 CHN 51 -390
38 Yuka Seto 1997 JPN 50 -391
39 Paige Jones 2002 USA 48 -393
39 Irma Makhinia 2002 RUS 48 -393
39 Joanna Szwab 1997 POL 48 -393
42 Jerneja Brecl 2001 SLO 45 -396
43 Andreea Diana Trambitas 2000 ROU 44 -397
44 Nika Prevc 2005 SLO 40 -401
45 Julia Tervahartiala 2002 FIN 39 -402
46 Maja Vtic 1988 SLO 38 -403
47 Xiaotong Ni 2004 CHN 34 -407
47 Birun Shao 2003 CHN 34 -407
47 Pola Bełtowska 2006 POL 34 -407
50 Qiurong Li 2002 CHN 30 -411
51 Alina Borodina 2002 RUS 29 -412
51 Julia Clair 1994 FRA 29 -412
53 Anna Rupprecht 1996 GER 28 -413
53 Nina Lussi 1994 USA 28 -413
55 Martina Ambrosi 2001 ITA 27 -414
56 Stepanka Ptackova 2002 CZE 25 -416
57 Nora Midtsundstad 2003 NOR 24 -417
57 Katra Komar 2001 SLO 24 -417
59 Sara Tajner 2006 POL 21 -420
60 Kristina Prokopieva 2000 RUS 16 -425
61 Samantha Macuga 2001 USA 14 -427
62 Ingrid Hordvik Kleven 2003 NOR 13 -428
63 Oceane Avocat Gros 1997 FRA 12 -429
64 Sina Arnet 2005 SUI 9 -432
64 Elizaveta Mokhova 2003 RUS 9 -432
66 Marie Liane 2005 NOR 6 -435
66 Rachael Haerter 2004 USA 6 -435
68 Cara Larson 2000 USA 4 -437
69 Martina Zanitzer 2005 ITA 3 -438
70 Kamila Karpiel 2001 POL 2 -439
70 Emely Torazza 2004 SUI 2 -439
70 Josie Johnson 2006 USA 2 -439
73 Anna Twardosz 2001 POL 1 -440