Indywidualna klasyfikacja generalna Pucharu Świata kobiet 2021/2022:
zawodniczka | rocznik | kraj | punkty | strata | starty | |
1 | Marita Kramer (KRYSZTAŁOWA KULA) |
2001 | AUT | 1316 | 18 | |
2 | Nika Kriznar | 2000 | SLO | 1191 | -125 | 19 |
3 | Ursa Bogataj | 1995 | SLO | 1151 | -165 | 18 |
4 | Katharina Althaus | 1996 | GER | 906 | -410 | 16 |
5 | Sara Takanashi | 1996 | JPN | 843 | -473 | 15 |
6 | Silje Opseth | 1999 | NOR | 731 | -585 | 19 |
7 | Ema Klinec | 1998 | SLO | 680 | -636 | 13 |
8 | Yuki Ito | 1994 | JPN | 449 | -867 | 17 |
9 | Lisa Eder | 2001 | AUT | 420 | -896 | 17 |
10 | Jacqueline Seifriedsberger | 1991 | AUT | 393 | -923 | 18 |
11 | Josephine Pagnier | 2002 | FRA | 387 | -929 | 19 |
12 | Spela Rogelj | 1994 | SLO | 371 | -945 | 19 |
13 | Frida Westman | 2001 | SWE | 358 | -958 | 15 |
14 | Daniela Iraschko-Stolz | 1983 | AUT | 329 | -987 | 9 |
15 | Eva Pinkelnig | 1988 | AUT | 315 | -1001 | 14 |
16 | Thea Minyan Bjoerseth | 2003 | NOR | 311 | -1005 | 19 |
17 | Anna Odine Stroem | 1998 | NOR | 292 | -1024 | 19 |
18 | Chiara Kreuzer | 1997 | AUT | 291 | -1025 | 16 |
19 | Kaori Iwabuchi | 1993 | JPN | 221 | -1095 | 19 |
20 | Jerneja Brecl | 2001 | SLO | 208 | -1108 | 16 |
21 | Yuka Seto | 1997 | JPN | 203 | -1113 | 15 |
22 | Nika Prevc | 2005 | SLO | 199 | -1117 | 12 |
23 | Abigail Strate | 2001 | CAN | 170 | -1146 | 12 |
24 | Aleksandra Kustova | 1998 | RUS | 169 | -1147 | 13 |
25 | Pauline Hessler | 1998 | GER | 168 | -1148 | 13 |
26 | Juliane Seyfarth | 1990 | GER | 139 | -1177 | 15 |
27 | Irina Avvakumova | 1991 | RUS | 132 | -1184 | 11 |
28 | Selina Freitag | 2001 | GER | 131 | -1185 | 17 |
29 | Julia Clair | 1994 | FRA | 116 | -1200 | 16 |
30 | Julia Kykkaenen | 1994 | FIN | 110 | -1206 | 19 |
31 | Sofia Tikhonova | 1998 | RUS | 107 | -1209 | 8 |
32 | Alexandria Loutitt | 2004 | CAN | 94 | -1222 | 10 |
33 | Luisa Goerlich | 1998 | GER | 91 | -1225 | 13 |
34 | Karolina Indrackova | 1997 | CZE | 82 | -1234 | 14 |
35 | Lara Malsiner | 2000 | ITA | 76 | -1240 | 15 |
36 | Anna Rupprecht | 1996 | GER | 67 | -1249 | 13 |
37 | Maja Vtic | 1988 | SLO | 61 | -1255 | 8 |
38 | Daniela Haralambie | 1997 | ROU | 53 | -1263 | 9 |
39 | Irma Makhinia | 2002 | RUS | 46 | -1270 | 9 |
40 | Kristina Prokopieva | 2000 | RUS | 44 | -1272 | 12 |
41 | Jenny Rautionaho | 1996 | FIN | 43 | -1273 | 16 |
42 | Kinga Rajda | 2000 | POL | 35 | -1281 | 10 |
43 | Sophie Sorschag | 1998 | AUT | 22 | -1294 | 2 |
43 | Haruka Iwasa | 1996 | JPN | 22 | -1294 | 11 |
45 | Nicole Konderla | 2001 | POL | 19 | -1297 | 9 |
46 | Lidiia Iakovleva | 2001 | RUS | 18 | -1298 | 4 |
47 | Bing Dong | 1996 | CHN | 11 | -1305 | 5 |
47 | Julia Muehlbacher | 2004 | AUT | 11 | -1305 | 4 |
49 | Katra Komar | 2001 | SLO | 9 | -1307 | 8 |
50 | Sina Arnet | 2005 | SUI | 8 | -1308 | 2 |
51 | Jessica Malsiner | 2002 | ITA | 7 | -1309 | 6 |
52 | Anna Shpyneva | 2002 | RUS | 6 | -1310 | 3 |
53 | Klara Ulrichova | 2004 | CZE | 4 | -1312 | 6 |
53 | Josephin Laue | 2001 | GER | 4 | -1312 | 5 |
55 | Natalie Eilers | 1998 | CAN | 2 | -1314 | 6 |
56 | Astrid Norstedt | 2001 | SWE | 1 | -1315 | 6 |
56 | Vanessa Moharitsch | 2002 | AUT | 1 | -1315 | 4 |
Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów 2021/2022:
reprezentacja | kraj | punkty | strata | punktujące | |
1 | Słowenia (PUCHAR NARODÓW) |
SLO | 4570 | 8 | |
2 | Austria | AUT | 3823 | -189 | 9 |
3 | Japonia | JPN | 2213 | -1799 | 3 |
4 | Niemcy | GER | 1931 | -2081 | 7 |
5 | Norwegia | NOR | 1809 | -2203 | 5 |
6 | Rosja | RUS | 897 | -3115 | 7 |
7 | Francja | FRA | 553 | -3459 | 2 |
8 | Kanada | CAN | 391 | -3621 | 3 |
9 | Szwecja | SWE | 359 | -3653 | 2 |
10 | Finlandia | FIN | 278 | -3734 | 2 |
11 | Polska | POL | 179 | -3833 | 2 |
12 | Czechy | CZE | 86 | -3926 | 2 |
13 | Włochy | ITA | 83 | -3929 | 2 |
14 | Rumunia | ROU | 53 | -3959 | 1 |
15 | Chiny | CHN | 11 | -4001 | 1 |
16 | Szwajcaria | SUI | 8 | -4004 | 2 |
Terminarz sezonu 2021/2022:
data | miejsce (kraj) | skocznia | zawody | zwyciężczyni |
26.11.2021 r. (piątek) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 (K-90) | indywidualne wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
27.11.2021 r. (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 (K-90) | indywidualne wyniki >>> |
Ema Klinec SLO |
04.12.2021 r. (sobota) | Lillehammer (Norwegia) | HS-98 (K-90) | indywidualne wyniki >>> |
Katharina Althaus GER |
05.12.2021 r. (niedziela) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 (K-123) | indywidualne wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
10.12.2021 r. (piątek) | Klingenthal (Niemcy) | HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
11.12.2021 r. (sobota) | Klingenthal (Niemcy) | HS-140 (K-125) | indywidualne wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
17.12.2021 r. (piątek) | Ramsau (Austria) | HS-98 (K-90) | indywidualne AK* wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
31.12.2021 r. (piątek) | Ljubno (Słowenia) | HS-94 (K-85) | indywidualne TS* wyniki >>> |
Nika Kriznar SLO |
01.01.2022 r. (sobota) | Ljubno (Słowenia) | HS-94 (K-85) | indywidualne TS* wyniki >>> |
Sara Takanashi JPN |
08.01.2022 r. (sobota) | Sapporo (Japonia) | HS-137 (K-123) | – | |
09.01.2022 r. (niedziela) | Sapporo (Japonia) | HS-137 (K-123) | – | |
14.01.2022 r. (piątek) | Zao (Japonia) | HS-102 (K-95) | – | |
15.01.2022 r. (sobota) | Zao (Japonia) | HS-102 (K-95) | – | |
28.01.2022 r. (piątek) | Willingen (Niemcy) | HS-147 (K-130) | druż. mikst wyniki >>> |
Słowenia |
29.01.2022 r. (sobota) | Willingen (Niemcy) | HS-147 (K-130) | indywidualne wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
30.01.2022 r. (niedziela) | Willingen (Niemcy) | HS-147 (K-130) | indywidualne wyniki >>> |
Nika Kriznar SLO |
Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin / Zhangjiakou 2022 | ||||
05.02.2022 r. (sobota) | Zhangjiakou (Chiny) | HS-106 (K-95) | ind. ZIO wyniki >>> |
Ursa Bogataj SLO |
07.02.2022 r. (poniedziałek) | Zhangjiakou (Chiny) | HS-106 (K-95) | druż. mikst ZIO wyniki >>> |
Słowenia |
25.02.2022 r. (piątek) | Hinzenbach (Austria) | HS-90 (K-85) | drużynowe wyniki >>> |
Austria |
26.02.2022 r. (sobota) | Hinzenbach (Austria) | HS-90 (K-85) | indywidualne AK* wyniki >>> |
Ursa Bogataj SLO |
27.02.2022 r. (niedziela) | Hinzenbach (Austria) | HS-90 (K-85) | indywidualne AK* wyniki >>> |
Nika Kriznar SLO |
02.03.2022 r. (środa) | Lillehammer (Norwegia) za odwołany w Sapporo |
HS-140 (K-123) | ind. Raw Air wyniki >>> |
Sara Takanashi JPN |
03.03.2022 r. (czwartek) | Lillehammer (Norwegia) | HS-140 (K-123) | ind. Raw Air wyniki >>> |
Marita Kramer AUT |
04.03.2022 r. (piątek) | Oslo (Norwegia) | HS-134 (K-120) | druż. mikst wyniki >>> |
Słowenia |
05.03.2022 r. (sobota) | Oslo (Norwegia) | HS-134 (K-120) | ind. Raw Air wyniki >>> |
Silje Opseth NOR |
06.03.2022 r. (niedziela) | Oslo (Norwegia) | HS-134 (K-120) | ind. Raw Air wyniki >>> |
Sara Takanashi JPN |
12.03.2022 r. (sobota) | Oberhof (Niemcy) | HS-100 (K-90) | indywidualne wyniki >>> |
Ursa Bogataj SLO |
13.03.2022 r. (niedziela) | Oberhof (Niemcy) | HS-100 (K-90) | indywidualne wyniki >>> |
Ursa Bogataj SLO |
19.03.2022 r. (sobota) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 (K-90) | odwołane >>> |
– |
20.03.2022 r. (niedziela) | Niżny Tagił (Rosja) | HS-97 (K-90) | odwołane >>> |
– |
26.03.2022 r. (sobota) | Czajkowski (Rosja) | HS-140 (K-125) | odwołane >>> |
– |
27.03.2022 r. (niedziela) | Czajkowski (Rosja) | HS-140 (K-125) | odwołane >>> |
– |